Cija je Raska oblast - Erdogan kao kod kuce

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.662
Novi Pazar širokih ruku dočekao turskog premijera Tajipa Erdogana. Sa Tadićem otvorio Turski dom kulture "Kemal Ataturk".
"Velika je uloga Turske i njen uticaj i kredibilitet na prostoru Zapadnog Balkana, kao što je i velika uloga Srbije. Danas svi treba da budu svesni našeg prijateljstva, svi treba da budu svesni našeg sagledavanja zajedničkih ciljeva", rekao je Tadić.
"Želim da se u Srbiji, Beogradu i Novom Pazaru osećate kao kod svoje kuće i želim da i u buduće radimo na povezivanju naroda na prostoru Balkana", rekao je Tadić
Dvojicu državnika je na ulicama Novog Pazara dočekao veliki broj građana, a skup su obezbeđivale jake policijske snage.
77724_slika297236_ig.jpg
77774_slika297257_ig.jpg

U čast premijera Erdogana čitav centar Novog Pazara okićen je zastavama Turske i crvenim balonima.
http://www.mondo.rs/s176234/Srbija/Erdogan_u_Novom_Pazaru_kao_kod_kuce.html

Tadic lagano ubija Srbiju. Sirom Raske se vijore turske zastave. Srpskih nema iako dolazi Predsednik.
Turci priznali Kosovo. Kako bi Tadic bio docekan u Turskoj da Srbija prizna Kurdistan?
Mozda ocekuje da ga turcin postavi za pasu beogradskog pasaluka.:eek:
 
Novi Pazar širokih ruku dočekao turskog premijera Tajipa Erdogana. Sa Tadićem otvorio Turski dom kulture "Kemal Ataturk".
"Velika je uloga Turske i njen uticaj i kredibilitet na prostoru Zapadnog Balkana, kao što je i velika uloga Srbije. Danas svi treba da budu svesni našeg prijateljstva, svi treba da budu svesni našeg sagledavanja zajedničkih ciljeva", rekao je Tadić.
"Želim da se u Srbiji, Beogradu i Novom Pazaru osećate kao kod svoje kuće i želim da i u buduće radimo na povezivanju naroda na prostoru Balkana", rekao je Tadić
Dvojicu državnika je na ulicama Novog Pazara dočekao veliki broj građana, a skup su obezbeđivale jake policijske snage.
77724_slika297236_ig.jpg
77774_slika297257_ig.jpg

U čast premijera Erdogana čitav centar Novog Pazara okićen je zastavama Turske i crvenim balonima.
http://www.mondo.rs/s176234/Srbija/Erdogan_u_Novom_Pazaru_kao_kod_kuce.html

Tadic lagano ubija Srbiju. Sirom Raske se vijore turske zastave. Srpskih nema iako dolazi Predsednik.
Turci priznali Kosovo. Kako bi Tadic bio docekan u Turskoj da Srbija prizna Kurdistan?
Mozda ocekuje da ga turcin postavi za pasu beogradskog pasaluka.:eek:

u pravu si ,ovo je vec stvarno previse ...ja kao prosecan srbin nemam nista zajednicko sa turcima ,i nesvidjaju mi se uopste ,tako da neznam koji deo srba tadic predstavlja ?Iz krajeva sam koji nisu bili pod turcima u zntnoj meri ,sto sada nije bitno ,ali cisto da navedem ,ako ja ovako razmisljam ,ovi drugi bi trebali koji su iz centralne srbije imati jos zesce misljenje na ovu temu ...
 
Evo gledam sad na B92

prva vest ovi slepci iz agencije CONTE .....druga tadic i turci u N.P......treca onaj manki mun u UN neku komemoraciju mudzahedina iz Srebrenice vrsio u UN......i tek cetvrta vest srpske zrtve iz Bratunca

Ма најцрње у целој ствари што су наши идиоти(Јеремић) данас потписали УКИДАЊЕ ВИЗА ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И ТУРСКЕ... да ли је ико свестан шта следи...:cool: Турака има 80,000 000............затим Турци се увелико спремају да овде "граде путеве" А ЊИХОВ УСЛОВ ЈЕ ДА НЕ ПРИХВАТАЈУ ТЕНДЕР - НЕГО ПОГОДБУ... срање тек следи...
 
Ма најцрње у целој ствари што су наши идиоти(Јеремић) данас потписали УКИДАЊЕ ВИЗА ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И ТУРСКЕ... да ли је ико свестан шта следи...:cool: Турака има 80,000 000............

da ,i masovnio dolazak miroljubivih i prosrpski orjentisanih turaka:dash::dash: boze ovo je pakao ,sta ti ljudi misle koga pretstavljaju ?Srbi ako se nedozovu pameti ,ustvari il cemo se dozvati ili nas nece ni biti ,a poznavajuci kolko su cesto prespavali glavni delovi srbije ,izgleda da nas nece ni bit ,e pa lepo pasos u ruke ,ja sa turcima necu ,nisu ni moji pretci pa necu ni ja u 21 veku .
 
da ,i masovnio dolazak miroljubivih i prosrpski orjentisanih turaka:dash::dash: boze ovo je pakao ,sta ti ljudi misle koga pretstavljaju ?Srbi ako se nedozovu pameti ,ustvari il cemo se dozvati ili nas nece ni biti ,a poznavajuci kolko su cesto prespavali glavni delovi srbije ,izgleda da nas nece ni bit ,e pa lepo pasos u ruke ,ja sa turcima necu ,nisu ni moji pretci pa necu ni ja u 21 veku .

