Eminevov novi spot

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MJ = odvratna pojava
Eminem = cool lik
Muzika u eminemov novom spotu = *
Eminem u novom spotu = dosta sam se nagledao njegovog dupeta i u ranijim spotovima. I shta je sa onim "aaaa-aaaa-aaaa"? I kakva je to rima "come on dance, here's your chance"???!!!! Get real.
Eminemov novi spot u generalnom = dobra ideja, losha izvedba
 
chokolada:
Elem gledam ja pre neki dan MTV kad ono Eminovov novi spot (onaj sa Michaelom Jacksonom).
Mislim OK je ako se covek malo sprda i tako to, ali ono sto je Eminem uradio mi je bas trulo. :roll:
Sta vi mislite?

Ma * mi se za njegov novi spot!!! :twisted:
Grozan je...mrzim ga! :twisted:
I jos je na jednom albumu napisao "Za sve,osim za kerove i Srbe" :evil: I sad ja treba da ga slusam-kreten!
 
VisionOfDisorder:
Odakle ti taj idiotluk voodo dol? To ce pre biti ona degenska glasina da je to Kurt napisao na "Bleach".
Ma daaaaaj. Ko vam puni glavu tim nebulozama?

Cula na Kosavi :roll: ...ok...nemoj odmah da se ljutite,samo kazem sta sam cula... :!:
Svejedno,i da je napisao to,i da nije,svejedno ga ne slusam,ima glupe pesme... :idea:
I ne vredjajte mi Kurta! :?
 
voodoo dol:
chokolada:
Elem gledam ja pre neki dan MTV kad ono Eminovov novi spot (onaj sa Michaelom Jacksonom).
Mislim OK je ako se covek malo sprda i tako to, ali ono sto je Eminem uradio mi je bas trulo. :roll:
Sta vi mislite?

Ma * mi se za njegov novi spot!!! :twisted:
Grozan je...mrzim ga! :twisted:
I jos je na jednom albumu napisao "Za sve,osim za kerove i Srbe" :evil: I sad ja treba da ga slusam-kreten!
Kad je to rekao?
 
Inace, kao i vecina njegovih pesama i spotova u poslednje vreme...njesra zesce!!! :P
Mnogo glupi textovi, kao i spotovi...Na primer "Without me" "ova nova nebuloza" onda "My Band" od D12 i ima jos samo ne mogu da se setim...
Vise mi je muka ot tog njegovog prozivanja svih zivih jer je vec smorilo... :roll:
 
Shinoda:
voodoo dol:
chokolada:
Elem gledam ja pre neki dan MTV kad ono Eminovov novi spot (onaj sa Michaelom Jacksonom).
Mislim OK je ako se covek malo sprda i tako to, ali ono sto je Eminem uradio mi je bas trulo. :roll:
Sta vi mislite?

Ma * mi se za njegov novi spot!!! :twisted:
Grozan je...mrzim ga! :twisted:
I jos je na jednom albumu napisao "Za sve,osim za kerove i Srbe" :evil: I sad ja treba da ga slusam-kreten!
Kad je to rekao?
To nije rekao Eminem!
To su rekli Kurt i co. iz Nirvane(basiste Nirvane je bio Hrvat)
Ali se Kurt izvinio javno na tv-u zbog toga.
 
mrJack:
Shinoda:
voodoo dol:
chokolada:
Elem gledam ja pre neki dan MTV kad ono Eminovov novi spot (onaj sa Michaelom Jacksonom).
Mislim OK je ako se covek malo sprda i tako to, ali ono sto je Eminem uradio mi je bas trulo. :roll:
Sta vi mislite?

Ma * mi se za njegov novi spot!!! :twisted:
Grozan je...mrzim ga! :twisted:
I jos je na jednom albumu napisao "Za sve,osim za kerove i Srbe" :evil: I sad ja treba da ga slusam-kreten!
Kad je to rekao?
To nije rekao Eminem!
To su rekli Kurt i co. iz Nirvane(basiste Nirvane je bio Hrvat)
Ali se Kurt izvinio javno na tv-u zbog toga.
Bruka!!!!!!!!!!!!!! :P :x
 
tema ide pod LOCK
sta sad, kad god neko snimi novi spot otvoricemo temu? LoL dakle imate temu o njemu, kuckajte tamo ...

LOCK

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top