Golub napasnik :evil:

Gost
Neverovatno, vec nedelju dana mi ulece golub (ptica, da ne bude zabune!) u kupatilo :evil: ! Ne mogu da stavim mrezu na prozor jer se glupavo otvara, ne mogu ni da drzim stalno zatvoren prozor jer nema drugu ventilaciju... a da, i jos sam vegetarijanac, tako da supa od goluba ne dolazi u obzir :twisted:
Kako da ga se resim? :(
 
Devilishgirl:
Moje kuce mrzi sve sto leti..i kad sleti ..nema ga, tj. ima ga, ali se ne pomera..tj.mrtvo je :P jadne male pticice..meni zao..lepe, sarene..neduzne..i tako. Bolje da kaki..mrtvi ne kake :P

I meni je zao pticica, ali ne u mom kupatilu! :twisted: . Pogotovu golubovi, to su samo pacovi u pticijem obliku... grrrrrrrr :twisted:

milkica
"a što mora u supu... za šiju pa u kontejner, odmah če dobiti zvezdicu više"

Mrzim golubove smetlare, ali ne mogu da ih ubijem, ma ne mogu ni da ih pipnem, samo se derem dok ne izleti :(
 
Master_Chief:
Taj golub mora da znaci nesto pozitvino,sta bi bilo da je svraka ili ne daj boze gavran sto dolazi u kupatilo??Neka njega,svaki put kad jedes pa ti ostane mrva a ti njemu baci na prozor,videces bicete prijatelji... :wink:

Kazi mi da se salis :(
Imas li pojma koji balagan naprave u kupatilu, taman da se masim za parfem, a ono ruka mi uleti u nesto zitko, nesto sto ja nisam ostavila na bocici :twisted:
 
Heeej... imate i slatkih ideja!!! :D
Ne mogu stalno da drzim zatvoren prozor, ali mi se ideja da stavim neku drugu pticu - plasljivicu, jaako dopada!!! :D
Kelis, i ja sam pomislila vec da mu je ime Demien :evil: :lol:

Mislim da ima proliv :(
 
:oops: o hvala hvala istina je da je Poslanik Steva majstor za žive nevaljalce koji nisu dobrodošli u kući...Ali za letećeg nevaljalca s dijarejom bojim se...ne znam...niiisam pametna...

Pokušaj ono što su radili naši stari u poljima:postavi strašilo! Ovo bi bilo malo, portabl strašilo...mogu nešto da ti ispletem za straška,neki šal(drugo ne umem)...a?!?
 

Back
Top