ljubav u braku
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: ljubav u braku

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ljubav u braku

Cime se mjeri ljubav zene prema muzu ; ljubav muza prema zeni!?

konkretni slucaj:

Zivite na zapadu i spremate se na odmor imate recimo 4 nedelje na raspolaganju jos niste ni krenuli da pakujete kofer vec dolazi do svadje razlog niste iz istog mjesta vec je vas partner udaljen 300 kilometara od vaseg mesta, vi predlazete da se odmor provede pola/pola! kod njegovih dve nedelje i kod vasih dve nedelje, on na to ne pristaje vec predlaze da odete tri dana ili maksimalno sedam dana! vi na to ne pristajete jer se vama ne dopada njegova familija jer se od vas ocekuju cudne stvari npr. da muzete krave, da kuhate i perete za punu kucu celjadi, ne idete na muziku niti na vecere vec ujutru ustajete rano jer je sramota da snajka odspava a uvece lijezet kasno dok sve pospremite!

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    449
    Reputaciona moć
    396

Podrazumevano Re: ljubav u braku

Citat Original postavio NidjeVeze®SpetljanaUZivot Pogledaj poruku

konkretni slucaj:

Zivite na zapadu i spremate se na odmor imate recimo 4 nedelje na raspolaganju jos niste ni krenuli da pakujete kofer vec dolazi do svadje razlog niste iz istog mjesta vec je vas partner udaljen 300 kilometara od vaseg mesta, vi predlazete da se odmor provede pola/pola! kod njegovih dve nedelje i kod vasih dve nedelje, on na to ne pristaje vec predlaze da odete tri dana ili maksimalno sedam dana! vi na to ne pristajete jer se vama ne dopada njegova familija jer se od vas ocekuju cudne stvari npr. da muzete krave, da kuhate i perete za punu kucu celjadi, ne idete na muziku niti na vecere vec ujutru ustajete rano jer je sramota da snajka odspava a uvece lijezet kasno dok sve pospremite!
    ...ja nijesam isao na ferije usljed toga nego saqm slao zenu i djecu njenima a ja sam sjedio u CH i cekao ih nazad ...nijesam uradio dobro jer sada sam sam i oni su u CH i zive lijepo i mirno a ja gasim nemire po planinama C. Gore...nema prihvatanja nikakvih uslova, postoje zelje za tih tesko zaradjenih par nedjelja odmora i moraju se postovati sa obje strane ili ,- svako svojoj prirodi ,- tako sam ja uradio ...nije za primjer ali nije za primjer ni ispastati svoje tolerancije u ime nekakvih nazadnih i kvazi-postovanja Familije...familija je ono sto vrata kucna zatvaraju ...

-upamti ovo ,- N.V.S.U.Zivot !

Zainteresovan član Maximinus (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

Ih, pa kakav je to odmor bez muže krava, nežnog mirisa staje, i ribanja & pranja & kuvanja od 5h ujutru...

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Maximinus Pogledaj poruku
    Ih, pa kakav je to odmor bez muže krava, nežnog mirisa staje, i ribanja & pranja & kuvanja od 5h ujutru...
    tipicno gastarbajterski balkansko nasilnicki odmor

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Citat Original postavio NidjeVeze®SpetljanaUZivot Pogledaj poruku

konkretni slucaj:

Pa, to nije odmor...
    Carpe diem

Slične teme

1. Sex u braku
    Autor gogligogol u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 22.09.2013., 10:34
  2. sex u braku
    Autor miranda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 13:48
  3. Ljubav i sex i problem u braku