I VOLJELI SU SE DO KRAJA ZIVOTA...

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

ne :neutral:
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

ne...
...vremenom to postane poštovanje, navika, rutina...
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...?

Niko ne voli postporodjajne strije, celulit
I niko ne voli svadjanje oko kinte,

detetu treba da se obezbede pelene, presvlake, kolevka, kolica, krevetac, pa posle soba i sve redom, pa da se plate jaslice,
pa predskolsko pa prvatna osnovna, pa privatna srednja skola, pa faks (inostrani),letovanja, kola i vozacki, sad je i vozacki soma eura
pa ako je musko, treba da se to opremi, nece mlada da dolazi u ciganske dvore, ako je zensko miraz i sve redom,
svadba da se isfinansira, da se preko veze nadje poso za svoje dete i njegovu zenu/muza
Pa kad zapne, pozajmljuj, i posle sve za sta si radio celog zvota ostavis tom kome si pruzao celog zivota
a nikad mu nije bilo dosta

Jos ako ih ima par komada!

Eeee, ne uobrazavaj , pliz, kakva ljubav, sve je to puka borba za golu egzistenciju :(
 
pesme su sve već rekle, 100 puta..

Our honeymoon is over
And the best days of our love
Are dead and gone
Instead of growing closer
This time goes on and on
We're getting miles apart
Though you're beside me as before
And when we kiss goodnight I find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore

That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore

We're using the same bathroom
Where your personal things
Are lying close to mine
And I know that our clothes
Are drying on the same line
When friends come to call
They read our names on the door
If they could read our minds, they'd find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dream(s)
Anymore

(We're) talking about problems
But we keep our feelings deep inside
We never say a tender word
We couldn't even if we tried
It's hard to realize you're the girl
I've been waiting for

'Cause when we kiss goodnight I find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
 
Niko ne voli postporodjajne strije, celulit
I niko ne voli svadjanje oko kinte,

detetu treba da se obezbede pelene, presvlake, kolevka, kolica, krevetac, pa posle soba i sve redom, pa da se plate jaslice,
pa predskolsko pa prvatna osnovna, pa privatna srednja skola, pa faks (inostrani),letovanja, kola i vozacki, sad je i vozacki soma eura
pa ako je musko, treba da se to opremi, nece mlada da dolazi u ciganske dvore, ako je zensko miraz i sve redom,
svadba da se isfinansira, da se preko veze nadje poso za svoje dete i njegovu zenu/muza
Pa kad zapne, pozajmljuj, i posle sve za sta si radio celog zvota ostavis tom kome si pruzao celog zivota
a nikad mu nije bilo dosta

Jos ako ih ima par komada!

Eeee, ne uobrazavaj , pliz, kakva ljubav, sve je to puka borba za golu egzistenciju :(

E,bas zato sto sam ovako romanticna dusa necu da budem u braku nikada :)...i uvijek cu da budem zaljubljena i da vjerujem u ljubav.
 
Ljudi se plase ljubavi, vezivanja....jer vezivanje obavezno sa sobom nosi neizvesnost i obaveze..mnogima je lakse da idu linijom manjeg otpora ne bi li bili povredjeni....za uspeh ne postoji garancija...kad bi se ljudi malo ozbiljnije pozabavili zivotom uopste i sobom, shvatili bi da za nista na svetu ne postoji garancija...

Uostalom ako sumnjas u ljubav, kako ocekivati da ces istu osetiti i spoznati?

Ljubav je cin vere! I ko god ima slabu veru, slaba mu je i ljubav....

I svi oni koji se preispituju da li vecna ljubav postoji...verujte i prepustite se nadi da ce vasa ljubav proizvesti ljubav voljene osobe....mozda je i osetite..u suprotnom vecno cete tragati za istom a mozda vam je ispred nosa.,...
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

Lako je objasniti ali je lutrija da li će se deiti:

1) Fizička zrelost - razvoj genitalija
2) Emotivna zrelost - želja za kontaktom i ljubavlju
i tamo gde puknu te ljubavi
3) Psihička zrelost - kada želiš da ne menjaš tu osobu i da započnete porodicu kao krunu ljubavi. Zahteva da volite mane svog partnera a ne vrline. Zahteva da je oboje imate istovremeno inače ebiga.

Jeste da - uzimali se naši na silu. momak za ženidbu i devojka za udaju. Bitno da je on bio u vojsci a ona da je jel... I sad takav život i takva porodica... nije ni čudo što se to završi u novinskim hronikama...

Vreme sadašnje: samo da trljate živac o živac, fizička privlačnost a mane bi da menjamo kod drugog. Mana nije loša stvar, to je osobina partnera samo mi tu osobinu ne cenimo. Kako da promeniš nečiju ličnost? Nemoguće. Navikavaj se. Opusti se. Uživajte. Večna ljubav.
 
Ljudi se plase ljubavi, vezivanja....jer vezivanje obavezno sa sobom nosi neizvesnost i obaveze..

Da ova nezrelost oko životnih obaveza je opevana u popularnoj šatorskoj pesmi:
"Alaj bi se šikicala al mi neda nana,
alaj ću se škicam kad ostanem sama"

To je kad se volite za komšiluk, imate fotke za pokazivanje a partner služi samo za češanje.
 
Verujem da postoji.
Ako mogu iz strasti da predju u prijateljstvo.
Mada, ne znam. Mozda je bilo prijateljstvo vise od samog pocetka.
Ljubav je kad vam se duse nadju.
I ja ne prestajem da volim nikoga koga sam volela.
Mozda ne zelim vise da budem u vezi sa njim, ili znam da to nije to za buducnost, ali i dalje ih volim i dala bih bubreg za njih, kojima bih dala bubreg i tad dok smo se voleli.
Znaci fizicki nismo opstali i ne bih mogla da se ljubim s njima vise, ali ne mogu prestati da ih u dubini duse volim, iako ih zvanicno ne volim vise kao muskarce.

