Ko je štetniji po Srbiju:Tadić ili Dinkić?

Ko je napravio više štete Srbiji?


  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Malo Dinkićevih izjava:
Dinkić: Srbija će iskoristiti krizu
11. jul 2010. | 14:49 | Izvor: Press
Beograd -- Ministar Mlađan Dinkić kaže da i dalje stoji iza izjave da možemo da iskoristimo svetsku finansijsku krizu i dodaje da će drugi deo mandata posvetiti tom cilju.
Tadića neću ni da komentarišem,dovoljna je zadnja izjava u kojoj kaže da je ulaganje u Crnu Goru ekonomski patriotizam.
Kakvo je vaše mišljenje o ''kvalitetima'' ove dvojice i ''napretku'' koji je ostvarila Srbija za ovih 10 godina,koliko ima kako nam oni kroje džepove?
 
mladan-dinkic.jpg


Anđeo naš :mrgreen:
 
Ух, тешко је рећи, још само да си додао Батића и ето мојих, тројице најнеомиљенијих политичара.
Ja sam postavio u temu dve štetočine bez konkurencije.Tadić se petlja svuda a ne zna kako se zove a Dinkić nas pljačka kako hoće i pravda se da je to po zakonu.:per:
 
Malo Dinkićevih izjava:
Dinkić: Srbija će iskoristiti krizu
11. jul 2010. | 14:49 | Izvor: Press
Beograd -- Ministar Mlađan Dinkić kaže da i dalje stoji iza izjave da možemo da iskoristimo svetsku finansijsku krizu i dodaje da će drugi deo mandata posvetiti tom cilju.
Tadića neću ni da komentarišem,dovoljna je zadnja izjava u kojoj kaže da je ulaganje u Crnu Goru ekonomski patriotizam.
Kakvo je vaše mišljenje o ''kvalitetima'' ove dvojice i ''napretku'' koji je ostvarila Srbija za ovih 10 godina,koliko ima kako nam oni kroje džepove?

a sta je opasnije za organizam ...??? kancer na mozgu ili galopirajuci na plucima..???
 
Obojica su toliko štetni da bi ih najradije poredila sa oni velikim glodarima
što tamane žito na selu i to zato što tamane sve živo što u ovoj državi još uvek
radi i funkcioniše.
Uvoz koji obojica forsiraju čini to da se svaka proizvodnja u ovoj državi
polako i sigurno gasi uz daljnje zaduživanje države zbog kojih postajemo
sigurni dužnici na duže staze pa samim time zavisnici od tođe volje
i tuđe milosti.
 
Јако тежак избор. :think:

Не зна се ко је гори. да ли онај лукав а глуп, или онај потуљен а психопата?! :mrgreen:

Последице и једног и другог су катасрофалне, као цунами, поплава, земљотрес, суша, вулканска ерупција и
атомска бомба заједно, па на квадарат.
 
Uvoz koji obojica forsiraju čini to da se svaka proizvodnja u ovoj državi
polako i sigurno gasi uz daljnje zaduživanje države zbog kojih postajemo
sigurni dužnici na duže staze pa samim time zavisnici od tođe volje
i tuđe milosti.
Производња је кључ свега.Западњаци не бацају ни старе машине које су у исправном стању него их продају по некој смешној цени својим бившим радницима или чак пензионерима који имају простора да нешто производе и склапају уговоре о кооперацији.
 

1. Председник је републике, дакле по командној одговорности,
2.Председник је највеће владајуће партије, која уништава ову земљу даноноћно,
3.Партија чији је председник, ушла је у предизборну коалицију са партијом Млађана Динкића, и на тај начин извуко је из мртвих, увео у скупштину, дозволио је да та индивидуа уђе у владу, и наста ви да уништава ову земљу.
Дакле није крив само убица, много већу одговорност има онај ко је убици омогућио да несметано убија, и притоме наставља да га штити.
Да ли је сада јасније зашто је Тадић штетнији?
 
1. Председник је републике, дакле по командној одговорности,
2.Председник је највеће владајуће партије, која уништава ову земљу даноноћно,
3.Партија чији је председник, ушла је у предизборну коалицију са партијом Млађана Динкића, и на тај начин извуко је из мртвих, увео у скупштину, дозволио је да та индивидуа уђе у владу, и наста ви да уништава ову земљу.
Дакле није крив само убица, много већу одговорност има онај ко је убици омогућио да несметано убија, и притоме наставља да га штити.
Да ли је сада јасније зашто је Тадић штетнији?

1) Da li to znaci da opravdavas i "komandnu odgovornost" Milosevica u Hagu?

2) Nije tacno da unistava ovu zemlju bas danonocno.:roll:

3) Predizborna koalicija je nesto sasvim drugo - nisu bili sigurni da ce da pobede, a povrh toga, mora s nekim da se udej u koaliciju, tesko se danas prelazi cenzus sam.

Cisto sumnjam da Tadic Dinkica stiti - naprotiv, Dinkic je pod necijom sasvim tudjom zastitom.
 
