oni kazu "flert"

NidjeVeze®SpetljanaUZivot

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.307
impressionirana jednom temom na jednom forumu dosla sam ovde sa dva tri pitanja..

da li srecno udata zena ili srecno ozenjen muskarac ima potrebu da flerta sa "tudjim ljudima i zenama"!? npr. po forumu ili facebooku ili msn-u!? i kakva je to sreca u tom braku!?
 
impressionirana jednom temom na jednom forumu dosla sam ovde sa dva tri pitanja..

da li srecno udata zena ili srecno ozenjen muskarac ima potrebu da flerta sa "tudjim ljudima i zenama"!? npr. po forumu ili facebooku ili msn-u!? i kakva je to sreca u tom braku!?

Vec sam milion puta rekla,jer ima milion slicnih tema....Aaaa....Ukoliko je u pitanju prava ljubav,tu nema mjesta flertu sa drugim osobama...:heart: ...Flert sa drugim osobama,ili stupanje u neke odnose znaci da je on nezadovoljan brakom u kojem je(isto vazi i za zene) ,jer prevara je znak nezadovoljstva u vezi,a flertovanje je jedna vrsta prevare...tj vodi ka pravoj prevarii....:manikir:
 
Nenam al' se dešava. Ustvari i meni se desilo, msm sa njegove strane, ne moje. I ne mogu da opišem osećanje jadnosti :neutral: baš ne postoji bolji izraz, jadno je. Aj da muva uživo, video, popričali, aj da bude smuvan, agresivno od neke, ali da sam juri, pa još na internetu, mislim jadno je :rumenko: zar ne...

****** ne bi mi palo na pamet da to radim i da sam sama i baš onako turbo giga mega ultra očajna.
 
impressionirana jednom temom na jednom forumu dosla sam ovde sa dva tri pitanja..

da li srecno udata zena ili srecno ozenjen muskarac ima potrebu da flerta sa "tudjim ljudima i zenama"!? npr. po forumu ili facebooku ili msn-u!? i kakva je to sreca u tom braku!?

Od kada termin "flertovanje" ide uz fb, msn,...i sl. virtualna s. :confused: gde partneri ne mogu da se gledaju u oci , gde zena dok prolazi pored ili zastaje kraj njega (jer je on naslonjen na sanku) da poruci pice i oseca kako je pogledom svlaci :rumenko: :mrgreen: .............. To sto si navela ne da nije sreca nego nije brak
 
Nenam al' se dešava. Ustvari i meni se desilo, msm sa njegove strane, ne moje. I ne mogu da opišem osećanje jadnosti :neutral: baš ne postoji bolji izraz, jadno je. Aj da muva uživo, video, popričali, aj da bude smuvan, agresivno od neke, ali da sam juri, pa još na internetu, mislim jadno je :rumenko: zar ne...

****** ne bi mi palo na pamet da to radim i da sam sama i baš onako turbo giga mega ultra očajna.

Pa je`s :)
 
Mene u zadnje vreme dodala čitava gomila nekih dečačića (do 20 god :rumenko: ) koji bvi da se "upoznaju i nešto više" a ja meka dušica sve prihvatam, missim frendšiprikvestove :rumenko: el me zabole al' braate :))))))) polovini stoji da imaju curu u statusu :eek: kao šatro zvanično je i te fore joooj
 
Ne moze se reci kakav je sreca u tom braku, jer srece u tom braku onda realno nema, koliko god ta bolna istina zvucala surovo.
Jedno je da se neko druzi, sali, zacikava, drugo je da flertuje.

Ne bih bila sa nekim u braku a da o nekom drugo mastam, to je samozavaravanje i nepostovanje ni sebe, ni te druge osobe.

Zelite da flertujete sa drugima? Flertuje slobodni.
Ne oduzimajte dragoceno vreme vasoj nazovi v. osobi.

Brak je za dvoje, za treceg nema mesta, ni na kakav nacin, cak ni kao flert zanimacija, koliko god to bezazleno zvucalo, jer samo tako zvuci.
 
Od kada termin "flertovanje" ide uz fb, msn,...i sl. virtualna s. :confused: gde partneri ne mogu da se gledaju u oci , gde zena dok prolazi pored ili zastaje kraj njega (jer je on naslonjen na sanku) da poruci pice i oseca kako je pogledom svlaci :rumenko: :mrgreen: .............. To sto si navela ne da nije sreca nego nije brak

da se ne lazemo sad mislim da ima statistika koje pricaju sasvim drugu pricu i mislim da narocito ovamo na zapadu neki nemaju nekih problema da survaju brak zbog osobe koju su najpre upoznali na netu zatim preneli sve to u real dok se u neka doba nisu krenuli seksati i zatim se razvode i sa osobom x sa neta krenu u novi zivot!

hteli vi ili ne ali je net social komjuniti ako nemas danju vremena od obaveza na netu ces imati, danas ima foruma od auta do kucneg ljubimca sto znaci susreces se u virtuelnom svijetu sa istomisljenicima!

meni je svedno samo da te zene prestanu da kake da su srecne kad nisu, gde je problem priznati da nisi srecan u zivotu!? da nisi u stanju da to menjaju zbog financije ili nekih drugih okolnosti!? Narocito sam na balkanu primijetila da zene vole da zive laznu svilu, sto je uredu jer same biraju ali da makar prestanu da drugima naturaju svoj lazni stil zivota kao ispravan i perfektan...........bilo bi svima lakse
 

Back
Top