Cepidlaka ili ne?

Poruka
15.196
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:
 
Ja bih se upucala kada bih imala takvog muškarca pored sebe.
Hoću i ja da su mi obrve uvek počupane, da mi je koža bez dlačica, da mi je kosa uvek isfenirana, da se nikada ne znojim čak ni kada je 500 C i kada nešto radim - da mi se kosa kada je puštena a napolju vruće ne lepi za kožu. Da uvek imam preplanuli ten.
Da su mi trepavice uvek kao kad stavim maskaru, da mi usta imaju sjaj...u svako doba dana i noći.
I onda kada sam nenaspavana. I onda kada sam bolesna. I onda kada ne znam šta ću pre. Uvek 24/7 kao što želi i on.
Al ne može:besna:
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:

auuu...sine pa taj najbolje da pazari barbiku pa nek je ceslja kako oce...:lol:
 
Ja bih se upucala kada bih imala takvog muškarca pored sebe.
Hoću i ja da su mi obrve uvek počupane, da mi je koža bez dlačica, da mi je kosa uvek isfenirana, da se nikada ne znojim čak ni kada je 500 C i kada nešto radim - da mi se kosa kada je puštena a napolju vruće ne lepi za kožu. Da uvek imam preplanuli ten.
Da su mi trepavice uvek kao kad stavim maskaru, da mi usta imaju sjaj...u svako doba dana i noći.
I onda kada sam nenaspavana. I onda kada sam bolesna. I onda kada ne znam šta ću pre. Uvek 24/7 kao što želi i on.
Al ne može:besna:

u tome i jeste tragedija:mrgreen:
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:


Pa, jel' on voli nju kao osobu ili njen izgled? Neka kupi lutku..... :mrgreen: Ta će uvek izgledati isto. U šta je gledao kad ju je birao?
Daleko od toga da podržavam zapuštenost, ili nedaj bože aljkavost i nehigijenu, ali ako mene neko voli samo kad sam tip-top, taj će pobeći glavom bez obzira kad npr. dobijem alergiju, gripu, ili budem neispavana posle prekovremenog posla ili putovanja?
Šta bi taj radio za vreme njene trudnoće, dok baca pegle i ima otečene usne (dešava se nekima da cele oteknu u to vreme), ili kad se porodi, pa bude izgledala kao izvrnuta čarapa dok se ne oporavi? Ili kad se ispeče na suncu, pa dobije plikove...:mrgreen::manikir
Preporučujem dotičnoj da ga gaji neko vreme, onako za zabavu i izlaske, a kad bude htela da se "skrasi", da izabere nekog običnog, od krvi i mesa, (ti su se tokom životnih nedaća pokazali kao najizdržljiviji i najsposobniji) koji ume da živi a ne samo da izgleda kao živ.:manikir:
 
Poslednja izmena:
Pa, jel' on voli nju kao osobu ili njen izgled? Nela kupi lutku..... :mrgreen: Ta će uvek izgledati isto. U šta je gledao kad ju je birao?
Daleko od toga da podržavam zapuštenost, ili nedaj bože aljkavost i nehigijenu, ali ako mene neko voli samo kad sam tip-top, taj će pobeći glavom bez obzira kad npr. dobijem alergiju, gripu, ili budem neispavana posle prekovremenog posla ili putovanja?
Šta bi taj radio za vreme njene trudnoće, dok baca pegle i ima otečene usne (dešava se nekima da cele oteknu u to vreme), ili kad se porodi, pa bude izgledala kao izvrnuta čarapa dok se ne oporavi? Ili kad se ispeče na suncu, pa dobije plikove...:mrgreen::manikir
Preporučujem dotičnoj da ga gaji neko vreme, onako za zabavu i izlaske, a kad bude htela da se "skrasi", da izabere nekog običnog, od krvi i mesa, (ti su se tokom životnih nedaća pokazali kao najizdržljiviji i najsposobniji) koji ume da živi a ne samo da izgleda kao živ.:manikir:

:lol: Pa vidi kvalitet njene veze mi nije tema, ali zanimljiva postavka stvari.
Ja sam plitkoumno samo zelela da saznam jel ti lud on ili ona :mrgreen:
A zasto mislis da takav muskarac nije soposoban da bude "obican|"?
Mislim ovaj je obican ali voli da manise :lol:
 
kenya taj ko foka
zamisli imas muskarca babu kraj sebe 24/7 i ko da ti je ybn kozmeticarka tupi i smara sve vreme
a mos misliti on se po ceo dan macka i sredjuje. jer ima bar posao ili nesto cemu se posvecuje :neutral:
a i jedna stvar je tusiranje a druga sve ostalo sta zena mora da uradi da bi bila savrsena po njegovim kriterijumima
nego ne bi taj meni dugo kuko na uvce.
 
