Da li bi ste pozajmili auto vasoj devojci/supruzi?

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Nemoguce da niko vec nije otvorio ovu temu!

Da li bi ste devojci sa kojom ste duze u vezi (ili supruzi) pozajmili auto na mesec, dva?
A ako ne biste, kako bi ste to izveli ako bi doticna osoba direktno trazila?

Naravno podrazumeva se da ste vozilo dobro osigurali :hahaha: i da je druga strana solventna da pokrije sve eventualne stete, ali ipak, auto je to :mrgreen:
 
Девојци нисам никада јер нисам имао ауто тада а и да сам имао сигурно не бих.

Бицикли, мотор, ауто... то се никад не позајмљује никоме.
У мом кошилуку се десило да је комшијин син имао удес док је возио мотор. Мотор није био њихов него му га је позајмио његов ујак. Било је страшно. Остао је скроз изломљен и дан данас шепа због тога. Ујак није знао шта ће од себе дошло му је да се убије осећао је кривицу због тога што је позајмио мотор...

Мојој жени да.
 
Девојци нисам никада јер нисам имао ауто тада а и да сам имао сигурно не бих.

Бицикли, мотор, ауто... то се никад не позајмљује никоме.
У мом кошилуку се десило да је комшијин син имао удес док је возио мотор. Мотор није био њихов него му га је позајмио његов ујак. Било је страшно. Остао је скроз изломљен и дан данас шепа због тога. Ујак није знао шта ће од себе дошло му је да се убије осећао је кривицу због тога што је позајмио мотор...

Мојој жени да.

Dobar ti izgovor da ne pozajmis,kao mozes se slupati.:ok:
 
Nemoguce da niko vec nije otvorio ovu temu!

Da li bi ste devojci sa kojom ste duze u vezi (ili supruzi) pozajmili auto na mesec, dva?
A ako ne biste, kako bi ste to izveli ako bi doticna osoba direktno trazila?

Naravno podrazumeva se da ste vozilo dobro osigurali :hahaha: i da je druga strana solventna da pokrije sve eventualne stete, ali ipak, auto je to :mrgreen:

ovo što sad vozim eto joj...jebbe mi se...

...al da vozim nešto drugo, onda ne...
 

Back
Top