Mladicevi dnevnici jasno pokazuju da su ratovi u Hrvatskoj i BiH vodjeni iz Srbije

Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:

Хрватство је тешко ментално обољење које се најчешће манифестује изврнутим погледом на свет. Ова порука то показује...
 
Sused ,dobices ono sto dobise i muje,m..da od labuda.:lol:
A prica oko ovih dnevnika je totalno suplja.
Neka obavestajna sluzba se jako potrudila da ih dobro odradi.
Pitanj je koliko ce to nekom drugim zemljama (poput Francuske prijati)?

Da nije Mladić u nekoj pisarnici , pa mu rekli - piši ako misliš da boraviš ovdje ..
 
JNA u BiH nije bila vojska Srbije.

Tako je, poznato je da je recimo Uzicki korpus pripadao vojsci Kirgistana :lol:

Citavo vreme rata u BiH u Orasju su bile na smenu stacionirane brigade regularnih snaga HOS.:manikir:

HOS nije ni postojao citav rat, a kamoli da je "citavo vrijeme rata" bio stacioniran u Orasju :lol: Toliko o tvom znanju.
 
Tako je, poznato je da je recimo Uzicki korpus pripadao vojsci Kirgistana :lol:



HOS nije ni postojao citav rat, a kamoli da je "citavo vrijeme rata" bio stacioniran u Orasju :lol: Toliko o tvom znanju.

sabane:mrgreen:Uzicki korpus je naziv za korpus,to neznaci da je sastav iz Uzica i okoline:hahaha:
Sabane, citavo vreme rata bila je po jedna redovna brigada HOS u Orasju.Za Rijecane pouzdano znam.Imam kolege iz Boka i Modrice Hrvate koje su ucesnici za razliku od nejaci koja je tada umesto dudinja jela pacja go.na:mrgreen:
Sabane neodgovori mi ko je pocinio masakr u Sijekovcu 27 marta 1992.
 
sabane:mrgreen:Uzicki korpus je naziv za korpus,to neznaci da je sastav iz Uzica i okoline:hahaha:
Sabane, citavo vreme rata bila je po jedna redovna brigada HOS u Orasju.Za Rijecane pouzdano znam.Imam kolege iz Boka i Modrice Hrvate koje su ucesnici za razliku od nejaci koja je tada umesto dudinja jela pacja go.na:mrgreen:
Sabane neodgovori mi ko je pocinio masakr u Sijekovcu 27 marta 1992.

Pogledaj od 1 minute, VRS spasila Hrvate, Saban glavom i bradom :mrgreen:

 
Pogledaj od 1 minute, VRS spasila Hrvate, Saban glavom i bradom :mrgreen:


ma znam sve,imam coveka sa Kupresa,Hrvat ali lik do ja.a.Covek posten kaze da ih Srbi nisu pustili da beze preko teritorije pod kontrolom VRS, sve bi ih do jednog pobile balije.Da covek sretene takve kao zapadna susjetka, iznapusavao bi ga kao 1x1.Lik nije u stanju da smisli balije jer ZNA istinu.Ali ovi pozadinci kao zapadna samo Srbi pa Srbi
Ali Srbi budale pa dobili Zapadnu Bosnu 1995, bas od tih istih Hrvata
 
Poslednja izmena:

Back
Top