Sta to bese ljubav :(

:dash::dash::dash:

Khm, da prionem na rad... Kad je pun mesec izadji iz kuce, najbolje stani ispod nekog drveta, uzmi sliku devojke koja ti je simpaticna, kutiju u obliku srca, neka bude crvena, ponesi i svoju sliku, malo lavande ( mozes da kupis vrecice u parfimeriji ), sibice ili upaljac i jednu svecu. Da, i koncic.
Postupak: Otvoris kutiju, izmedju njene slike i tvoje stavis lavandu, pa to obmotas koncicem. Kad to uradis, na onoj masnici nakaplji malo voska. Sve to stavi u kutiju i zatvori je. Ispod drveta iskopaj rupu i stavi kutiju. Dok to radis ponavljaj ove reci: " Ismala homogenus pretorium estreci linga "... Kad sve zavrsis, slobodan si. Sutradan bices zaljubljen u tu devojku ciju si sliku stavio. Osecaces se fenomenalno.
Nadam se da sam ti pomogla. :ok:

Sad ozbiljno, ne mozes sebi da naredis da se zaljubis u nekoga, niti to iko moze da uradi. To ce doci spontano, samo od sebe kad budes ugledao onu zbog koje ce srce da ti zatreperi. Dotle uzivaj i ne opterecuj se. Jos si ti zelen. :mrgreen:
 
Zatrazio bih pomoc svih clanova foruma..odavno se nisam zaljubio :( ima vec 5 godina...
sada imam 16.
Cak se ni ne secam kako izgleda osecaj kada se zaljubite..pls help..da se opet zaljubim :(
(predloge,komentare....)

Možda u svom sadašnjem društvu ne pronalaziš ni jednu zanimljivu osobu.
Pokušaj da izlaziš na nekim drugim mestima i da upoznaješ neke nove ljude.

... mada, ljubav se ne da isplanirati ... :mrgreen:
 
Zatrazio bih pomoc svih clanova foruma..odavno se nisam zaljubio :( ima vec 5 godina...
sada imam 16.
Cak se ni ne secam kako izgleda osecaj kada se zaljubite..pls help..da se opet zaljubim :(
(predloge,komentare....)

doublefacepalm.jpg
 
A sto ne bi uzeo da se drogiras k'o sva ostala deca?

Krades moje fazonee!:roll:

Zatrazio bih pomoc svih clanova foruma..odavno se nisam zaljubio ima vec 5 godina...
sada imam 16.
Cak se ni ne secam kako izgleda osecaj kada se zaljubite..pls help..da se opet zaljubim
(predloge,komentare....)
A sto ne bi uzeo da se drogiras k'o sva ostala deca? x3
Mada da nisi mozda postao gay?
 

Back
Top