oni kazu "flert"

Postoje razni flertovi.
Oni koji kazu vodi me u krevet, i oni koji kazu, bas si simpatican.
I sa prijateljima imamo slicne gestove koji deluju kao flert.
Npr. sa drugaricama se zene sale cesto na nacin koji bi bio flert da je okrenut ka muskarcu.
 
možda to radiš nesvesno, možda to ne radiš uopšte( zaboravila sam da naglasim većina žena flertuje, dakle ne sve)...a najčešće neki muškarac tvoj osmeh može da protumači kao flert...nema tu objašnjenja...

p.s. flert nema veze sa tim dal voliš nekog ili ne...:D

Hajde molim te..to bi bilo kao kada bi rekla da nekoga nmisi poljubila svesno..ma, daj..svi smo odrasli ljudi i ako si normalna i zdrava ličnost sve što radiš je posve svesno, samo je pitanje da li to priznaješ ili ne priznaješ da radiš..dakle, to kod mene ne pije vodu, da možeš flertovati nesvesno. Već samo svesno. To je druga stvar ako taj neko to tako protumači, ja tu ne mogu ništa, ako ja ne smatram da ja flertujem, shvataš...pa i ti nekada milsiš da se nekome dopadaš, pa vidiš da te taj neko gleda kao prijateljicu..dešava se, da dolazi do loše procene. :)


pa dobro ajde sad svi mi flertujemo svjesno ili nesvjesno.............................

Flert je svesna radnja i niko me neće ubediti u suprotno. :cmok:
 
dobro bre Jeco...ne baš da flertuješ sa nekim i da mu se bezočno nudiš...jednostavno, budeš koketa...ne uvek...al se desi...i kad toga možda nisi svesna ni najmanje...:D

Pa, ja ne znam..ili se mi ne razumemo o čemu ja pričam..ja kažem, da znam kada flertujem i kada ne flertujem. I da to ne radim kada sam u vezi. I da ne možeš sa nekim da koketiraš, pa kažeš, nije svesno..ako nije svesno, kako onda primećuješ osmehe i da je koketiranje u toku, kaži mi? dakle, nije to kolektivno nesvesno već posve reakcija koja je svesna kao produkt činjenica da i sa nama neko flertuje pa se i sami upuštamo u tako nešto, ako je nekome do flerta.
 
Hajde molim te..to bi bilo kao kada bi rekla da nekoga nmisi poljubila svesno..ma, daj..svi smo odrasli ljudi i ako si normalna i zdrava ličnost sve što radiš je posve svesno, samo je pitanje da li to priznaješ ili ne priznaješ da radiš..dakle, to kod mene ne pije vodu, da možeš flertovati nesvesno. Već samo svesno. To je druga stvar ako taj neko to tako protumači, ja tu ne mogu ništa, ako ja ne smatram da ja flertujem, shvataš...pa i ti nekada milsiš da se nekome dopadaš, pa vidiš da te taj neko gleda kao prijateljicu..dešava se, da dolazi do loše procene. :)




Flert je svesna radnja i niko me neće ubediti u suprotno. :cmok:

moze biti ali ne mora znaciti ima svjesnih radnji ali isto tako nesvjesnih

ebemu Jeco jesil ikad dobila kompliment!? i kako si odregovali ne vjerujem da si izvukla tavu i histericno vikala "ja sam udata i to srecno a ti si antikrist"

ajde sad :cmok2:
 
Pa, ja ne znam..ili se mi ne razumemo o čemu ja pričam..ja kažem, da znam kada flertujem i kada ne flertujem. I da to ne radim kada sam u vezi. I da ne možeš sa nekim da koketiraš, pa kažeš, nije svesno..ako nije svesno, kako onda primećuješ osmehe i da je koketiranje u toku, kaži mi? dakle, nije to kolektivno nesvesno već posve reakcija koja je svesna kao produkt činjenica da i sa nama neko flertuje pa se i sami upuštamo u tako nešto, ako je nekome do flerta.

nevermind...praviš slona od mušice...kad bi svi toliko dubokoumno razmišljali zašto uopšte flertuju, smorili bi se za sve pare...:mrgreen:

p.s. ti ne flertuješ i to je ok...svakom svoje:ok:
 
jao Jeco pa dovoljan je jedan pokret koji napravis koji ce da izazove u nekom muskarcu reakciju da ti pridje na razgovor ili kompliment ..............zar sse to tebi ne desava?

Naravno da se dešava..ali ti o tome govorim..da taj pokret njemu može biti možda protumačen kao poziv na flert, dok ako to ja ne protumačim isto kao poziv na flert kako ja onda mogu nesvesno flertovati? Dakle, zato ja tvrdim da to radimo svi svesno kada flertujemo.
 
