Likovi iz crtaca i crte licnosti

cinderela_91

Zainteresovan član
Poruka
154
Verovatno ste i vi imali vaseg omiljenog lika iz crtaca kad ste bili mali.Setimo se npr Leonarda,Donatela,Rafaela,Mikelandjela iz filma `Nindza kornjace` :) .Svako od njih poseduje razlicite osobine.I pored toga sto je Donatelo u ulozi najpametnije kornjace,neko vise voli trapavog :p Mikelandjela....Interesuje me sta vi mislite o tome...na osnovu cega biramo svog omiljenog lika?da li to zavisi od nasih osobina,ideala kojima tezimo...ili to biramo nasumicno,a kasnije se identifikujemo sa njima?
 
Ne znam bas :think:.Ja sam obozavala Duska Dugouska,jer je on strasno opusten lik kojeg bas nista ne moze izbaciti iz takta,a ja nikada nisam bila takva,niti sam sada.

Mislim da to djeca biraju prema idealu kakva zele biti-bas zato su svi voljeli
Ninja kornjace jer su zeljeli postati jaki,spretni,pametni itd...

(Ali danasnji problem je sto djeca gledaju Ben 10 :eek:
ne daj boze da zele biti slicni likovima :zcepanje: )
 
Imam pitanje za tebe pepeljugo ;)

zasto si stavila sliku od snezane,ne uklapa ti se u nick :D
Jedes puno jabuka ili...:D

(Naravno,ovo je sala,nemoj misliti nista lose,samo mi je dosadno(a i zelim da nabijem sto vise postova hihihihihi)

heheheh...ma ne,necu to tako protumaciti...super sto je neko primetio :D birala sam izmedju ta dva lika :D obozavam i jednu i drugu..ovo mu dodje kao asimilacija neka ,cisto iz zezanja :)
 
Postoji razlika izmedju nekad i sad,moje detinjstvo je obelezio crtac u 7.15,i zna se ,na meniju je bio Tom i Jeri,inace moj omiljeni,Popaj,Dusko Dugousko i ponekad bi uskocio jos neki,danas postoji obilje crtaca koji se mogu gledati u bilo koje doba dana pa je i izbor veci
 
Svako od njih poseduje razlicite osobine.I pored toga sto je Donatelo u ulozi najpametnije kornjace,neko vise voli trapavog Mikelandjela....Interesuje me sta vi mislite o tome...na osnovu cega biramo svog omiljenog lika?da li to zavisi od nasih osobina,ideala kojima tezimo...ili to biramo nasumicno,a kasnije se identifikujemo sa njima?

Dobro si me sad setila na to. Uvek sam bila zaljubljena u Donatela, sto je valjda trebalo da predkaze tip coveka u kog cu kad budem zaljubljena jednom. I evo, dosta njih su dosad bili Donatelo. :)
E, ali bilo je i Mikelandjela.

Sto se tice Diznijevih junaka svidjao mi se Silja, koja kontraranost, jelda
 
thecrownsitsnoteasilyonprincejohnshead.jpg


:D
 

Back
Top