nevinost da li cene devojke kod muskarca ili ne

ma ko prstom u med si ga zabo. pitanje naravno :lol:

Meni je prvi put u srednjoj školi bilo tako.
Ona je imala par odnosa a ja ni jedan.
Frka još gora... E zato je ona bila pametna pa izigravala "kaubojku".
Rekla mi je da sednem na krevet, namestila se iznad i IHAAAAAAAA...

A kad sam utvrdio da to nije baš toliko intenzivno kako sam zamišljao u momačkim maštarijama onda sm se opustio i promenio pozu...
Jedan je osećaj kada ga guliš u ruci a drugi kada ga staviš gde treba...

:D missim... tako... :D
 
Poslednja izmena:
Šta radite ako vam se neko dopadne a nema iskustva ili čak štaviše znate da nikad nije poljubio?
Kako vam to izgleda kada ste neiskusne a kako kada ste iskusne?
Imate li otpor ili tražite "zrelije"?
:lol:

Nema to izravne veze s onime što tražim i želim uz sebe. Što onda ako je neiskusan,
bit će iskusan. Ne tražim ni zrelije ni mlađe, nego one koji znaju razgovarati i ne misle samo međunožjem.
 
Hoćeš da kažeš da su one toliki egoisti da ne žele da postepeno uživaju i upućuju partnera?
Vidiš, neiskusan ima i lepšu stranu - mož ga obrlatiš da ti radi šta voliš a što su iskusni izbegavali? :lol:

Ne zele jer su sebicne i najbitnije im je njihovo zadovoljstvo..to jes osecaj da ih iskusan uvek dovodi do vrhunca..a znam jednu jedinu koje je sticajem okolnosti uzela klinca da s njim experimentise i to da ne zna okolina..a dobra je riba i moze svakog imati ali malo teze izlazi na kraj s iskusnima jer se plasi da se ne zaljubi..ovako s klincem cista fizikalija a misli na ove druge
 
Ne zele jer su sebicne i najbitnije im je njihovo zadovoljstvo..to jes osecaj da ih iskusan uvek dovodi do vrhunca..a znam jednu jedinu koje je sticajem okolnosti uzela klinca da s njim experimentise i to da ne zna okolina..a dobra je riba i moze svakog imati ali malo teze izlazi na kraj s iskusnima jer se plasi da se ne zaljubi..ovako s klincem cista fizikalija a misli na ove druge
Cekaj bre malo, i onda za nas kazu da razmisljamo *urcem i da iskoriscavamo jadne devojke koje zele neku emociju!!!
Sve su iste :per:
 
Tema je malo komična ali na prvi pogled.
Otvorena je kao pandan za fizički ženski problem naspram psihičkog muškog.
Šta nas ima da boli?
Da li ste sigurne?
Ništa psihički strahovi ništa emocije?
Pa nismo mi muški roboti.
Umemo da budemo osetljiviji od vas.

Muški po prirodi, nerado ili nikako ne pričaju o ljubavnim neuspesima pogotovo o prvom, jer nisu ostvarili biološku funkciju. Iako se ona zasnivala samo na najlepšoj igri strah je pojačan zbog konkurencije. Konkurencija iz priče saznaje da ženska ta i ta konačno želi "da radi radnju" pa će se potruditi umesto njega. Ako mislite da je lako biti muško grdno se varate.

Dakle, nemojte se vi muški folirati da niste tada imali strah koji blokira a sve iz neiskustva i najbolje želje da sve prodje ok. Gledajući "filmove" smatrate da ona zna kako to radi pravi muškarac a vi se nadate da ćete ga makar deseti deo uspešno imitirati. Naravno, frka je da je ne "istuširate" dok se skidate ili dok joj se približavate... Pa kad se na to nafiluju njeni komentari i nagli nepredvidjeni pokreti... uzbudjenje, strah, nagon i neiskustvena panika... užas koji treba pregrmeti u tih par minuta koji traju kao večnost... A one kukaju samo o himenu posle kog im bude lepo.

Takodje, na svu sreću nisam bio taj, ima i muških čiji je organ osetljiviji pa osete nesnosan bol prilikom pokušaja penetracije. Jednostavno staviti prezervativ da zaštiti preosetljivu površinu. Naravno, ona je ta koja će sutra da sve ispriča drugaricama koje će razglasiti momcima. Po svojoj poganoj ženskoj prirodi i onda on ne želi više ni da pokušava. U društvo je dolazio oborenog pogleda a ko za inat da čak o tome nije bilo reči, po njegovom dolasku bi zastali razgovori. Napravljena mu je psihička blokada iz mladalačkog neiskustva i ženske nejasne prirode. Jedva smo nabedili ortaka da pokuša ponovo mada nam ništa nije bilo jasno jer taj problem nismo imali. Pokušao jedva i vratio se nasmejan. Nama je laknulo a nju smo zezali u stilu:"ne pričaš kujo kako ti je sada bilo". Smejala se i ona na "". Mislim, prštale su pivske flaše...

