moglo je sve biti tako lijepo .......

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Upoznate coveka/zenu dopada vam se po izgledu, intelektu, nacinu odevanja, autom i uspjesnosti, sve je tako perfektno zalaufate se da osvojite osobu x, uspevate da izadjete u jedan fin restoran gde je stimung priguseno svetlo sveca na stolu i gde ima tip sto pila po violini, razgovarate i vidite da je to bas bas divna osoba i vec u sebi zamisljate vatreni sex:zper: pricate o svemu i svacemu pa i saljivo i tad se desi sto niste mogli ni da predvidite


Odvali se smejati a u smehu grokce ko prasence svi ostali gosti se okrecu i blago se krenu smejati ne tome sto ste vi rekli vec tom izopacenom smehu! sad vec vidite da od sexa nema ni S vec mozgate kako da se sto pre izvucete iz te situacije i da odete u nepoznatom pravcu:zper:

e sad ako vam nebi smetao smeh grokcanje mozda vam smeta prdez ili nesto sasvim drugo sto osobu prekoputa vas cini sasvim odbojnom a sve to u roku od 30 sekundi

jeli neko od vas bio u takvoj situVaciji!?
 
Upoznate coveka/zenu dopada vam se po izgledu, intelektu, nacinu odevanja, autom i uspjesnosti, sve je tako perfektno zalaufate se da osvojite osobu x, uspevate da izadjete u jedan fin restoran gde je stimung priguseno svetlo sveca na stolu i gde ima tip sto pila po violini, razgovarate i vidite da je to bas bas divna osoba i vec u sebi zamisljate vatreni sex:zper: pricate o svemu i svacemu pa i saljivo i tad se desi sto niste mogli ni da predvidite


Odvali se smejati a u smehu grokce ko prasence svi ostali gosti se okrecu i blago se krenu smejati ne tome sto ste vi rekli vec tom izopacenom smehu! sad vec vidite da od sexa nema ni S vec mozgate kako da se sto pre izvucete iz te situacije i da odete u nepoznatom pravcu:zper:

e sad ako vam nebi smetao smeh grokcanje mozda vam smeta prdez ili nesto sasvim drugo sto osobu prekoputa vas cini sasvim odbojnom a sve to u roku od 30 sekundi

jeli neko od vas bio u takvoj situVaciji!?

iskuliram do kraja večeri nekako i onda se potrudim da nestanem zauvek, tj da me dotični x ne pronadje.
ps kondam da nije poenta u smehu i pridežu već u bilo čemu drugom što me u trenutku odbje od te osobe.
 
Upoznate coveka/zenu dopada vam se po izgledu, intelektu, nacinu odevanja, autom i uspjesnosti, s

e sad ako vam nebi smetao smeh grokcanje mozda vam smeta prdez ili nesto sasvim drugo sto osobu prekoputa vas cini sasvim odbojnom a sve to u roku od 30 sekundi

jeli neko od vas bio u takvoj situVaciji!?

izgled manje vise, intelekt narafski jer me to i pali, nacin odevanja manje vise al da je uredan, auto nebitno a i uspesnost....missim, koji je ovo q???...sta me briga ako hocu sex koji auto vozi i koliki je lopovcina??? :D

ne izlazim na dejtove da bih izbegla ovakve situacije...upustam se u vezu sa muskarcem koga upoznam sasvim dobro na drugi nacin....a sex je samo dopuna svega onog sto sam saznala do tad o njemu i svidelo mi se.....eto, nisam spontana :confused:
 

Back
Top