Mesto u Evropsku Boris Tadic vodi Srbe u Tursku uniju

evo juce bio sa wannabe turcima u srebrenici, danas vec tek sto je ustao odrzao sastanak sa turcinom u beogradu pa sad sa tim istim turcinom odradjuje nekakve poslove po novom pazaru ....

da nije resio , ne daj Boze, da se poturci ? :think:

Што "не дај Боже"? Нек' се потурчи и срећан му пут у Анадолију. И да поведе своју булументу са собом.
 
plasim se i istovremeno se nadam da je politika koju vodi tadic nesto sto ja ne razumem...stvarno ne shvatam skoro nijedan potez predsednika drzave...po meni su svi upereni protiv interesa srbije...ako je potrebno da ih nabrojim mogu i to...al bih voleo da me neko demantuje...da mi dokaze da ja samo ne razumem ono sto tadic i DS radi....ako stvarno ne razumem a neko mi to dokaze ja cu javno ovde da se izvinem za sve izreceno....i povuci cu svaku losu rec....ali stvarno ne razumem i trazim pomoc od ljudi koji to mozda bolje shvataju...
 
mi smo te vase age redovno skracivali za glavu - svojevremeno z:D

zato bolje da ne zelis da mu srbi iz raske pozele dobrodoslicu z:D

:hahaha::hahaha: bujrum Aga, bujrum :mrgreen: A vidi ovo

Tanjug | 08. jul 2010. 09:03

Ambasadorka SAD u Srbiji Meri Vorlik boraviće danas i sutra u Novom Pazaru


BEOGRAD - Ambasadorka SAD u Srbiji Meri Vorlik boraviće danas i sutra u Novom Pazaru gde će prisustvovati svečanom puštanju u rad konzularnog kioska u Američkom kutku i otvaranju pešačke ulice, saopštila je američka ambasada u Beogradu.

Ambasadorka Vorlik će u Novom Pazaru razgovarati sa gradonačelnikom Mehom Mahmutovićem, predsednicom Skupštine Borkom Jovanović i predstavnicima nevladinog sektora.

Ona će se sresti i sa lokalnim preduzetnicima, posetiće Trening centar Misije Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS), a planirano je i da obiđe dva obližnja manastira, Sopoćane i Gradac, navedeno je u saopštenju ambasade.
 
Poslednja izmena:
plasim se i istovremeno se nadam da je politika koju vodi tadic nesto sto ja ne razumem...stvarno ne shvatam skoro nijedan potez predsednika drzave...po meni su svi upereni protiv interesa srbije...ako je potrebno da ih nabrojim mogu i to...al bih voleo da me neko demantuje...da mi dokaze da ja samo ne razumem ono sto tadic i DS radi....ako stvarno ne razumem a neko mi to dokaze ja cu javno ovde da se izvinem za sve izreceno....i povuci cu svaku losu rec....ali stvarno ne razumem i trazim pomoc od ljudi koji to mozda bolje shvataju...


kad se politikom bave inferiorni likovi kao sto je on tu i nema sta da se razume.

tu nema nikakve strategije i logike vec jedino haosa
 
vi ste vec sa tursku bracu:)
pogledaj facu Tadica haha
0202-BETAPHOT.jpg
 
Poslednja izmena:
ako se srpski narod i njegova istinska intelektualna elita ne probudi...po svemu sudeci za srbiju ce biti kasno...svakodnevno se tolike stete nanose srbiji da je sve teze da se oporavi....i zato srbi---NEMOJ POSLE DA VAM OPET NEKO BUDE KRIV DRUGI...!!!

Na zalost ,u Srbiji trenutno svi politicari ljube dupe americke ambasadorke,a neki uporedo i nemackog ambasadora cascavaju dupeljubom,tako da jedino narod ,ukoliko ima imalo mozga i ljubavi prema svojoj deci,mora ovu stoku najuriti.
 

Back
Top