Zanimljivo je da sam ja najvise udvaraca imala kada sam bila zauzeta i srecno zaljubljena ili kada ih ne primecujem .... dakle stvaran zivot i ove teorije kao da pise muskarac "ne bi on tebe da mu ti nisi dala povoda...." , ima i toga naravno ali ima i totalno suprotnih situacija

Isto tako vazi i za muskarce , uglavnom ih hoce kad su zauzeti a da to nema veze sa flertom :)
 
moze biti ali ne mora znaciti ima svjesnih radnji ali isto tako nesvjesnih

ebemu Jeco jesil ikad dobila kompliment!? i kako si odregovali ne vjerujem da si izvukla tavu i histericno vikala "ja sam udata i to srecno a ti si antikrist"

ajde sad :cmok2:

Naravno da jesam dobila kompliment i svakako da nije fora samo dobiti kompliment već treba umeti odreagovati na kompliment. NOrmalno i kulturno odreagujem..po tvome postu ispade ja sada divljakuša koja ne ume da primi kompliment..naravno da uumem i da kao sve žene volim komplimente ali to ne znači da se rapilavim na svaku rečenicu koju dobijem kao kompliment i da se time započinje flert. :cmok:

nevermind...praviš slona od mušice...kad bi svi toliko dubokoumno razmišljali zašto uopšte flertuju, smorili bi se za sve pare...:mrgreen:

p.s. ti ne flertuješ i to je ok...svakom svoje:ok:

Bebo Dzejn, nemoj da si tako oštra...možda je tebi dubokoumno, ja samo izlažem svoj stav..svako zna zašto flertuje i kako flertuje i sa kim flertuje i ja ne osudjume ništa jer svako ima pravo da živi kako želi. Samo sam izlagala i branmila svoj stav da se uvek svesno flertuje. :cmok:
 
Zanimljivo je da sam ja najvise udvaraca imala kada sam bila zauzeta i srecno zaljubljena ili kada ih ne primecujem .... dakle stvaran zivot i ove teorije kao da pise muskarac "ne bi on tebe da mu ti nisi dala povoda...." , ima i toga naravno ali ima i totalno suprotnih situacija

Isto tako vazi i za muskarce , uglavnom ih hoce kad su zauzeti a da to nema veze sa flertom :)

kao i svi mi...:ok:

Bebo Dzejn, nemoj da si tako oštra...možda je tebi dubokoumno, ja samo izlažem svoj stav..svako zna zašto flertuje i kako flertuje i sa kim flertuje i ja ne osudjume ništa jer svako ima pravo da živi kako želi. Samo sam izlagala i branmila svoj stav da se uvek svesno flertuje. :cmok:

nisam bila oštra...možda je samo delovalo tako:D
 
Zanimljivo je da sam ja najvise udvaraca imala kada sam bila zauzeta i srecno zaljubljena ili kada ih ne primecujem .... dakle stvaran zivot i ove teorije kao da pise muskarac "ne bi on tebe da mu ti nisi dala povoda...." , ima i toga naravno ali ima i totalno suprotnih situacija

Isto tako vazi i za muskarce , uglavnom ih hoce kad su zauzeti a da to nema veze sa flertom :)

Istina. I ja sam imala najviše udvarača, kada sam bila zauzeta. To dok nemaš momka, onda nema nikoga na vidiku za udvaranje, čim udješ u vezu, udvarača koliko hoćeš...to je živor, uvek je nekako na sve ili ništa..nekako mi se čini da to momci drugačije doživljavaju da njima nekako to dodje kao podsticajno ako si u vezi, pa im je draže ono neosvojivo nego ono što može biti osvojeno. Ali svakko kada nekoga voliš i ako si u vezi, da me tada nisu drugi zanimali, ali da najviše imaš potencijanih udvarača kada si u vezi, je tačno..barem po mom iskustvu takodje.
 
impressionirana jednom temom na jednom forumu dosla sam ovde sa dva tri pitanja..

da li srecno udata zena ili srecno ozenjen muskarac ima potrebu da flerta sa "tudjim ljudima i zenama"!? npr. po forumu ili facebooku ili msn-u!? i kakva je to sreca u tom braku!?

flert je sastavni deo ljudske psihe, nekada svestan, a nekada sasvim nesvetan.
sam flert, radi flerta je totalno bezopasan, samo čini da neki trenutak bude zabavan i lep.
naravno...flert koji ima neki cilj ili zadnju misao je sasvim nešto drugo...to drugo može da potiče iz nesrećnog braka.
Što se tiče ovog bezazlenog deljenja komplimenata i škakljivih šala...to je skroz normalno i nema nikakve veze sa srećnim ili nesrećnim brakom. Čovek kada stupi u bračnu zajednicu ne prestaje da živi, da oseća ili nešto tome slično.
 
Pre nekoliko godina je to prestalo, ali sam se dve godine dopisivao SMS sa jednom udatom vrlo lepom mamom '74.god. Dopisivanje je bilo fenomenalno, opusteno, neobavezno...sve naj, naj...
Sexa nije bilo... i bez toga je bilo sve OK.
 
jao ne :roll: :manikir: flert tako nije in....mislim zenama je to ispod casti da rade :roll:
a tek virtuelni :roll: :manikir: mislim internet je samo za ocajnike...ja dolazim ovde samo da se zezam i to...mislim da vas izucavam :roll::manikir:

mlatara nogom kao pegi bandi
 

Back
Top