Srpski dobrovoljci za Hamas

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
Vidim da ima sve vise Srba na forumu kojima je najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda od te genocidne tvorevine Izraela, pa nesto mislim, ne bi bilo lose da se pomogne tom palestinskom narodu i da im posaljemo dobrovoljce.

Mislim, orni momci, ratoborni, krshni... zdravi pravi, jelte ovaj :lol: pa sto da ne pomognu malo...

Racunam mogao bi i Mile Dragic da prilozi koji borbeni prsluk - nek im se nadje za svaku slucaj :mrgreen:

 
Vidim da ima sve vise Srba na forumu kojima je najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda od te genocidne tvorevine Izraela, pa nesto mislim, ne bi bilo lose da se pomogne tom palestinskom narodu i da im posaljemo dobrovoljce.

Mislim, orni momci, ratoborni, krshni... zdravi pravi, jelte ovaj :lol: pa sto da ne pomognu malo...

Racunam mogao bi i Mile Dragic da prilozi koji borbeni prsluk - nek im se nadje za svaku slucaj :mrgreen:


Има их који су славили Инџирлик, па се после покајали.
 
Ja ne znam sta izaziva taj istanbulski sindrom, ali je situacija alarmantna.

То је локални графит са једне зграде у Бирчаниновој улици у Београду, тип је био одушевљен кад су Амери бомбардовали Ирак са Инџирлика да је овековечио своје одушевљење графитом на својој згради. Девет година касније Инџирлик је био полигон за бомбардовање једне , нама драге дестинације:per:
 
Vidim da ima sve vise Srba na forumu kojima je najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda od te genocidne tvorevine Izraela, pa nesto mislim, ne bi bilo lose da se pomogne tom palestinskom narodu i da im posaljemo dobrovoljce.

Ja ne vidim da ima i jedan Srbin na ovom forumu kome je "najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda". Ima onih koji smatraju da Izrael sprovodi teror nad palestincima, sto je fakat.
 
Vidim da ima sve vise Srba na forumu kojima je najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda od te genocidne tvorevine Izraela, pa nesto mislim, ne bi bilo lose da se pomogne tom palestinskom narodu i da im posaljemo dobrovoljce.

Mislim, orni momci, ratoborni, krshni... zdravi pravi, jelte ovaj :lol: pa sto da ne pomognu malo...

Racunam mogao bi i Mile Dragic da prilozi koji borbeni prsluk - nek im se nadje za svaku slucaj :mrgreen:


Нема их пуно сем шаке јада, нико се више ме прима на Палестинце.
 
Vidim da ima sve vise Srba na forumu kojima je najpreca briga u zivotu zlopacenje jadnog palestinskog naroda od te genocidne tvorevine Izraela, pa nesto mislim, ne bi bilo lose da se pomogne tom palestinskom narodu i da im posaljemo dobrovoljce.

Mislim, orni momci, ratoborni, krshni... zdravi pravi, jelte ovaj :lol: pa sto da ne pomognu malo...

Racunam mogao bi i Mile Dragic da prilozi koji borbeni prsluk - nek im se nadje za svaku slucaj :mrgreen:


То је само пар смарача овде, већину људи генерално заболе за ситуацију на Блиском истоку.
 
Nemojte, znamo kako prodju oni koje brane ti "dobrovoljci", a ta palestinska nejac je dosta prepatila i bez vas :lol:

Ма ми се овде зезамо и ником не пада на памет да иде негде у неку забит да ратује, али ви стварно шаљете
ваше "бојовнике" хиљадама километара далеко од "лијепе ваше" у Авганистан, да се боре за интересе Амера.

А чула сам и како вашим "бојовницима" дупе гаће жваће, пре одласка и сусрета с талибанима.... :sad2: :mrgreen:

Него јел пише "тисак" колико имате рањених и погинулих у тим забитима? :think:
Баш ме занима за чије бабе здравље сте ви тамо? :mrgreen:
 
То је локални графит са једне зграде у Бирчаниновој улици у Београду, тип је био одушевљен кад су Амери бомбардовали Ирак са Инџирлика да је овековечио своје одушевљење графитом на својој згради. Девет година касније Инџирлик је био полигон за бомбардовање једне , нама драге дестинације:per:

Tako to ide kad ljudi vise brinu za americke, nego za svoje interese.
 

Back
Top