Kic i neukus...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Sta je za vas kic..od cega vam se povraca kad vidite....evo ja sam se danas iskreno zgadio kad sam video ovu sliku...
n65516219487_2120712_2677.jpg


stepen kica i neukusa na ovako malom prostoru...zaprepascujuce.......msm da od ovog gore nema.....hard kor seljakluk...na koji se lozi velliki procenat(zenske)populacije....
nisam zavidan...ovo stvarno probija granice jadnoce i neukusa..i prosto tera coveka da pljuje dan kad mu je neko dao kompjuter u ruke..bez strucnog nadzora...
 
Sve opstepriznato danas ili skoro sve je sund najgore sorte, samo malo modifikovan i obolozen u sjackast papir, ali kic i sund pravi. Svako djubre se tretira ko pisovart samo ako se neko sa dubokim dzepom i diktatorskom palicom u ruci zalozi za to.

Sto se mene tice, kic stvari ne samo da nisu lepe, nego nisu ni utilitarne, nemaju nikakvu primenljivu funkciju.

Naravno , ja navodim da je za mene i iskljucivo za mene to kic i sund i tako se ogradjujem od onih koji ne misle isto. Jer, ovaj, ima hrpetina ljudi koji vole kicasto, neukusno, preterano,(kicasto neukusno i preterano po mojim normama) ali ne ljutim se na kosmos zbog toga.
 
Slažem se sa Übermensch-om ... ima nas svakakvih ...
... mnoge devojke vole taj narko-diler izgled sa obaveznim bmw-om koji dečko mora da ima ...
kao on je neka faca ... jadno! :neutral:
Moj savet: Momci, birajte sebi prave i pravilne devojke.

Inače, potpuni kič ili neukus mi je ovo ... Fuj. Stoja - Držačica mikrofona. :lol:
Na čelu joj piše - ,,Kur*a sam, pa šta?''

stoja-spot-5.jpg


stoja-spot-2.jpg


i mnogi pored nje istog izgleda i ukusa. :/
 
Slažem se sa Übermensch-om ... ima nas svakakvih ...
... mnoge devojke vole taj narko-diler izgled sa obaveznim bmw-om koji dečko mora da ima ...
kao on je neka faca ... jadno! :neutral:
Moj savet: Momci, birajte sebi prave i pravilne devojke.

/

Ne vidim kako to moze da bude kic :) Mislim, stajling okej moze, al kapiram da ti aludiras na da je kic sama cinjenica sto se devojke loze na take pajace.
A to vec ne moze ja mislim da potpada pod kic,
Hram Svetog Save je recimo kic. ako se uzme u obzir stil u kom je izradjen a uz to da je gradjen/doradjen ,ne znam ,u 21om veku. Suvisne, neupotrebljive skalamerije su kic. Porculanski konji i decaci s vilerovih goblena izradjeni u porculanu su kic .Jos ako su postavljeni na sustiklu pa to sve na crno beli televizor je kic. Danas.
Ali kazem promenljivo je, ide s vremenom. Jedna stvar koja je apsolutni sund i gadzeta danas za dvaes godina moze da dobije status pravcatog masterpisa.
 
Ne vidim kako to moze da bude kic :) Mislim, stajling okej moze, al kapiram da ti aludiras na da je kic sama cinjenica sto se devojke loze na take pajace.
A to vec ne moze ja mislim da potpada pod kic,
Hram Svetog Save je recimo kic. ako se uzme u obzir stil u kom je izradjen a uz to da je gradjen/doradjen ,ne znam ,u 21om veku. Suvisne, neupotrebljive skalamerije su kic. Porculanski konji i decaci s vilerovih goblena izradjeni u porculanu su kic .Jos ako su postavljeni na sustiklu pa to sve na crno beli televizor je kic. Danas.
Ali kazem promenljivo je, ide s vremenom. Jedna stvar koja je apsolutni sund i gadzeta danas za dvaes godina moze da dobije status pravcatog masterpisa.

Možda si ti u pravu, ali meni je potpuni neukus ovaj narko stil. Meni jeste. :neutral:
 

kich kicheva,shund shundova
sama pojava ove ribe

Da pesma nije tako glupa, spot bi bio dobar. Ideja je odlična.
Zamisli da uz ovaj spot (uz male modifikacije) ide Nina Hagen.
Au.

nove serije Zdravka Sotre
Bravo.

Slika ce da kaze vise od mene.:lol:
http://4.***************/_OGWDRb9r6MY/S7yDtrN_GII/AAAAAAAAAO0/Y5X082kH0iI/s1600/zorica-brunclik-farna.jpg
Imala sam istu frizuru kao Zorica Brunclik.
Davno, davno, u punk fazi mog tinejdžerskog života :lol:
 

Back
Top