Mile Dodik:Nije bilo genocida
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: Mile Dodik:Nije bilo genocida

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Mile Dodik:Nije bilo genocida

Предсједник Владе РС Милорад Додик рекао је данас у Братунцу да Српска није геноцидна и да жали за свим жртвама у протеклом рату, али и тражи да одговарају сви починиоци злочина, без обзира из ког су народа.

"Посебно погађа необјективан приступ међународне заједнице и правосудних органа према злочинима почињеним над Србима у Подрињу за које нико није одговарао. РС оспорава да се у Сребреници догодио злочин великих размјера, то није био геноцид како га је окарактерисао међународни суд у Хагу", нагласио је Додик.

Он је додао да међународна заједница и Хашки трибунал имају селективан приступ и фаворизују бошњачке жртве, покушавајући да наметну колективну одговорност српском народу, али то није могуће јер су злочине починили појединци из свих народа у рату у БиХ и за то треба да одговарају.

"Ако се догодио геноцид онда је он почињен над српским народом овог краја гдје су масовно убијани жене, дјеца и старци", истакао је Додик на Војничком гробљу у Братунцу гдје је данас служен парастос за 3 267 српских војника и цивила из регије Бирач погинулим у одбрамбено-отаџбинском рату, међу којима и за 69 убијених и 20 несталих сребреничких и братуначких Срба настрадалих на Петровдан прије 18 година.

Он је рекао да је данас тужан дан за РС који подсјећа да су се овдје 1992. године догодили масовни злочин над Србима и нагласио да су институције РС одлучне да јачају Српску, јер је то обавеза због крви која је проливена и прије 18 година у средњем Подрињу за РС и слободу српског народа.
    Krajina je srce Srbije

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Mile Dodik:Nije bilo genocida

Радикали из Србије поставили су на Војничком гробљу у Братунцу велики транспарент на којем је писало "Српска није геноцидна, Тадић није Србија".
    Krajina je srce Srbije

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio RSmusliman Pogledaj poruku
    Радикали из Србије поставили су на Војничком гробљу у Братунцу велики транспарент на којем је писало "Српска није геноцидна, Тадић није Србија".
    Ko mi to dira Kena ???
    Tadic mozda nije Srbija , ali zato Ken...........
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1577

Предсједник Владе РС Милорад Додик рекао је данас у Братунцу да Српска није геноцидна и да жали за свим жртвама у протеклом рату, али и тражи да одговарају сви починиоци злочина, без обзира из ког су народа.

"Посебно погађа необјективан приступ међународне заједнице и правосудних органа према злочинима почињеним над Србима у Подрињу за које нико није одговарао. РС оспорава да се у Сребреници догодио злочин великих размјера, то није био геноцид како га је окарактерисао међународни суд у Хагу", нагласио је Додик.

Он је додао да међународна заједница и Хашки трибунал имају селективан приступ и фаворизују бошњачке жртве, покушавајући да наметну колективну одговорност српском народу, али то није могуће јер су злочине починили појединци из свих народа у рату у БиХ и за то треба да одговарају.

"Ако се догодио геноцид онда је он почињен над српским народом овог краја гдје су масовно убијани жене, дјеца и старци", истакао је Додик на Војничком гробљу у Братунцу гдје је данас служен парастос за 3 267 српских војника и цивила из регије Бирач погинулим у одбрамбено-отаџбинском рату, међу којима и за 69 убијених и 20 несталих сребреничких и братуначких Срба настрадалих на Петровдан прије 18 година.

Он је рекао да је данас тужан дан за РС који подсјећа да су се овдје 1992. године догодили масовни злочин над Србима и нагласио да су институције РС одлучне да јачају Српску, јер је то обавеза због крви која је проливена и прије 18 година у средњем Подрињу за РС и слободу српског народа.
    Кад ће свет да оплаче те жртве?

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Кад ће свет да оплаче те жртве?
    Nikada , a mozda ni tada

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Ko mi to dira Kena ???
    Tadic mozda nije Srbija , ali zato Ken...........

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Dodika za predsednika Srbije.Hebes ove nase prodane pi..ke i seka perse.

