Ejup Ganić: U Srbiji bi me ubili

Neven13

Primećen član
Poruka
529
London -- Bivši član Predsedništva BiH Ejup Ganić izjavio je londonskom Sandej Telegrafu da će biti ubijen ukoliko bude izručen Srbiji povodom optužnice za ratne zločine.

17046573994c39e55f7ad3e854225758_450x311.jpg

Ejub Ganić sa ćerkom Eminom (arhiva)
Ganić je u martu uhapšen na londonskom aerodromu Hitrou, po nalogu optužnice za ratne zločine, koju su srpske vlasti pokrenule protiv njega.

"Ako odem u beogradski zatvor biću obešen. Izgledaće kao nesrećni slučaj ili će inscenirati neku vrstu samoubistva", rekao je Ganić, uz ocenu da je nemoguće da u Srbiji ima pravedno suđenje.

"Niko od naših bošnjačkih svedoka neće moći da svedoči, jer će se plašiti da će srpske vlasti i njih uhapsiti. S obzirom na nacionalističko raspoloženje u Srbiji, nijedan sudija ili političar neće me osloboditi. Moja deca me više nikada neće videti, ako budem poslat tamo", izjavio je Ganić.

Njegova ćerke Emina Ganić rekla je da "Srbi pokušavaju da stvore simetriju krivice" i rasplamsaju međunacionalne napetosti u atmosferi nerešenog pitanja ko je kriv za rat u bivšoj Jugoslaviji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A oni klinci na koje ste pucali?! Pucali cak i dok su mrtvi lezali po putu!Jesi li se tad pitao da li ce te djeca vidjeti na rucku? A ti klinci u koloni su imali po 18-19 godina djubre jedno!!

Sram te bilo!
 
Nista se ne sekiraj Ganicu, jer kad ti bude sudjeno , postavit cemo tv kamere, pa nek te cijeli svijet gleda! Sreca tvoja , pa Srbija ukinula smrtnu kaznu, mada bi je u tvom slucaju trebalo ponovo uvesti, tako da ti ne gine dozivotna robija, a djeca ce te vidjeti po pravilniku i zakonu zatvora u kojem budes robijao!!
 
Moze se i tako nazvati, da.

Alzir ili Egipat.

Nije da mu zameram, daleko od toga :lol:

Crveni Vampiru, dzaba se trudis...nece on tebe razumjeti i da mu nacrtas! Nek pita Hrvate iz srednje Bosne , pa ce mu oni reci koliko je hiljada tamo izginulo od onih kojima je Ganic komandovao! U dubrovackoj su izginuli i Hrvati, pa i muslimani, a sve djeca od 18-19 godina !! Zapadni susjed je vjerovatno bio klinjo u to vrijeme, pa nezna da se na odsluzenje vojnog roka u JNA islo sa 18-19 godina!! :per:
 
London -- Bivši član Predsedništva BiH Ejup Ganić izjavio je londonskom Sandej Telegrafu da će biti ubijen ukoliko bude izručen Srbiji povodom optužnice za ratne zločine.

ono sto si ucinio, to bi i bilo pravedno.
sada si se us.rao junacino, a kada si napadao kolunu vojnika koja se povlaci iz kasarne tada si bio junak.

pravda bi bila zadovoljena kada bi i ti i svi koji te podrzavaju dosli u komsiluk kod mene, u zabeli da istrulis.
 

Back
Top