Pa tu ili ce on nju da prihvati takvu ili ce ona morati da depilaciju bar ponekad zameni ziletom :ok:
Prijatno sam iznenadjena kad vidim da to zahteva muskarac koji i sam dosta pridaje licnoj higijeni ...... uglavnom sam zamerke cula , procitala od onih na koje ne bih ni biciklu naslonila
 
:lol: Pa vidi kvalitet njene veze mi nije tema, ali zanimljiva postavka stvari.
Ja sam plitkoumno samo zelela da saznam jel ti lud on ili ona :mrgreen:
A zasto mislis da takav muskarac nije soposoban da bude "obican|"?
Mislim ovaj je obican ali voli da manise :lol:


Nisam htela da dužim.... Rekla bih da "običan" muškarac pridaje pažnju stvarima "od kojih se živi" da se tako izrazim, bar koliko i urednom izgledu, a da preterivanje u bilo čemu nije u najmanju ruku, zdravo... :lol:

Nego, sad razmišljajući ko je tu lud, on ili ona, mislim oboje... Jer, to "cepidlačenje" mi nekako liči na pokušaj manipulacije i kontrole u vezi - on njoj nabija komplekse u vezi izgleda, i tako postiže (ili želi da postigne) da je stavi u inferioran položaj u odnosu na njega. Ona će to trpeti dok bude mogla, ali ako to trpljenje potraje, možda je ona luđa od njega - tj. , sklona da bude maltretirana ili kako da se tačnije izrazim,,,Iz nekog razloga joj odgovara uloga žrtve... :roll:
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:

Еботе, ви млађе генерације...ајој....благо мени што волим старије..:roll:
Смарач!
Па ако девојка иде на депилацију, шта се он меша у то?
Можда јој је кожа осетљива на бријач, па не може другачије...
А реп и подигнута коса, увек кад је вруће....је л' треба да се знојим да би његов естетски критеријум био задовољен?!
Па кул, ево, нек' и он пусти косу, па да је на 30+ степени, држимо распуштену заједно.:roll:
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:
momak dobija pravo glasa po pitanju depilacije tek onda kada i sam pocne da se depilira,
all over,
redovno.
u medjuvremenu, nema pravo glasa

a da je kojim slucajem samnom, dobio bi i pravo da proseta, na neodredjeno
 
Sine, kad on bude proveo 15 godina čupajući ili brijući dlake sa praktično cele površine svoje kože i kad bude gajio i perfektno fenirao dugu kosu na 40 u hladu, onda može da kenya :roll:
Do tada, bolje mu je da pazi da ne nagazi sapun, slučajno zaboravljen na strateškom mestu u kupatilu, kad bude izlazio sa svog 30-tog tuširanja :roll:
:lol:
Увек ме насмејеш!
 
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:
Ja bih pobegla glavom bez obzira. Pre svega ne dozvoljavam da mi se neko ponasa kao gazda. Ne pada mi na pamet da sam stalno pod stresom sa osobom sa kojom treba da mi bude lepo. Njegovo ponasanje je u stvari agresivno, samo je maskirano njegovim logicnim i normalnim zahtevima.

Moj odnos sa drugim ljudima (prijateljski, ljubavni...) mora da ima dubinu i ako je najvaznije da li mi je kosana vezana ili pustena nemam sta da trazim sa takvom osobom. Srecom nisam nikada imala posla sa slicnim ljudima.

I nije ovde rec samo o izgledu, higijeni, urednosti. Ovde je problem mnogo dublji i sada je pitanje sta su dalji zahtevi. Mene zanima je sta se desava ako ona ne postupa u skladu sa njegovim ocekivanjima. Svadja, zvocanje, durenje? Tip je agresivan ali mozda neko i to voli. Sto se mene tice - neka hvala.
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:

Sto problematika???

Pa ako hoce da bude sa tim likom onda ima da se brije svaki dan , ima da pusta nokte na nogama ko orao , da ne vezuje kosu..itd.....i da ne kuka.....

Ako joj smeta neka raskine.
 
