Čudovište iz ruskog jezera pojelo 19 ribara?
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Čudovište iz ruskog jezera pojelo 19 ribara?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Čudovište iz ruskog jezera pojelo 19 ribara?

http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/cudoviste-iz-ruskog-jezera-pojelo-19-ribara.html

Izgleda da Nesi ima jos svojih rodjaka po svijetu.Mislim da su ovo plesiosaurusi,dinosaurusi izgleda nisu potpuno izumrli.Kad je Artur Klark otisao u Afriku u jedan centralni zabaceni dio i pokazao im slike krave(ili neke druge evropske zivotinje) niko nije znao sta je to,a kad im je pokazao crtez dinosaurusa svi su prepoznali zivotinju koju su vise puta vidjali i lovili.

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Čudovište iz ruskog jezera pojelo 19 ribara?

U 7 metara dubokom jezeru ( bari ) koje zimi debelo zamrzava...?!? Uuuuuuuu, kako intrigantno...bice ovo zanimljiva tema.

Ističe se
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    59

kaze da je prosecna dubina 7 metara, a jezera su inace najneistrazenija po tom pitanju, pitanju dubine!
    Ko zna u kakvoj se rupi nalazi to cudoviste, a najjaca mi je poslednja recenica:

"Ljeti je popularno okupljalište kupača, piše Daily Mail." ... smao cu reci uzas, vlasti, delujte!

Zainteresovan član Dr Sidious (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Procitah da nivo vode dosta fluktuira tokom godine,i da leti zaista bude kao bara.Mora da je to neki sitniji dinosaurus kad ga niko nije primetio :-)

Elita Добро дошли (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Citat Original postavio aljosa7 Pogledaj poruku
    http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/cudoviste-iz-ruskog-jezera-pojelo-19-ribara.html

Izgleda da Nesi ima jos svojih rodjaka po svijetu.Mislim da su ovo plesiosaurusi,dinosaurusi izgleda nisu potpuno izumrli.Kad je Artur Klark otisao u Afriku u jedan centralni zabaceni dio i pokazao im slike krave(ili neke druge evropske zivotinje) niko nije znao sta je to,a kad im je pokazao crtez dinosaurusa svi su prepoznali zivotinju koju su vise puta vidjali i lovili.
    Ма руски рибари били мртви пијани и тако летвосани попадали у хладну воду.
    Овим другима полупијанима се причињавале те але - ,,Геџосауруси''.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma idi begaj...
    sta ce artur klark sa slikama krave (koja btw nije samo evropska zivotinja) u "centralnom zabacenom delu"? i kako to da su sad odjednom ti ljudi iz koekakvih vukoebina centralne afrike vatali dinosauruse kad neki "strucni" magazin tvrdi da ih se ljudi plase? i kako to da citav jedan plesiosaurus moz da se sakrije u jezeru prosecne dubine od 2 metra (ide do 7 metara max)? ma daaaaaaaaaaaj....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    ma idi begaj...
    sta ce artur klark sa slikama krave (koja btw nije samo evropska zivotinja) u "centralnom zabacenom delu"? i kako to da su sad odjednom ti ljudi iz koekakvih vukoebina centralne afrike vatali dinosauruse kad neki "strucni" magazin tvrdi da ih se ljudi plase? i kako to da citav jedan plesiosaurus moz da se sakrije u jezeru prosecne dubine od 2 metra (ide do 7 metara max)? ma daaaaaaaaaaaj....
    Ako je Artur Kalrk prevarant onda ni vjestacki sateliti ne postoje,sateliti koje je on izmislio.Onda ne postoje ni gps ni internet i ti si lik iz crtanog.Uzmi pogledaj emisije Artura Kalrka misterije svijeta iz osamdesetih godina proslog vijeka i vidices mnoge zanimljive stvari koje te nisu ucili u skoli i vidices da svijet nije crno-bijeli.Taj strucni magazin tipa Nacional Geografic kao i ista televizija ima nulti kredibilitet jer nema nikakav naucni pristup pri analiziranju problema,neka se ugledaju na history koji je izmislio svijet za njih.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako je Artur Kalrk prevarant onda ni vjestacki sateliti ne postoje,sateliti koje je on izmislio.Onda ne postoje ni gps ni internet i ti si lik iz crtanog.Uzmi pogledaj emisije Artura Kalrka misterije svijeta iz osamdesetih godina proslog vijeka i vidices mnoge zanimljive stvari koje te nisu ucili u skoli i vidices da svijet nije crno-bijeli.Taj strucni magazin tipa Nacional Geografic kao i ista televizija ima nulti kredibilitet jer nema nikakav naucni pristup pri analiziranju problema,neka se ugledaju na history koji je izmislio svijet za njih.
    gde sam ja spomenula da je artur klark prevarant - citiraj mi

ps a mogao bi da bacis i link kao dokaz da tvoja prica nije obicna boza iz koekakve stampe