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Paranormalna Pogledaj poruku

Tanke ju tebi

Iskusan Ултранационалиста (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    266

Свака им част!

А Додик је кретен, опет је изјавио да је у Сребреници почињен злочин над некаквим "бошњацима". Будала.
    Шешељев радикал

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

tako je . tadic nije srbija niti je iz srbije

ja sam iz srbije.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    tako je . tadic nije srbija niti je iz srbije

ja sam iz srbije.
    za tihog.

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Додик је цар, Србин, Тадић је усташка издајица.

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Dodik je jos jednom u pravu.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Ističe se Grammaton Cleric (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio Ултранационалиста Pogledaj poruku
    Свака им част!

А Додик је кретен, опет је изјавио да је у Сребреници почињен злочин над некаквим "бошњацима". Будала.
    Истина се полако буди, али треба још времена...
    ...they may take our lives, but they'll never take - OUR FREEDOM!

Legenda Мишкони (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    386
    Reputaciona moć
    3660

А Додик је кретен, опет је изјавио да је у Сребреници почињен злочин над некаквим "бошњацима". Будала.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Nisi dobro pročitao članak. To Dodik nije izjavio, i svaka mu čast. Bar neko od Srba da kaže istinu zapadnjacima u lice. Mada i oni sami znaju da od genocida ni traga, već je to jedno veliko majmunisanje, i čudi me kako im jednom već ne dosadi da istu predstavu stalno repriziraju. Nosati prazne kovčega i sahranjivati, to je već postalo farsa. A ove belosvetske protuve što dovuku, za to im debelo plate. Zabole njih i za Srebrenicu i za izmišljen genocid! Znaju oni to bolje nego mi.
    Мораш се привићи на мало туге у животу...Нећеш знати шта је права срећа - ако је не будеш имао са чиме упоредити.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1577

Citat Original postavio miškoni Pogledaj poruku
    А Додик је кретен, опет је изјавио да је у Сребреници почињен злочин над некаквим "бошњацима". Будала.[/COLOR][/B]
    Nisi dobro pročitao članak. To Dodik nije izjavio, i svaka mu čast. Bar neko od Srba da kaže istinu zapadnjacima u lice. Mada i oni sami znaju da od genocida ni traga, već je to jedno veliko majmunisanje, i čudi me kako im jednom već ne dosadi da istu predstavu stalno repriziraju. Nosati prazne kovčega i sahranjivati, to je već postalo farsa. A ove belosvetske protuve što dovuku, za to im debelo plate. Zabole njih i za Srebrenicu i za izmišljen genocid! Znaju oni to bolje nego mi.[/QUOTE]

Да, постало је западу јасно , тачније, запад је све и закувао...али, суштина је да запад баш и протежира то глупирање око Сребренице.
    Мислиш, могли би они сами толико то медијски да промовишу по целом свету, да немају подршку тих истих западњака?

Пре неки дан, Обама је изјавио: ''дозволили смо геноцид да нам се деси пред очима''.
    То је довољно.
    А тај мучени Обама, вероватно ни не зна где је та Босна.

Legenda Мишкони (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    386
    Reputaciona moć
    3660

Tu si u pravu. Ne zna taj ni gde je Bosna , ni Kosovo, ne zna taj ni gde je Srbija. Pola stvari njihovi predsednici nemaju pojma za zemlje u svetu, ali kada nekoj multinacionalnoj kompaniji treba neka korist i baci oko na neku zemlju, onda ide već viđen scenario, a tu su i kilavi-alavi Englezi i eto prvo sankcije, pa onda već viđeno bombardovanje, a sve radi narušenih ljudskih prava. Najveći genocid su baš uradili ameri i niko im ništa ne može. Dokaz su sve do sada nevine žrtve od Vijetnama, pa na ovamo!
    Мораш се привићи на мало туге у животу...Нећеш знати шта је права срећа - ако је не будеш имао са чиме упоредити.

