Persons Unknown

Poruka
18.529
1267787278_personsunknown1.jpg



Prati li jos neko?:D
 
Meni je intrigantna prica,ali sve ostalo :think: Gluma je losa da se razumemo,ima i nekih "rupica" u scenariju,ali drzi paznju...A i ovo sto se desilo na kraju 4.epizode,bas me je iznenadilo :eek:

Mene nije uopste . Uvezban sam da ne verujem likovima mnogo :manikir:

A i malo je providno .

U startu su se njih fvoje kao zgotivili ovo-ono, bla bla truc, a ti bas najblizi u ovakvim filmovima/serijama su oni koji mute nesto

Tako da nije bilo previse umno zahtevno da se provali . :lol:
 
Sad sam zavrsio epizodu 13 :p

Sto ce reci celu prvu sezonu . Druga nije jos najavljena :(
Elem, nama i dalje ne pruzaju odgovore sta? kako ? zasto ? sve ovo rade ? Iskreno nisam ocekivao ovakav kraj uprkos svemu . Mada je i sam kraj poprilino zavrsen uprkos tome sto bih voleo da vidim da se neke stvari rese . Hocu reci izgleda da nece biti dalje . Da su oni ovo zamislili kao mini seriju i da je ovde kraj :( Sve u svemu nije losa serija , ali kao sto rekoh mislim da nema dalje a voleo bih da gresim . Previse bi bilo komplikovano da sad iz ovoga sto su zavrsili nastavljaju . :lol:
 
Sad sam zavrsio epizodu 13 :p

Sto ce reci celu prvu sezonu . Druga nije jos najavljena :(
Elem, nama i dalje ne pruzaju odgovore sta? kako ? zasto ? sve ovo rade ? Iskreno nisam ocekivao ovakav kraj uprkos svemu . Mada je i sam kraj poprilino zavrsen uprkos tome sto bih voleo da vidim da se neke stvari rese . Hocu reci izgleda da nece biti dalje . Da su oni ovo zamislili kao mini seriju i da je ovde kraj :( Sve u svemu nije losa serija , ali kao sto rekoh mislim da nema dalje a voleo bih da gresim . Previse bi bilo komplikovano da sad iz ovoga sto su zavrsili nastavljaju . :lol:

Sobzirom da je NBC pomerio termin emitovanja u sred sezone,i kasnjije nije prikazao 11. epizodu mislim da je serija gotovo ukinuta :/
 

Back
Top