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

gde sam ja spomenula da je artur klark prevarant - citiraj mi

ps a mogao bi da bacis i link kao dokaz da tvoja prica nije obicna boza iz koekakve stampe
    Link mozda ima negdje na youtube,a ja sam te emsije njegove skinuo sa rapida,mislim da znas o kojim emisijama je rijec,imu tu mnogo stvari na tim emisijama.Prica je istinita hiljadu posto,dajem zivot.Nisi spomenula ,ali si tako napala i na noz docekala da sam jedino to mogao zakljuciti.

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Dr Sidious Pogledaj poruku
    Procitah da nivo vode dosta fluktuira tokom godine,i da leti zaista bude kao bara.Mora da je to neki sitniji dinosaurus kad ga niko nije primetio :-)
    Mozda iz porodice raza, manta i sl. A mozda i dzinovska slatkovodna sipa, a mozda i sirene ? Sve one "staju" u 2-3 m vode. A mozda jednostavno ruska mafija...nema tela, nema zlocina. Klasika...

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Link mozda ima negdje na youtube,a ja sam te emsije njegove skinuo sa rapida,mislim da znas o kojim emisijama je rijec,imu tu mnogo stvari na tim emisijama.Prica je istinita hiljadu posto,dajem zivot.Nisi spomenula ,ali si tako napala i na noz docekala da sam jedino to mogao zakljuciti.
    pazi ne znam o kojim emisijama je rec
    kada tako nesto tvrdis i "dajes zivot" za tu tvrdnju, onda postavi linkove, a ne "ima mozda tamo negde i bla bla".
    i, i dalje me zanima ta prica o arturu klarku u sred nedodjije kako domorodcima pokazuje slike krave. znaci, mora postojati snimak, foto dokumentacija, nesto, da bi potkrepio svoje tvrdnje.

Poznat Arkania (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

prica je mozda istinita ali sta vredi kad dodu ,,budale`` i naprave farsu od svega (tesko je naci istinu u gomili lazi).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

kada tako nesto tvrdis i "dajes zivot" za tu tvrdnju, onda postavi linkove, a ne "ima mozda tamo negde i bla bla".
    i, i dalje me zanima ta prica o arturu klarku u sred nedodjije kako domorodcima pokazuje slike krave. znaci, mora postojati snimak, foto dokumentacija, nesto, da bi potkrepio svoje tvrdnje.
    Kazem ti to su cuvene emisije Artura Clarka misterije svijeta,ima nekih epizoda na youtube,mozda ima i ova,ali treba potraziti,a za to bi trebalo par sati,sad nemam toliko vremena ali imacu iza nedelje,pa cu potraziti

fighter vs 9/11 nije na forumu
    "A dokazi su i u vama samima, zar ne vidite?" (Kur'an, 51:21)
    Ističe se fighter vs 9/11 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

On ti je nesto rekao. Sada ako tebe to interesuje potrazi. Sta napadas stalno sa stvarima dje su argumenti, dje su argumenti. Sta ti je?!
    Zar stvarno sve hoces na gotovo!?
    Nezavisno od toga da li se ovo moze potkrijepiti dokazima, stvari za koje mozes potraziti dokaze, stvarno potrazi ili ne odg.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

i sta sad? treba da istrazujem par sati?? za nesto sto neko drugi tvrdi?? ma vazi

Slične teme

1. Cudoviste iz Loh Nesa
    Autor Nikola89 u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 27.12.2010., 19:16
  2. Psihopata i cudoviste
    Autor gost 227949 u forumu Hronika
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 10.06.2010., 15:21
  3. Iz jezera izronilo čudovište
    Autor aljosa7 u forumu Teorije zavera
    Odgovora: 67