Legalizacija marihuane

cinderela_91

Zainteresovan član
Poruka
154
Da li medju tinejdzerima ima dosta pristalica da se marihuana legalizuje u Srbiji?Koje bi bile prednosti/mane te legalizacije?
Ja licno mislim da treba,jer bi se na taj nacin smanjio posao dilera :D a i mozda bi se smanjilo njeno koriscenje,jer kako se kaze `zabranjeno je najsladje`...legalan pristup bi mnogima smanjio interesovanje za tu supstancu xD
koje je vase misljenje?
 
Da li medju tinejdzerima ima dosta pristalica da se marihuana legalizuje u Srbiji?Koje bi bile prednosti/mane te legalizacije?
Ja licno mislim da treba,jer bi se na taj nacin smanjio posao dilera :D a i mozda bi se smanjilo njeno koriscenje,jer kako se kaze `zabranjeno je najsladje`...legalan pristup bi mnogima smanjio interesovanje za tu supstancu xD
koje je vase misljenje?

Zapravo samo bi došlo do veće zloupotrebe...kao što je na kraju krajeva došlo i sa cigaretama....
Ja jesam za legalizaciju, jer marihuanu ne smatram ničim opasnim i u istom mi je rangu sa cigaretama....tako da Long live..xD
 
Naravno da sam protiv , ne znam odakle ovolike dubokoumnosti da se legalizuje tako nesto :confused:

rekao sam ti, to je danas toliko lako nabaviti da je nebitno shto nije legalno :lol:
legalizacijom bi stekao mnogo vecu kontrolu

Za...

slicno kao i kreptoman.....samo neka cena ostane ista....i ovako je dosta 500 din za ket....

e, shto se tiche cene, ja bih bio spreman da placam i 3x vishe samo da sam uveren u kvalitet :) Ti ovako dash 500 kinti a bog zna kako je tretirana :D
 
rekao sam ti, to je danas toliko lako nabaviti da je nebitno shto nije legalno :lol:
legalizacijom bi stekao mnogo vecu kontrolu



e, shto se tiche cene, ja bih bio spreman da placam i 3x vishe samo da sam uveren u kvalitet :) Ti ovako dash 500 kinti a bog zna kako je tretirana :D

:eek:

Plasim se da buncas :lol:

Ako je nesto lako nabavati znaci treba reci "O da, kad vec mogu da nabave ovako ili onako ajde da im olaksamao pa makar da mogu da je nabave lakse" jel ? :confused:

O kakvoj vecoj kontroli pricas ?
 
:eek:

Plasim se da buncas :lol:

Ako je nesto lako nabavati znaci treba reci "O da, kad vec mogu da nabave ovako ili onako ajde da im olaksamao pa makar da mogu da je nabave lakse" jel ? :confused:

O kakvoj vecoj kontroli pricas ?

vidi, ochigledno nisi upucen kako to funkcionishe kad se legalizuje.
Legalizacijom ti ne bi omogucio da se to kupuje bilo gde, niti da se konzumira na sred ulice ili sl, naprotiv bash, konzumiranje bi bilo dozvoljeno samo na odredjenim mestima (u Holandiji se to zovu Coffee barovi, imam strica tamo koji mi je objasnio potanko kako kod njih funkcionishe) i to tek kad napunish 18. Dalje, bio bi siguran da kanabis koji pushish vredi para koje si za njega dao. Ilegalno preprodavanje iste bi onda zamrlo iz ochiglednih razloga....
 
:eek:

Plasim se da buncas :lol:

Ako je nesto lako nabavati znaci treba reci "O da, kad vec mogu da nabave ovako ili onako ajde da im olaksamao pa makar da mogu da je nabave lakse" jel ? :confused:

O kakvoj vecoj kontroli pricas ?

ali drugacije je kad nesto dodje na javno trziste,samim tim je kontrola veca..a i dolazila bi samo proverena roba,ovako mozes na sve da naletis...cak i na persun :P :hahaha:
 

Back
Top