Windows7 i PPPoE konekcija problem

AMD

Početnik
Poruka
26
E ovako narode pre nekako sam instalirao windows 7 (32-bit-finalnu verziju) i sve lepo sljaka ali problem nastaje kada hocu da se povezem na net.Napravim PPPoE konekciju i konektujem se na net i posle nekoliko momenata windows mi se bukvalno zaledi, i ja nemogu nista da radim dok ga ne restartujem,a kada ga restartujem sve super radi dok se ponovo ne konektujem na net. Dali postoji resenje za ovj problem?
 

Znam ja da napravim konekciju.
Nego problem je u tome sto kad se konektujem na net polse nekoliko sekundi racunar potpuno zaledi.
Pitao sam provajdera i oni kazu da je do windowsa da je nestabilan sa ovom konkcijom.
A mene interesuje da li to mogu nekako da poravim i da bez problema svrljam po netu.
 
Znam ja da napravim konekciju.
Nego problem je u tome sto kad se konektujem na net polse nekoliko sekundi racunar potpuno zaledi.
Pitao sam provajdera i oni kazu da je do windowsa da je nestabilan sa ovom konkcijom.
A mene interesuje da li to mogu nekako da poravim i da bez problema svrljam po netu.

Meni se dešavalo na jednom laptopu da kada se konektujem nakon nekoliko sekundi računar se ugasi. Povezivanje je bilo preko mrežne karte ali preko wirelles je radio normalno. Utvrdio sam da je stradala mrežna karta. Na internetu sam pronašao da najčešće stradaju od grmljavine. Napisao sam ti samo jedno moje iskustvo i ne potenciram da je kod tebe isti problem....
 

Back
Top