nevinost da li cene devojke kod muskarca ili ne


Potpuno mi je nebitno.

BRAVO!
Ti si osoba koja prvenstveno poštuje osobu koju voli. "Tehnička strana" se "nauči" za manje od dva minuta - usoatlom je urodjena. Ne znam da li ste iz serijala W.T.F. videli muško bepče kako ljubi lutku pa onda "navali" :lol:

"Prvi put" je izuzetno stresan za svakog mladog momčića. Neopravdan strah od neuspeha, prebrzog svršavanja iz neiskustva i uzbudjenja, brzinsko upoznavanje njenog tela po prvi put nagog, nije sve uvek lepo organizovano, nije to samo neka lutka već osoba koja se pomera i ima svoje potrebe...

Pomozite mu da se opusti i ne navaljujte odmah... Malo ljubakanja i uostalom i muškarci vole kada ih partnerka mazi po ledjima, pogtovo kad nasloni svoje grudi na njegove...

Dalje je uživanje, možda ne kako su neki zamišljali kao autor ovog posta svojevremeno, ali opet lepo. Znaš da sem sebi činiš prijatne momente drugoj strani.

Samo, treba imati pravu osobu uz sebe koja kod tebe ne vidi samo vlasnika genitalija.
 
Devojke preziru neiskustvo kod muskaraca. Zene neiskustvo smatraju za veliku manu. Mislim da za to postoji vise razloga. Prvo, zena ukoliko se ne oseca inferiorno u odnosu na muskarca jednostavno ne moze da oseti privlacnost prema njemu. Drugo, velika vecina devojaka ne zeli da ih smatraju droljom niti da se osecaju kao drolje, zato jednostavno ne mogu da podnesu da budu sa nevinim. Najbolje je im je kad muskarac ima barem onoliko iskustva kao one, ili, posto je to danas redak slucaj (jer se mnoge klinke danas satiru od ...), barem da se pretvara da ima iskustva.
 
Hvala. Poznato je da ja cenim i zastupam SAMO iskrenu ljubav, a ne beznacajne flertove.

To je teška kategorija za mnoge. Iskreno možemo voleti nekog ko je u našem neposrednom okruženju. Komšiju-nicu ili kolegu-nicu - jednostavno ih gledamo svakodnevno kako se kad ponašaju. Upoznavanja "na ulici" retko kad uspeju jer se zasnivaju na fizičkom izgledu a kad dosadi...
 
Devojke preziru neiskustvo kod muskaraca. Zene neiskustvo smatraju za veliku manu. Mislim da za to postoji vise razloga. Prvo, zena ukoliko se ne oseca inferiorno u odnosu na muskarca jednostavno ne moze da oseti privlacnost prema njemu. Drugo, velika vecina devojaka ne zeli da ih smatraju droljom niti da se osecaju kao drolje, zato jednostavno ne mogu da podnesu da budu sa nevinim. Najbolje je im je kad muskarac ima barem onoliko iskustva kao one, ili, posto je to danas redak slucaj (jer se mnoge klinke danas satiru od ...), barem da se pretvara da ima iskustva.

Predubedjenja i nezrelost ženama prave velike smetnje u ponašanju.
Zašto samo mi moramo da budemo zreli?
 
Devojke preziru neiskustvo kod muskaraca. Zene neiskustvo smatraju za veliku manu. Mislim da za to postoji vise razloga. Prvo, zena ukoliko se ne oseca inferiorno u odnosu na muskarca jednostavno ne moze da oseti privlacnost prema njemu. Drugo, velika vecina devojaka ne zeli da ih smatraju droljom niti da se osecaju kao drolje, zato jednostavno ne mogu da podnesu da budu sa nevinim. Najbolje je im je kad muskarac ima barem onoliko iskustva kao one, ili, posto je to danas redak slucaj (jer se mnoge klinke danas satiru od ...), barem da se pretvara da ima iskustva.




Nije uvek tako, mada jeste vrlo cesto ovako kao sto si napisao.


Vole malo starije ribice, od recimo 30-ak godina, da mastaju o nekome od recimo 18 ili 20. A nekim zenama, koje imaju srecu, da se to i desi, to im bude najbolji seks u zivotu.

Cik neka me neko demantuje.:per::mrgreen:
 
Šta radite ako vam se neko dopadne a nema iskustva ili čak štaviše znate da nikad nije poljubio?
Kako vam to izgleda kada ste neiskusne a kako kada ste iskusne?
Imate li otpor ili tražite "zrelije"?
:lol:

Ako mi se neko dopadne, a nema iskustva i nikad se nije poljubio ...ako sam stvarno izabrala tu osobu zbog drugih kriterijuma ovo navedeno nije nikakav problem ...
..više bih razmišljala ako bi imao 'previše' iskustva ...
 
Nekad mi to nije smetalo,ali sad ne bih mogla biti sa nekim ko nema iskustva..jer oni koji nemaju iskustva,moraju ga steći.Muškarac koji ima "previše"iskustva,pouzdaniji je nego onaj koji nema,jer on neće mnogo da jurca u potrazi za novim oblicima,on je sve to već osjetio,doživio,prošao..dokazao se..Partneru bez iskustva mi smo prolazna faza u jurišu na nove pohode neistraženog..
 
Banjski, zar ti nisi na Adi ili tako nesto?


Nope... malo pauziram... ko me tražio gologuzog samo je lepo prošetao zbog svog zdravlja :D
flag_of_truce.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top