1) Da li to znaci da opravdavas i "komandnu odgovornost" Milosevica u Hagu?

2) Nije tacno da unistava ovu zemlju bas danonocno.:roll:

3) Predizborna koalicija je nesto sasvim drugo - nisu bili sigurni da ce da pobede, a povrh toga, mora s nekim da se udej u koaliciju, tesko se danas prelazi cenzus sam.

Cisto sumnjam da Tadic Dinkica stiti - naprotiv, Dinkic je pod necijom sasvim tudjom zastitom.
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::super: :vatromet: :vatromet:
 
1) Da li to znaci da opravdavas i "komandnu odgovornost" Milosevica u Hagu?

2) Nije tacno da unistava ovu zemlju bas danonocno.:roll:

3) Predizborna koalicija je nesto sasvim drugo - nisu bili sigurni da ce da pobede, a povrh toga, mora s nekim da se udej u koaliciju, tesko se danas prelazi cenzus sam.

Cisto sumnjam da Tadic Dinkica stiti - naprotiv, Dinkic je pod necijom sasvim tudjom zastitom.

1.Није тема, нећу да се задржавам на томе, Хаг ме тренутно не занима отворите тему о томе па можда решим да дискутујем.
2.Па добро понекад и спавају, али како оно народ каже Враг никада не спава, тако да...
3.Радикална странка не само да је прешла цензус САМА него је постала странка са највише мандата у том сазиву.
А то, да је оправдање за улазак у коалицију победа, онда је јасно о каквим се људима ради. Да Тадић мисли добро овој земљи ни по коју цену не би ту сподобу увео у скупштину и са њом формирао власт, и поред те сподобе увео је и СПО, али ни то није било доста па је у власт позвао и Палму, Дачића и ону уштву Кркобабића...
Дакле да он овој земљи жели добро, дао би оставку и рекао да су сви битанге и лопови (КАО ШТО И ЈЕСУ), да са њима неће да сарађује...
Овако не само да је исти као они него је и ГОРИ. С ким си такав си.
Динкић под чијом год да је заштитом, Тадића ништа не спречава да јавно каже Динкић је лопов и ја више са њим нећу у коалицији да будем, када би то рекао Динкићу не би ни Бог могао више да помогне.
 
1.Није тема, нећу да се задржавам на томе, Хаг ме тренутно не занима отворите тему о томе па можда решим да дискутујем.
2.Па добро понекад и спавају, али како оно народ каже Враг никада не спава, тако да...
3.Радикална странка не само да је прешла цензус САМА него је постала странка са највише мандата у том сазиву.
А то, да је оправдање за улазак у коалицију победа, онда је јасно о каквим се људима ради. Да Тадић мисли добро овој земљи ни по коју цену не би ту сподобу увео у скупштину и са њом формирао власт, и поред те сподобе увео је и СПО, али ни то није било доста па је у власт позвао и Палму, Дачића и ону уштву Кркобабића...
Дакле да он овој земљи жели добро, дао би оставку и рекао да су сви битанге и лопови (КАО ШТО И ЈЕСУ), да са њима неће да сарађује...
Овако не само да је исти као они него је и ГОРИ. С ким си такав си.
Динкић под чијом год да је заштитом, Тадића ништа не спречава да јавно каже Динкић је лопов и ја више са њим нећу у коалицији да будем, када би то рекао Динкићу не би ни Бог могао више да помогне.

Pa nije tacno, Dinkica drza strane sluzbe i ambasade na tom mestu i Tadic je toga svestan. Nista mu ne bi vredelo da i kaze, samo bi pogorsao ionako klimavu situaciju u Vladi.

Drugo Tadic je predsednik, sa relativno malim Ustavnim ovlascenjima, tako da on ne moze ni izdaleka da nacini toliku stetu kao sto mu enki u svojoj paranoji pripisuju.

I trece, on kao takav moze da daje izjave, ali za smenu u Vladi potrebno je razresenje od strane Mirka Cvetkovica.

I uopste ne znam sta vi mislite, da jedan covek moze sve?

Ako je i tako, zasto se onda bunite kad se sva krivica svaljuje na Milosevica u ono vreme?
 
Pa nije tacno, Dinkica drza strane sluzbe i ambasade na tom mestu i Tadic je toga svestan. Nista mu ne bi vredelo da i kaze, samo bi pogorsao ionako klimavu situaciju u Vladi.

Drugo Tadic je predsednik, sa relativno malim Ustavnim ovlascenjima, tako da on ne moze ni izdaleka da nacini toliku stetu kao sto mu enki u svojoj paranoji pripisuju.

I trece, on kao takav moze da daje izjave, ali za smenu u Vladi potrebno je razresenje od strane Mirka Cvetkovica.

I uopste ne znam sta vi mislite, da jedan covek moze sve?

Ako je i tako, zasto se onda bunite kad se sva krivica svaljuje na Milosevica u ono vreme?

Ви не желите да видите,
дакле дискусија је беспредметна, хвала лепо и довиђења.
 

Back
Top