Jedna radosna vest

Poruka
17.793
Premijer očekuje iznenađenja :hahaha:


Građani će prve znake oporavka privrede osetiti u drugoj polovini godine kada se očekuje rast BDP-a i stope zaposlenosti, izjavio je premijer Mirko Cvetković.
Prema njegovim rečima, puni zamah privrede očekuje se sledeće godine.

Cvetković smatra da će građani osetiti boljitak kada rast privrede premaši dva odsto, ocenjujući da će se to na mikro nivou desiti onog trenutka kada počne veće zapošljavanje, što će biti posledica rasta bruto društvenog proizvoda i obrnuto.

"Ja pretpostavljam da bi to moglo da se desi kada naša stopa privrednog rasta premaši dva posto. Mi trenutno u prvom kvartalu imamo između 0,6 i 0,7 posto, u drugom kvartalu nemamo još uvek podatke, ali sigurno je preko jedan posto, neki čak indikatori govore da je blizu dva, ali onog trenutka kada stopa premaši dva posto mi ćemo u suštini početi da se približavamo nekom nivou koji smo imali pre ulaska u krizu", predviđa premijer Cvetković.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=12&nav_category=9&nav_id=444888

Treba poceti od sada slati spisak za ispunjavanje novogodisnjih zelja :worth: tako veli ovaj Deda Mraz...
 
Premijer očekuje iznenađenja :hahaha:
Treba poceti od sada slati spisak za ispunjavanje novogodisnjih zelja :worth: tako veli ovaj Deda Mraz...

А јел ти немаш шта паметније да радиш него да понављаш теме ????

15fp0kw.gif
 

Back
Top