E ljudi

upravo!

opravdavash yebanje sa strane..ae pali s teme!

slušaj ćero, ja sam bio tamo gde ćeš ti tek da dođeš, zato uči i ne prdi,

dok sam raspoložen da ti kao muškarac kažem ono što te interesuje.

Pitanje ti je životno, iskreno, dobro.
Zato ili prati odgovore ili ću ti ih uskratiti i svrstati te u džak sa ostalima.
 
Onaj ko misli da ce naci decka/devojku preko foruma i sam ima neki problem :dash:
Barem ja nisam upoznao do sada ljude kojima je to uspelo:)
nisam nikada trazzila, a imala sam dechake s foruma i nishta drugachije nije bilo nego da sam ih upoznala negde u kaficu npr..eto nashli se na forumu..upoznali i shta..nisu bile u pitanju nikakve kombinacije i sl. sr,anja..jednostavno desilo se..uzajamna privlachnost i sve kako vec biva
eeeeeeee, moji vi.... ne znate vi čega sve ovde ima ....
:confused:
 
tip br 1. ima zzenu/devojku hoce da vas upozna :evil:

tip br 2. ima zzenu/devojku hoce da vas upozna, muva vas :evil:

tip br 3. ima zzenu/devojku hoce da vas upozna, zzeli sex :evil:

tip br 4. nema devojku/zzenu, lep, visok, markantan i ne postoji :neutral:

e ovako..meni se gade svi ti tipovi koji postoje, mrzim takve, samleti u mashini za meso i baciti kerovima, mrzim mrzim mrzim. znachi oni toliko poshtuju svoje devojke da imaju mooda da vas zovu na pice..a vi niste ni znali da imaju devojke..al nema veze jel da, mozzda umoche?? to je samo sex right? to su samo njihovi mali bedni penisi koji postoje iako ne bi trebalo! to su malo mali bedni mozgovi koji su retardirani, to je samo jedno veliko DNO!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

колико фрустрације избија из тебе
 
колико фрустрације избија из тебе

nije sramota biti isfrustriran.
Svi smo, ovde ili onde.

Frojd je razvio celu svoju doktrinu na frustracijama, a kasnije i psihoanalizu, tako da ti je komentar nepametan.

Ovo su uobičajene frustracije mlade žene kojoj su kao maloj u mali mozak urezivali bajke, pa sada otvara oči i udara dupetom o ladnoga betona.
To je tužno i ružno.
Ružno šta su učinili našim devojčicama, roditelji, crkve, mrkve, tetke, babe i žabe (koje se nikad ne pretvoriše u princa)

Istina je jednostavna.
Zna je onaj ko je proživeo.
Onaj ko nije, može samo da češe glavu dok mu krv ne krene.
 
nisam isfrustrirana, samo sam tuzzna i besna zbog toga

verovatno postoje i solo dechaci i oni nemaju sex kombinacije ..isto kao ja, solo su i gotovo..i chekaju da se pojavi neka ..zar ne
 
žao mi je.
mogu samo da pretpostavim koliko je muke i tegobe u srcima mladih žena.
Osećaju se izneverene, nasukane na jad i bedu "izbora".

Jedni im kažu da se strpe (i spasu) drugi da su zatvorene i da im vreme ide, a one šize.

A "njega" nema pa nema.

I što više otvaraju oči manje vide (i...The more I see the less I know)

meni je iskreno i najiskrenije žao, zato se i trudim da pomognem.
 
zashto je sve vishe devojka i mushakraca koji pristaju na ono daj shta dash? ja ne mogu tako. ne mogu da budem s nekim samo zato shto mi fali sex. ne mogu da imam sex s nekim samo da bi imala sex
 
zashto je sve vishe devojka i mushakraca koji pristaju na ono daj shta dash? ja ne mogu tako. ne mogu da budem s nekim samo zato shto mi fali sex. ne mogu da imam sex s nekim samo da bi imala sex
Vecina ljudi takodje tako razmislja, ja mislim da te je samo lose "potrefilo" hehe...
Ipak nije do toga jos doslo..........valjda :neutral:
 
zashto je sve vishe devojka i mushakraca koji pristaju na ono daj shta dash? ja ne mogu tako. ne mogu da budem s nekim samo zato shto mi fali sex. ne mogu da imam sex s nekim samo da bi imala sex


Ti ne možeš da budeš sa nekim samo zato što ti fali seks.

Neka druga ne želi da ima seks pre braka.

Neka treća ne želi da se emotivno vezuje, a želi seks.

Koja je u pravu?
 
Ti ne možeš da budeš sa nekim samo zato što ti fali seks.

Neka druga ne može da ima seks pre braka.

Neka treća ne želi da se emotivno vezuje, a želi seks.

Koja je u pravu?

ona koja hvata ljubav gde god stigne i kad god može, jer je ljubav retkost.
I jer je život kratak.
I jer već sutra može da nas zbriše megacunami ili pegavi tifus.

Isto važi i za muškarce.
 
ovako si zadovoljna sa Ništa?
nisam
Vecina ljudi takodje tako razmislja, ja mislim da te je samo lose "potrefilo" hehe...
Ipak nije do toga jos doslo..........valjda :neutral:
eto..izgleda..
Ti ne možeš da budeš sa nekim samo zato što ti fali seks.

Neka druga ne želi da ima seks pre braka.

Neka treća ne želi da se emotivno vezuje, a želi seks.

Koja je u pravu?
zelim da se zaljubim, da kazzem ''e to je moj dechko'', kapirash, jel to toliko teshko? ne zzelim da budem s nekim s kim cu se vidjati jer nam se priyebalo..pa pobogu, meni se yebe svaki dan..i shta onda?
i ne mogu bez emocija, ne mogu..kako i taj sex bez emocija, mora da postoje bre
i ne kapiram devojke koje mogu ali ok, ybga ima nas raznih
 
nisam

eto..izgleda..
zelim da se zaljubim, da kazzem ''e to je moj dechko'', kapirash, jel to toliko teshko? ne zzelim da budem s nekim s kim cu se vidjati jer nam se priyebalo..pa pobogu, meni se yebe svaki dan..i shta onda?
i ne mogu bez emocija, ne mogu..kako i taj sex bez emocija, mora da postoje bre
i ne kapiram devojke koje mogu ali ok, ybga ima nas raznih


Totalno preferiram tvoj pristup, ali ne možeš da osuđuješ one koji na to gledaju dugačije. Život je malo komplikovaniji.
 

Back
Top