Devojke imajte obzira i prema njemu jer vas voli.
 
Tema je malo komična ali na prvi pogled.
Otvorena je kao pandan za fizički ženski problem naspram psihičkog muškog.
Šta nas ima da boli?
Da li ste sigurne?
Ništa psihički strahovi ništa emocije?
Pa nismo mi muški roboti.
Umemo da budemo osetljiviji od vas.

Muški po prirodi, nerado ili nikako ne pričaju o ljubavnim neuspesima pogotovo o prvom, jer nisu ostvarili biološku funkciju. Iako se ona zasnivala samo na najlepšoj igri strah je pojačan zbog konkurencije. Konkurencija iz priče saznaje da ženska ta i ta konačno želi "da radi radnju" pa će se potruditi umesto njega. Ako mislite da je lako biti muško grdno se varate.

Dakle, nemojte se vi muški folirati da niste tada imali strah koji blokira a sve iz neiskustva i najbolje želje da sve prodje ok. Gledajući "filmove" smatrate da ona zna kako to radi pravi muškarac a vi se nadate da ćete ga makar deseti deo uspešno imitirati. Naravno, frka je da je ne "istuširate" dok se skidate ili dok joj se približavate... Pa kad se na to nafiluju njeni komentari i nagli nepredvidjeni pokreti... uzbudjenje, strah, nagon i neiskustvena panika... užas koji treba pregrmeti u tih par minuta koji traju kao večnost... A one kukaju samo o himenu posle kog im bude lepo.

Takodje, na svu sreću nisam bio taj, ima i muških čiji je organ osetljiviji pa osete nesnosan bol prilikom pokušaja penetracije. Jednostavno staviti prezervativ da zaštiti preosetljivu površinu. Naravno, ona je ta koja će sutra da sve ispriča drugaricama koje će razglasiti momcima. Po svojoj poganoj ženskoj prirodi i onda on ne želi više ni da pokušava. U društvo je dolazio oborenog pogleda a ko za inat da čak o tome nije bilo reči, po njegovom dolasku bi zastali razgovori. Napravljena mu je psihička blokada iz mladalačkog neiskustva i ženske nejasne prirode. Jedva smo nabedili ortaka da pokuša ponovo mada nam ništa nije bilo jasno jer taj problem nismo imali. Pokušao jedva i vratio se nasmejan. Nama je laknulo a nju smo zezali u stilu:"ne pričaš kujo kako ti je sada bilo". Smejala se i ona na "". Mislim, prštale su pivske flaše...

Devojke imajte obzira i prema njemu jer vas voli.

vise je da su oni roboti, a ovamo se pretvaraju sa nekim osecanjima, drz daj ovo, ono
 
vise je da su oni roboti, a ovamo se pretvaraju sa nekim osecanjima, drz daj ovo, ono

Da, roboti.
Roboti koji su nekada bili dečaci koji su osećali tugu, bol, strah, radost...
... i dobijali ćuške da ne iskazujemo javno svoja osećanja pošto smo "muško"

Baš me zanim kako ćeš vaspitati svoje dete kad dodje vreme

Tiiiiii
Taaaa
Ja tvoj sluga
Ja tvoj rabotnjik
Tiiii
Taaaaa
Ja tvoj sluga
Ja tvoj rabotnjik
 
Inače nešto razmišljam ovih dana o nepravdi prirode prema nama muškima. Sve da zaobidjem niz ozbiljnih medicinsko-socioloških problema koji utiču na funkcionalnost ostaje jedan konkretan biološki:

Žena ima više nego muških i tu bi trebalo da po toj teoriji bude tek poneka slobodna viška. Medjutim, poželjnih žena ima još manje. Možda smo zato borbeniji i neosetljiviji prema konkurenciji kada je žensko u pitanju. Koliko li tek muških izvisi?
 
Usput, to je bio jedini put da sam stavio prezervativ.
Pajče mi je nekoliko dana zaudarao na gumu iako sam prao i prao i potapao i umakao u vodu i kamilicu...
A da perem Pajče čeličnom žicom nekako nije išlo...
Možda su ovi današnji ok, ali ipak osetim miris gume pa ga napunim vodom i bacim sa terase.

xaxa,sto nisi probao sa nekom kiselinom :hahaha:

ni ja ne volim najlon kese mnogo :confused:
 

Back
Top