Koliko zaista gotivite svet oko sebe?

Nisam zadovoljan uopste,to da propaganda...u...nije istina xD
Ma jok pre bi voleo da zivim negde kao sto je ova slika :)
267fantasy-door-m.jpg
 
Opis mog idealnog sveta:

To je svet velicine Evrope, ne veci, prozet gustim sumama i prelepim i prostranim pasnjacima, na kojima se nalaze lepe bele ovcice. Na celom tom prostoru ne bi trebalo da u jednom trenutku ima preko 100 000 ljudi, koji bi ziveli u malim selima, a ja bih ziveo u sredistu tog sveta, u ogromnom zamku, oko koga bih uzgajao marihuanu. Dane bih provodio u vezbanju rukovanja oruzjem (hladnim, vatreno ne postoji), pusenju vutre i *ebanju *icki ! :D Prava utopija...
 
Opis mog idealnog sveta:

To je svet velicine Evrope, ne veci, prozet gustim sumama i prelepim i prostranim pasnjacima, na kojima se nalaze lepe bele ovcice. Na celom tom prostoru ne bi trebalo da u jednom trenutku ima preko 100 000 ljudi, koji bi ziveli u malim selima, a ja bih ziveo u sredistu tog sveta, u ogromnom zamku, oko koga bih uzgajao marihuanu. Dane bih provodio u vezbanju rukovanja oruzjem (hladnim, vatreno ne postoji), pusenju vutre i *ebanju *icki ! :D Prava utopija...

xaxaxa smanji LOTR malo xD
Ja cim zavrsim fax picim ili u svedsku ili u italju...od ove drzave nema ni moega vise xD
 
Opis mog idealnog sveta:

To je svet velicine Evrope, ne veci, prozet gustim sumama i prelepim i prostranim pasnjacima, na kojima se nalaze lepe bele ovcice. Na celom tom prostoru ne bi trebalo da u jednom trenutku ima preko 100 000 ljudi, koji bi ziveli u malim selima, a ja bih ziveo u sredistu tog sveta, u ogromnom zamku, oko koga bih uzgajao marihuanu. Dane bih provodio u vezbanju rukovanja oruzjem (hladnim, vatreno ne postoji), pusenju vutre i *ebanju *icki ! :D Prava utopija...

:D Samo bih vutru isključio, jer je sranje, ostalo je ok.... ;)

Ja nisam zadovoljan sa ovim svetom. Mnogo toga je bezveze i mnogo toga me nervira.:confused:
Što se tiče Srbije, stanje je loše, ali verujem da ni da u ostalim zemljama nije mnogo bolje.
 
Dakle, da li ste zadovoljni svetom u kome zivite, ili biste voleli da zivite negde drugde, recimo na Pandori ili u Koralovu? :D

ne zamlacujem se glupostima...imam ceo jeb.eni svemir o kojem nznam nista..treba da se zamlacujem nekim nemastovitim glupostima......
covece.....meni je jedan od zivotnih ciljeva da odem u svemir barem na 2 dana....apsolutno ne mogu biti zadovoljniji ovim svetom....
 

Back
Top