Mirko Cvetkovic ocekuje da se gradjani iznenade u drugom delu godine

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.111
Premijer očekuje iznenađenja
12. jul 2010. | 08:05 | Izvor: B92 Beograd -- Građani će prve znake oporavka privrede osetiti u drugoj polovini godine kada se očekuje rast BDP-a i stope zaposlenosti, izjavio je premijer Mirko Cvetković.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=07&dd=12&nav_category=9&nav_id=444888

---------------

Ovaj Mirko Cvetkovic ne samo da gradjane Srbije sa svojim mentorom Borisom Tadicem zavija u crno - nego ih i prca redovno u zdrav mozak jer ne prodje jedan dan da ne da neku ovakvu izjavu kojom zayebava celu Srbiju

Verovno skapirao covek da lici na Deda Mraza pa sad zayebava narod na konto "IZNENADJENJA" :hahaha:

Vala ce gradjani bas da se IZNENADE kad im stigne poskupljenje struje od 40% u drugoj polovini godine :hahaha

Kakav smesni pajac na mestu premijera, fali mu samo vuvuzela da dune u nju i drekne na konferenciji za stampu SUPRISEEEEEEEEEE :hahaha:
 
:hahaha:

E ne mogu da smislim vise te likove iz vlasti...Toliko mi se gade da mi je muka od njih. Ovako mi se cak ni ono smece Milosevic nije gadio.

e al ajde sto su glupi i neznalice to mogu da razumem, al ovako da zayebavaju narod koji nikad gore zivi da puknes od muke :hahaha:

eeej OCEKUJE DA SE NAROD IZNENADI :hahaha:

ko da smo svi dosli na neku madjionicarsku predstavu z:D
 
Ово је то изненађење које нас очекује.

medium_full
 
Salu na stranu!

Ali,ovolika kolicina idiotizma i bezobrazluka,ne moze da se meri ni sa cim od 90-te pa na ovamo,a i sire!

Zar ima ijedne individue koja ne zeli ili nece da vidi,koja je ovo sprdacina!
Zar su ljudski umovi toliko zakrzljali,da iole iko pametan moze da posle ove dve godine podrzava ove i ovakve dvorske lude!

Ja mogu da razumem da se neko pre dve godine upecao na pricu o EU,o standardu,o akcijama od 1000 evra,o 700 000 radnih mesta,i ko zna cega jos!

Glavna prica onih izbora je bila ''ne povratak u 90-te'' i to je ok!Samo nakon 20-tak dana ti isti grlati dzukci napravise koaliciju sa SPS-om i dali im maltene glavne poluge vlasti!

Vec tada je bilo jasno kuda nas ovi debili lopovski vode!

A,vode u propast sirih razmera,jer ako nas i sankcije i ratovi nisu dokusurli,ovi hoce i cine brze i pogubnije od bilo koje posasti koja nas zadesila u poslednjih 20 godina!

Zar na svakom koraku i primeru u svom okruzenju ne vidite razmeru njihove pogubne vladavine!Banda je urnisala sve sto se moglo urnisati,plate pale za preko30%,cene otisle u nebesa,evro podivljao,80% ljudi zivi tri puta gore,i to samo za dve godine!

Reci ce,svetska ekonomska kriza,ovo,ono,ali setite se kada god upalite auto,kako vas na razbojnicki i drzak nacin ova vlada krade,urnise,satire!

I to je samo mali primer,kako nas na oci,drsko i bezobrazno kradu,pljackaju!U svakodnevnom zivotu mnogo nacina da vas osisaju,ponize i urnisu!

Mislio sam da posle Cobeta,nista gore ne moze da nas snadje,ali evo,docekasmo,kao najveci baksuzi,ovu fukaru!


Ovo vise nema samo veze s politikom,ovo je vreme kada se fizicki,bukvalno,ljudi bore za najosnovniju egzistenciju!Ako je tako bilo u vreme ratova i sankcija,bar smo znali zbog cega,a sada znamo da je zbog njihove bezobzirne pohlepe jos gore!
 

Back
Top