Ja bih pobegla glavom bez obzira. Pre svega ne dozvoljavam da mi se neko ponasa kao gazda. Ne pada mi na pamet da sam stalno pod stresom sa osobom sa kojom treba da mi bude lepo. Njegovo ponasanje je u stvari agresivno, samo je maskirano njegovim logicnim i normalnim zahtevima.

Moj odnos sa drugim ljudima (prijateljski, ljubavni...) mora da ima dubinu i ako je najvaznije da li mi je kosana vezana ili pustena nemam sta da trazim sa takvom osobom. Srecom nisam nikada imala posla sa slicnim ljudima.

I nije ovde rec samo o izgledu, higijeni, urednosti. Ovde je problem mnogo dublji i sada je pitanje sta su dalji zahtevi. Mene zanima je sta se desava ako ona ne postupa u skladu sa njegovim ocekivanjima. Svadja, zvocanje, durenje? Tip je agresivan ali mozda neko i to voli. Sto se mene tice - neka hvala.

pa jes....pitanje je ko ce...slucajno stat na sapun pa opandrcit glavom o lavabo...
u ovoj...."ljubavnoj prici"...:bljak:
 
Devojka, kao i muskarac, treba da bude uredna, da kosa bude cista, dlacice uklonjene, nokti nalakirani... Ako ne stize sad da se sredjuje kad jos nema dece i obaveza, kad ce? Sa druge strane, njen decko je verovatno sve to malo netakticno rekao, mogao je npr da joj uplati vaucer za neki spa centar, ili da joj ponudi da njegovu karticu iskoristi kod nekog frizera... Koliko puta smo se mi zalile na momka jer nece da se brije svaki dan :lol:
Inace, jel' ste i vi primetili da sve vise momaka izgleda depilira noge? Nisam zagledala:rumenka:, ali mi tako izgleda sad kad je doslo leto :mrgreen:
 
Apropo teme o noktima na noznim prstima i gadjenja na iste sredjene po poslednjoj modi (citaj dugacke)i zalbe moje drugarice od pre par dana - zali se njen decko svaki put kad veze kosu jer joj je tada kosa masna.A njoj tako lakse, zbog vrucine, dakle cesto:mrgreen::roll:
I jos hiljadu slicnih primedbi...Ne moze da ceka od depilacije do depilacije jer ne zeli da vidi ni dlacicu na njoj,i ne znam ti sta sve jos joj ne zanoveta.
Meni je to ok,jer ja imam kada da visim po solarijumima i kad sam zaljubljena nije mi nista tesko, naravno nije ona devojka prljavusa samo nije taj tip opsednut izgledom a i prezaposlena je kako kaze da bi brijala noge,lakse joj da se depilira sto njemu kategoricki smeta.... A ovaj koliko sam shvatila hoce besprekoran izgled 24/7,jer sam ne izbija ispod tusa. Nije metrosexualac ali se tusira 78 x dnevno...Sta mislite da je normalno, a sta cepidlacenje? Ja iskreno, ne umem da povucem crtu. jer sa jedne str je sasvim ok da on zahteva da joj je uvek cista kosa, a sa druge kapiram da je njoj lakse da joj je vezana stalno sto on ne podnosi...
Teska problematika, znam:mrgreen::hvala:
Takav mi ne bi trebao ni u pismu ni u razglednici...to je nenormalno
kao prvo ne treba on da zahteva...sasvim je normalno da se vodi racuna o higijeni...cuj on zahteva.....to je bre bolesno pedantno
to sto on sta i sate provodi ispod tusa....oseca se prljavo...pa necemo preterevitai tako cesto kupanje je bolest...ali kad ovo kazem ne mislim da ne treba svaki dan da se kupa..boze sacuvaj naravno da treba i ako je potreba i nekoliko puta dnevno..al da on mene maltretira...nek ide kod svoje mame pa nek nju gnjavi
to je robija
besprekoran izgled 24 sata u nedelji...more...ne pada mi na pamet....zelim da imam vezanu kosu u kiku, zelim da nisam nasminkana i budem u sirokoj trenerici i nenamazanih noktiju na nogama da gacam bosa pa bez obzira sto cu isprljati stopala
ej on ima hiljdu slicnih primedbi
pa ako tvoja drugarica oce pakao od zivota sa picajzlom i cepidlakom...zelim joj puno srece
ajme kakvih ima...muzu cu za zivota dici spomenik
 

Back
Top