Jos malo vremena je ostalo do puta bez povratka.
 
Ма најцрње у целој ствари што су наши идиоти(Јеремић) данас потписали УКИДАЊЕ ВИЗА ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И ТУРСКЕ... да ли је ико свестан шта следи...:cool: Турака има 80,000 000............затим Турци се увелико спремају да овде "граде путеве" А ЊИХОВ УСЛОВ ЈЕ ДА НЕ ПРИХВАТАЈУ ТЕНДЕР - НЕГО ПОГОДБУ... срање тек следи...

i sta ce biti kad nedaj boze da se zapuca ,ko ce da brani narod ,tadic ?Bolje da misli o tome ,nego da dovlaci turke koji ce prvi udariti na nas ...ma ovo je sramno...neznam kako narod razmislja ....al ovo nije dobro za svakoga ko ima mozga ,samim tim sledi razbijanje srbije i odvajanje vojvodine ,jer realno niko nece moci da shvati ovakve stvari kad dodje sranje ,a mi nespremni ,nemamo cime da se branimo ,u drzavi smo manjina kad jos turci dodju ,pa pocne cepanje teritorije , tako ce ubiti i ovo malo srba pravih u vojvodini ,kad vidim one silne komuniste po srbiji muka me vata ...sumadija spava ,to nije dobro ....
 
Ма најцрње у целој ствари што су наши идиоти(Јеремић) данас потписали УКИДАЊЕ ВИЗА ИЗМЕЂУ СРБИЈЕ И ТУРСКЕ... да ли је ико свестан шта следи...:cool: Турака има 80,000 000............затим Турци се увелико спремају да овде "граде путеве" А ЊИХОВ УСЛОВ ЈЕ ДА НЕ ПРИХВАТАЈУ ТЕНДЕР - НЕГО ПОГОДБУ... срање тек следи...

72 miliona od kojih 20 miliona kurdi
ali opet ih ima dosta
 
ja kad kazem turci provociraju , srbi mene ne

ali ovi bosanci su enigma sami za sebi

ovi Rasanci pogotovo
vise imaju srpsku krv nego one u Sumadiju
a se prave veci turci nego prave turci
a turci su ih maltretirali

ovo samo na balkanu ima

ne lupaj ,to i jesu oni koji su imali posla sa turcima ,vec sam ti objasnjavao ,u srbiji nema turske krvi ,makar ne kod srba koji se tako izjasnjavaju ....a medju ovima drugima u raskoj mozda ima 3%,al oni se ne izjasnjavaju kao srbi ...
 
Доће време када ће они који носе стране заставе Србијом остати и без руке и без главе. Неће ни они који ово дозвољавају боље проћи. Поред тога је срамота да српска држава има уопште дипломатске односе са геноцидном турском државом.
 
ne lupaj ,to i jesu oni koji su imali posla sa turcima ,vec sam ti objasnjavao ,u srbiji nema turske krvi ,makar ne kod srba koji se tako izjasnjavaju ....a medju ovima drugima u raskoj mozda ima 3%,al oni se ne izjasnjavaju kao srbi ...

kako mislis posla sa turcima
kako sto je poznato,turci nisu maltretirali muslimana i nisu dirali njihove zene
a za mesanja sa turaka neznam dali je imalo mada po facu imaju neke muslimanske crte ove bosance
 
Poslednja izmena:
STA UTICA BRE TURSKA U ZAPADNI BALKAN?
MOZE DA UTICA NA OVE POTURICA I SIPTARE
OVI TURCI MISLE DA SU RUSIJA PA IMAJU UTICAJ KAO RUSIJA STO IMA U CENTRALNU AZIJU KOD TE TURSKA NARODA



hahahahha bednici azijski

Турска је на путу да постане исламска џамахирија и жели опет да се врати на балкан - обнови царство османлијско. Као и пре користи хришћанску неслогу.
 
kako mislis posla sa turcima
kako sto je poznato,turci nisu maltretirali muslimana i nisu dirali njihove zene
a za mesanja sa turaka neznam dlai je imalo mada po facu imaju neke muslimanske crte ove bosance

ma nije bilo tih silovanja zena kao sto neki pokusavaju da kazu ,to je glupost ,da je bilo zar mislis dabi oni ovde bili onoliko dugo ,poturice su se rado ukrstali sa njima ,kao i danas ,ali retko je neki poturica mogao dobiti zenu pravu turkinju ,gotoo nikad ,osim ako nije bio neko mudo ...Ako se zena uda za turcina mora da predje na islam ,ali i ona ide sa njim ...dakle imas ovde turaka samo onih koji su ostali posle priterivanja turaka sa ovih prostora ,dakle jako malo ,i plus onih koji su se kasnije orodili sa takvima ,dakle odnosi se vecinom na muslimane domace ,znaci i ti muslimani su vecinom srbi ali ima i manji deo koji ima turske krvi da se tako izrazim ...dali ti je sada jasnije ?
 
Турска је на путу да постане исламска џамахирија и жели опет да се врати на балкан - обнови царство османлијско. Као и пре користи хришћанску неслогу.

Turska je sekularna država .. A ima stanovništvo muslimane, imate i vi pravoslavce ..
 

Back
Top