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

Ljudi verujte mi da sve ovo oko Srebrenice, Markala, tuzlanske kapije, Račka..... nije ništa.
    Oni su toliko zaradili i u ratu a naročito posle rata da će sledeći put (a biće ga GARANTUJEM) stvarno videti šta je genocid. Ja lično sam mnoge balije u ratu propustio žive (neopravdano) da mi je sadašnja pamet bila u ono vreme, kunem se svim da mi ni jedno uvo balijsko ne bi promaklo. Međutim ima se još vremena...nikad se ne zna.

Primećen član Gráthas Ó Domhnálainn (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio miškoni Pogledaj poruku
    Tu si u pravu. Ne zna taj ni gde je Bosna , ni Kosovo, ne zna taj ni gde je Srbija. Pola stvari njihovi predsednici nemaju pojma za zemlje u svetu, ali kada nekoj multinacionalnoj kompaniji treba neka korist i baci oko na neku zemlju, onda ide već viđen scenario, a tu su i kilavi-alavi Englezi i eto prvo sankcije, pa onda već viđeno bombardovanje, a sve radi narušenih ljudskih prava. Najveći genocid su baš uradili ameri i niko im ništa ne može. Dokaz su sve do sada nevine žrtve od Vijetnama, pa na ovamo!
    Ма Западу супер. Збућкали су, имали су разлог да интервенишу, променили улогу НАТОа, Амери стисли све вазале још јаче уз себе, а остали се усрали од страха - ево шта ће да вам се деси ако не слушате. Америка је постала само још једна зла империја. А на нас се дизала ама баш свака у последњих 1000 година (и на крају изгубила) ај, то што смо ми искрварили на смрт и што нас неће бити ако се овако настави, то нема везе...

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da, ali Milorad Dodik je jasno rekao da "mi ne osporavamo zlocin u Srebrenici". Nikada Mile Dodik ne bi to rekao, da tamo zlocina nije bilo.

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Citat Original postavio Narodni Tribun Pogledaj poruku
    Da, ali Milorad Dodik je jasno rekao da "mi ne osporavamo zlocin u Srebrenici". Nikada Mile Dodik ne bi to rekao, da tamo zlocina nije bilo.
    priča se o genocidu. dakle, time je rekao da je bilo zločina, ali ne i genocida.

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    priča se o genocidu. dakle, time je rekao da je bilo zločina, ali ne i genocida.

Pa i ja mislim da to nije genocid, samo sto postavljac teme (kao i mnogi drugi ovde) tvrdi da zlocina nije ni bilo.

Ističe se
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio tetragramaton Pogledaj poruku
    Ljudi verujte mi da sve ovo oko Srebrenice, Markala, tuzlanske kapije, Račka..... nije ništa.
    Oni su toliko zaradili i u ratu a naročito posle rata da će sledeći put (a biće ga GARANTUJEM) stvarno videti šta je genocid. Ja lično sam mnoge balije u ratu propustio žive (neopravdano) da mi je sadašnja pamet bila u ono vreme, kunem se svim da mi ni jedno uvo balijsko ne bi promaklo. Međutim ima se još vremena...nikad se ne zna.
    Ne lazhi bre ....

Ističe se
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Evo da bi se neki podsetili i odgovorili sebi i objasnili svojoj deci dali je bilo genocida ili ne.
    Ako to nece ili ne mogu da urade onda ce deca sama shvatiti jer slika govori sve.
    https://www.youtube.com/watch?v=jJz6MCUQD58&feature=related

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio xheki Pogledaj poruku
    Evo da bi se neki podsetili i odgovorili sebi i objasnili svojoj deci dali je bilo genocida ili ne.
    Ako to nece ili ne mogu da urade onda ce deca sama shvatiti jer slika govori sve.
    https://www.youtube.com/watch?v=jJz6MCUQD58&feature=related

Streljanje 6 ljudi nije genocid. Ali to je zlocin, nema sumnje.

Slične teme

1. U Srebrenici nije bilo genocida
    Autor Watchman u forumu Politika
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 13.12.2010., 03:37
  2. U Srebrenici nije bilo genocida
    Autor gost 224104 u forumu Politika
    Odgovora: 1141
    Poslednja poruka: 02.07.2010., 23:46
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 08.04.2010., 15:11
  4. SNS: U Srebrenici nije bilo genocida