Da smo pregurali period mladosti uz strast verovatno bismo se voleli i kao baka i deka iz tvoje price.
LJubav ne umire :D
Menja oblike, neunistiva je ;)
pesme su sve već rekle, 100 puta..

Our honeymoon is over
And the best days of our love
Are dead and gone
Instead of growing closer
This time goes on and on
We're getting miles apart
Though you're beside me as before
And when we kiss goodnight I find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore

That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
We're using the same bathroom
Where your personal things
Are lying close to mine
And I know that our clothes
Are drying on the same line
When friends come to call
They read our names on the door
If they could read our minds, they'd find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dream(s)
Anymore

(We're) talking about problems
But we keep our feelings deep inside
We never say a tender word
We couldn't even if we tried
It's hard to realize you're the girl
I've been waiting for

'Cause when we kiss goodnight I find...

...That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
That since we're sharing the same bed
We're not sharing the same dreams
Anymore
Da mi je znati odakle si se ti stvorio?

Tacno, tacno...

Da ova nezrelost oko životnih obaveza je opevana u popularnoj šatorskoj pesmi:
"Alaj bi se šikicala al mi neda nana,
alaj ću se škicam kad ostanem sama"

To je kad se volite za komšiluk, imate fotke za pokazivanje a partner služi samo za češanje.
Ova pesma nema veze sa temom.
Pobrkao si.
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

e pa ovo gore ti je moja priča...ostalo još da ostarimo i umremo...:rotf::rotf:
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

To nema ni na TV,a da ne spominjem realnost :\
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

Ja verujem u to...čim veruješ, znači da postoje velike šanse da se to i dogodi..uz malo sreće da naidjem na nekoga sebi sličnog, ko će da se posvećuje vezi, da se šali, bude nasmejan...sve je oguće. dakle, samo treba imati malo sreće i dobre okice pa da se nadje neko blizak nama po senzibilitetu..sve razlike se mogu premostiti uz dobru komunikaciju, trud, zalaganje, lojalnost, odanost, iz svaodnevno radovanje sitnicama..ljubav moraš svakodnevno negovati da ne ugine..ja verujem duboko u to..u vazdan ljubav gde oboje su oboje kao reka koja se vremenom uliva u more..gde se vole sve do starosti, gde se vole, pmažu, poštuju, stvaraju zajedno svoj divan dom pun topline i imaju lepu i zdravu porodicu...prava ljubav nikada ne moze preci u naviku, jer ako nekoga voliš, svaki dan činiš nešto specijano za njega, da ti je stalo do njega..bila to reč, zafrljaj, poljubac, čuvanje deteta dok ona ne odrema malo, ili da ona uradi nešto da ga odmeni, da on stigne na fudbal..dakle neki kompromisi gde će svi biti zadovoljni..svakodnevno ulaganje u ljubav je ključno za opstanak i da ne dodje do monotonije..ako su oboje dovoljno pametni, inspirativni, kreativni i znaju šta i koga imaju pored sebe, tada će se podjednako truditi da druga strana zna da je voljena i poštovana..a svako ko je zadovoljan i voljen ne vara već uziva u toplini doma svoga i svoje porodice sa voljenom osobom...Dakle, nakon svega odgovor je da verujem u večnu ljubav..i da će ona vremenom poprimati različite oblike jer život nosi razna iznenadjenja, od rodjenja deteta, do bolesti i sl. ali verujem u večnu ljubav i da je sve moguće..i da sam spremna da čekam da mi se desi tako nešto ili ne pristajem na manje. Tu cenu sam spremna da platim, ako ne nadjem tako nešto. Šta da se radi..ili će biti tako ili nikako. :cmok:
 
Nije svim ljudima cilj da im brak (pa i zivot uopste) bude zanimljiv pa se trude da ga takvim ucine. Postoje ljudi, mnogo njih kojima je cilj da im brak (pa i zivot) bude neka mirna luka bez velikih uzbudjenja i promena.
Tako da se ljudi mogu voleti cak i ako im nije zanimljivo zajedno. I da, mogu se voleti celi zivot, sa manjim ili vecim usponima i padovima, njihova sreca sto su zajedno moze trajati od prvog do poslednjeg dana braka.
 
Znaci,dvoje ljudi se zaljube,zavole,zatim se i uzmu...Onda naprave djecu,i dalje ima strasti izmedju njih,mnogo ljubavi,postovanja,onda ostare,i dalje se vole...Ne vise na isti nacin kao nekad,na djecji,nevin,sad vec stari stalno setaju pored rijeke,drze se za ruke,i ispunjavaju i dalje jedno drugo.Vole se dok ne umru.Postoji li ovo?Msm,ne bix da sam nerealna,znam da u svakoj vezi,braku ima svadja,nesuglasica jer nijedna osoba nije ista,pa moraju imati suprotna razmisljanja o necemu,ali da li postoji VJECNA LJUBAV?Voljela bih da vjerujem da postoje ljudi koji zive u braku,i pokusavaju da brak ucine interesantnim i zanimljivim uvijek,a ne da su sa nekim sa strane da bi im bilo zanimljivo,i da PRAVA ljubav vremenom NE prelazi u naviku...Dakle,vjerujete li u vjecnu ljubav??

Draga Mala veštice, postoji i vječna ljubav i fatalna ljubav, vjeruj. Nisam bila te sreće, drukčije sam išla do velike ljubavi - ali, sretnica sam! Znam jer imam prijateljicu s time -
sretnica je! - što si opisala, njena fatalna ljubav je u biti i vječna ljubav:)
 

Back
Top