Kic i neukus...

I da, koliko god oni silni bogatasi vole da iskazuju svoje imucstvo tako sto ce u dvoristima i na kapijama da kace one lavove, pticurine, tigrove i sl. to je olicenje kica.Medjutim izgleda da oni to ne shvataju.I kic su mi, kad smo vec kod dvorista, patuljci.
 
Postoji kic&shunt, a onda postoji samo kic. Kic i shunt, sve uradjeno zbog kompleksa ove ili one vrste. Npr, verovanje da je bmw sastavni deo muskog tela. A onda postoji samo kic. Preterivanje - ali za sebe, kada tudje misljenje prestane da bude vazno. Kic je umetnost srece.
 
Po meni su narodnjaci veliki kičeraj i pozeraj (mislim i na stare i na nove narodnjake- o novim da ne pričam).Takođe, gadi mi se kad se neko sav obuče u roze a pritom još i šljokice na odeći (po meni to opet predstavlja simbol pink kulture- msm na to kako se pevaljke oblače).Totalno mi je neukusan tradicionalni (seljački) način života, bude mi muka kad vidim kako se seljaci oblače, msm ono tipa da devojke i žene nose kikice, kao u 19. veku, ali seljaci su drugačiji od nas građana... :roll: Ustalom, ja se pridržavam onoga što je moderno a ne tradicionalnog sranja- a i ovo je 21. vek, tako da se ponašam sasvim skladno u vremenu (i mestu) u kome živim.
 
Po meni su narodnjaci veliki kičeraj i pozeraj (mislim i na stare i na nove narodnjake- o novim da ne pričam).Takođe, gadi mi se kad se neko sav obuče u roze a pritom još i šljokice na odeći (po meni to opet predstavlja simbol pink kulture- msm na to kako se pevaljke oblače).Totalno mi je neukusan tradicionalni (seljački) način života, bude mi muka kad vidim kako se seljaci oblače, msm ono tipa da devojke i žene nose kikice, kao u 19. veku, ali seljaci su drugačiji od nas građana... :roll: Ustalom, ja se pridržavam onoga što je moderno a ne tradicionalnog sranja- a i ovo je 21. vek, tako da se ponašam sasvim skladno u vremenu (i mestu) u kome živim.

Pa kako Tozovac i Toma Zdravkovic mogu da budu kiceraj?:lol:
 
Po meni su narodnjaci veliki kičeraj i pozeraj (mislim i na stare i na nove narodnjake- o novim da ne pričam).Takođe, gadi mi se kad se neko sav obuče u roze a pritom još i šljokice na odeći (po meni to opet predstavlja simbol pink kulture- msm na to kako se pevaljke oblače).Totalno mi je neukusan tradicionalni (seljački) način života, bude mi muka kad vidim kako se seljaci oblače, msm ono tipa da devojke i žene nose kikice, kao u 19. veku, ali seljaci su drugačiji od nas građana... :roll: Ustalom, ja se pridržavam onoga što je moderno a ne tradicionalnog sranja- a i ovo je 21. vek, tako da se ponašam sasvim skladno u vremenu (i mestu) u kome živim.

svakim tvojim postom me sve vishe vuchesh za jezik, al necu iz principa :)
 
jaoj danas sam videla opasan kič

neke medvediće, narandžaste boje (?) stoje kao nalepnice na staklima kola, budi bog s nama, ne znam ni ja šta je
odvratne su, a služe za zaštitu od sunca (valjda)

ne bi mi smetalo nešto normalno, msm ružno mi je u svakom slučaju, ali ovo je bilo... baš, baš nakićeno.
 
Hm... Kic su mi one torbice oko pojasa tj. pederuse (naziv su uboli), grand i taj ceo stil, duga kosa do dupeta sa ispucalim krajevima, kao da se nisu culi za frizera, nadogradnja noktiju, salvare, patike na stiklu, najk sindrom, presovana kosa u kombinaciji sa siskama, konjici i lavici na ciganskim kapijama, onaj kozni namestaj i zlatni gobleni, roze majice na muskarcima... To je pocetak, ali je spisak stvarno ogroman!
 
Hm... Kic su mi one torbice oko pojasa tj. pederuse (naziv su uboli), grand i taj ceo stil, duga kosa do dupeta sa ispucalim krajevima, kao da se nisu culi za frizera, nadogradnja noktiju, salvare, patike na stiklu, najk sindrom, presovana kosa u kombinaciji sa siskama, konjici i lavici na ciganskim kapijama, onaj kozni namestaj i zlatni gobleni, roze majice na muskarcima... To je pocetak, ali je spisak stvarno ogroman!

Ili one toplomerke sto se nose ispod pazuha...:lol:
 
665220_f260.jpg

To kada vidiš na devojci, reci joj: *e zavrnule ti se nogavice* :mrgreen:
 

Back
Top