Slovenac policiji: Svi ste vi govna! Kakva vam je država, takvi ste i vi

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Slovenski turisti požalili su se svojim medijima kako im je netko u noći na ponedjeljak u uvali Stončica na Visu nožem probušio po dvije gume na citroenu, mercedesu i opelu i oštetio ih za 3000 kuna


VIS/BRAČ - Slovenski turisti požalili su se svojim medijima kako im je netko u noći na ponedjeljak u uvali Stončica na Visu nožem probušio po dvije gume na citroenu, mercedesu i opelu i oštetio ih za 3000 kuna, a splitska policija kaže kako osim tog incidenta u kojem su oštećeni Slovenci nije više zabilježila ni jedan sličan izgred.

No zabilježili su zato jučer na otoku Braču vrijeđanje i omalovažavanje slovenskog državljanina Gordana Visočnika (33) kojeg su zaustavili u Sutivanu. Vozio je dijete na prednjem sjedalu saaba i nije bio vezan, a kada su mu policajci izrekli kaznu počeo ih je vrijeđati.

- Što me gnjaviš kad sam na godišnjem, ***** jedno! - povikao je Slovenac.
- Zašto se tako ponašate? Zašto niste ljubazni nego me vrijeđate? - zapitao ga je policajac, no na to je Gordan još više podivljao pa se okomio i na državu.

- Svi ste vi govna! Kakva vam je država, takvi ste i vi. Ma ne j... vas! - završio je.
Priveden je uz prekršajne prijave, saslušan i pušten.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Kazem, od sveg Jadrana najsigurnije, uz najbolju uslugu, najnize cene i zadovoljstvo gosta, najbolje je da se ide u Albaniju na more.

Lepo mesto Saranda, juzna Albanija:

sarande.jpg
 
Ma da...:hahaha:

Sigurno je ovako bilo :mrgreen:

Ne bi vjerovao, ali kod nas ako policajac dobije prijavu da nije bio ljubazan prema nekome kad je na dužnosti, riskira suspenziju i veliku novčanu kaznu.

Ja se ne sjećam kad je policajac kod nas zadnji put bio prema meni neljubazan, odnosno onakav kako smo navikli u Jugi.
 
Slovenski turisti požalili su se svojim medijima kako im je netko u noći na ponedjeljak u uvali Stončica na Visu nožem probušio po dvije gume na citroenu, mercedesu i opelu i oštetio ih za 3000 kuna


VIS/BRAČ - Slovenski turisti požalili su se svojim medijima kako im je netko u noći na ponedjeljak u uvali Stončica na Visu nožem probušio po dvije gume na citroenu, mercedesu i opelu i oštetio ih za 3000 kuna, a splitska policija kaže kako osim tog incidenta u kojem su oštećeni Slovenci nije više zabilježila ni jedan sličan izgred.

No zabilježili su zato jučer na otoku Braču vrijeđanje i omalovažavanje slovenskog državljanina Gordana Visočnika (33) kojeg su zaustavili u Sutivanu. Vozio je dijete na prednjem sjedalu saaba i nije bio vezan, a kada su mu policajci izrekli kaznu počeo ih je vrijeđati.

- Što me gnjaviš kad sam na godišnjem, ***** jedno! - povikao je Slovenac.
- Zašto se tako ponašate? Zašto niste ljubazni nego me vrijeđate? - zapitao ga je policajac, no na to je Gordan još više podivljao pa se okomio i na državu.

- Svi ste vi govna! Kakva vam je država, takvi ste i vi. Ma ne j... vas! - završio je.
Priveden je uz prekršajne prijave, saslušan i pušten.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Budala slovenska!
 
Ne bi vjerovao, ali kod nas ako policajac dobije prijavu da nije bio ljubazan prema nekome kad je na dužnosti, riskira suspenziju i veliku novčanu kaznu.

Ja se ne sjećam kad je policajac kod nas zadnji put bio prema meni neljubazan, odnosno onakav kako smo navikli u Jugi.

:hahaha::rotf::rotf:

Kakva sprdnja

U izveštaju: " I onda je okrivljeni sumanuto skočio na moj pendrek iako sam ga ja preklinjao da se smiri dok mu nije nesretnim slučajem završio u šupku" :rumenko::mrgreen:
 
Ne bi vjerovao, ali kod nas ako policajac dobije prijavu da nije bio ljubazan prema nekome kad je na dužnosti, riskira suspenziju i veliku novčanu kaznu.

Ja se ne sjećam kad je policajac kod nas zadnji put bio prema meni neljubazan, odnosno onakav kako smo navikli u Jugi.

e, zato se ja... sjecam...ne samo da su bili "neljubazni" vec su fizicki napali
studente...i priveli ih pa primorali da potpisu priznanje
da su vrijedjali...policajce...usred Zagreba...
tako da; tu itekako ima jos posla...da se policija dovede u red...i to
generalno, a ne lokalno...
 
e, zato se ja... sjecam...ne samo da su bili "neljubazni" vec su fizicki napali
studente...i priveli ih pa primorali da potpisu priznanje
da su vrijedjali...policajce...usred Zagreba...
tako da; tu itekako ima jos posla...da se policija dovede u red...i to
generalno, a ne lokalno...

Kad je to bilo? :think:

I druga stvar je ako se radi o interventnoj policiji, a opet je sasvim druga priča o prometnoj policiji.

Ja ovdje govorim o prometnoj policiji koja ne smije biti neljubazna prema strankama.

Interventni policajac nema šta biti ljubazan, ako je došao na intervenciju.

Njegovo je da 'apsi i privodi! :mrgreen:
 
Kad je to bilo? :think:

I druga stvar je ako se radi o interventnoj policiji, a opet je sasvim druga priča o prometnoj policiji.

Ja ovdje govorim o prometnoj policiji koja ne smije biti neljubazna prema strankama.

Interventni policajac nema šta biti ljubazan, ako je došao na intervenciju.

Njegovo je da 'apsi i privodi! :mrgreen:

aham...znaci ok je da interventna bezrazlozno spopada i vrijedja djecu po ulici...
a od djece do turista...samo je korak...?
ocu rec; i sam znas o cemu se tu radi...ne pravi se blesav...:roll:

inace, iljadu puta mi se desilo da vidim/sretnem patrole
interventne policije ovdje u BG...nikad ih nisam vidjela
kako se okomljavaju na djecu na takav nacin...
jer da...njihovo jest da "hapse i privode"...
 
aham...znaci ok je da interventna bezrazlozno spopada i vrijedja djecu po ulici...
a od djece do turista...samo je korak...?
ocu rec; i sam znas o cemu se tu radi...ne pravi se blesav...:roll:

inace, iljadu puta mi se desilo da vidim/sretnem patrole
interventne policije ovdje u BG...nikad ih nisam vidjela
kako se okomljavaju na djecu na takav nacin...
jer da...njihovo jest da "hapse i privode"...

Kako bezrazložno?

Ako je studentski protest koji nije unaprijed prijavljen, oni moraju zavesti reda.

To im je dužnost.

Ali ne vjerujem da su pritom baš prekoračili ovlasti. Missim drastično! :mrgreen:
 

Back
Top