sertifikovani srbin

Pos.rem se na fudbalsku reprezentaciju Srbije i bogatune koji igraju za nju i ebe im se za narod. Ebe mi se i za tenisere, pogotovo onog malog smrdlju Đokovića, igra za sebe i svoj džep, kintu ostavlja Monte Karlu, a ljudima u Srbiji sređuje otkaze s posla koji rade za ionako bednu platu.

Eto, ebg, šta da se radi :sad2:

Elem, predlažem da se izdvoji, kao što su mnogi ovde sertifikovani Srbi smatrali da je moguće, srpska DNK, a onda da se svi Srbi rađaju iz epruvete, što je sigurno, sigurno. I da ta DNK bude izdvojena samo od dokazanog Srbina, može Mita ili Tihi, drugi ne dolaze u obzir :rtfm:

За први дио поста, за неке ствари и да се сложим али мене није брига за актере, битно је како се ја осјећам и да никад не желим да изгубе, играли за себе или за народ.

За епрувете се не слажем, треба нас и оваквих и онаквих. Што рече Крајишник (а ова му је Његошева) на неком послијератном митингу у Бања Луци, у сред кампање за Биљану, а против Караџића, када му маса (што с правом огорчена, што инструисана) звижди: Да не чујем звиждуке, не бих знао да сам међу Србима!
И сљедеће секунде, сви они који су му звиждали, обичан народ, чак и они инструисани (група за разбијање митинга) му пљешћу и одобравају.
Е, то су Срби - и Мита и Тихи, и Латинв, и Авантуриста.
 
Zelim vam puno zdrave i napredne djece, inteligentne kao vas dvoje sto ste :D

ajlbgg.gif
 
Да му је дугачак, минимум 20 ЦМ...без главе... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Pazite na definiciju, da Srbi ne nestanu! S toga ne spominjite porijeklo, jezik, kulturu, povijest, državu...

А што се ти флекаш...?
Немаш основни услов да добијеш сертификат....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jel misliš na bosanskohercegovačku dijasporu u Srbiji .. sad mi stvarno imamo dijaspru i u Srbiji ..

....А ти поготово....или можда грешим...? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
nabrojte stvari koje jedna osoba mora da ispunjava da bi ga vi smatrali srbinom. koje su sve to stvari koje su pod moranje da neka osoba poseduje da bi vi za nju rekli, e ovo osoba jeste srbin?

Juce sam se nasalila, ali sad ozbiljno. Nista. Samo podatke u krstenici.

Pogresno je od reci "Srbin" praviti generalizaciju, jer je poznato da su Srbi oduvek neslozni, tako da nas ima raznih.
 
'O samom nazivu Srbi Vuk kaže da on ne potiče od naziva države Srbija, kako bi neki pomislili, već naziv Srbija potiče od naziva naroda Srbi, jer Srbi ne žive samo u Srbiji. On se takođe poziva na velike slaviste svoga vremena Dobrovskog i Šafarika, kada kaže da je naziv Srbi čak stariji od naziva Sloveni i da su se nekad svi Sloveni zvali Srbima:

Ko posla ovoga ne razumije, mogao bi reći da je i ime Srbi od današnje Srbije, kao npr. Slavonac od Slavonije, Hercegovac od Hercegovine, Crnogorac od Crne Gore itd.; ali koji štogod od slavenske istorije upravo poznaje onaj mora znati da su Srbi s tijem imenom u naše zemlje došli, i zemlja se od njih tako prozvala. Gdje je današnje Srbije južni kraj (Kosovo i Metohija) ondje je stare bila srijeda, a krajevi su joj dopirali od Dunava do Arhipelaga, i od Adrijatičkoga mora do u Maćedoniju. I ja mislim da je ovo ime Srbija postalo u novija vremena, pošto je srpsko carstvo propalo; jer ne znam bi li se gdje moglo naći da se koji od našijeh kraljeva ili careva zvao kralj ili car od Srbije, nego Srbljem. Dobrovski i Šafarik dokazali su da su se Srbi negda zvali svi slavenski narodi, i da je ime Srbi starije nego i Slaveni ili Sloveni.'
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Срби_сви_и_свуда
Čuj Vuka - nekad se svi Sloveni zvali Srbima ..
Šta bi na ovo rekli drugi slavenski narodi ..
 

Back
Top