Piercing i Tattoo....

ja imam piercing na pupku i mnogo volim da menjam mindjusice. eto, jedan fetish. a tattoo sam htela ranije, naravno nista vece od novog 20din u metalu i to da bude na nekom intimnom mestu; ali letos sam imala hennu iako je bila miniaturna delovalo mi je kao da sam bila nakindjurena. ne znam, ne svidja mi se da imam i jedno i drugo...its too much!

pz
:D
 
Ql! Ja isto imam na pupku, imam probusen i nos, ali nosim se mislju da uradim i treci, samo ne znam da li ce biti jezik ili brada! Inace, planiram da uradim i tattoo, ali jos uvek ne znam na kom mestu, a i u dilemi sam sta bih istetovirala! Bice neki tribal najverovatnije, ali tribal sa znacenjem! :wink:
 
Verovatno se necu "nikad" "busiti" ali sam ozbiljno razmisljao da da se tatoviram,zeleo bih jednog zmaja na ledjima,nekih 10cm x 10cm,moguce u boji,ali sve to zavisi od cene,a ovde kod mene je to skupo ko svetog Petra kajgana. :)
 
chokolada:
Master_Chief:
Verovatno se necu "nikad" "busiti" ali sam ozbiljno razmisljao da da se tatoviram,zeleo bih jednog zmaja na ledjima,nekih 10cm x 10cm,moguce u boji,ali sve to zavisi od cene,a ovde kod mene je to skupo ko svetog Petra kajgana. :)
Ja cu malu pa ce me izaci samo 600 kr. 8)
Da,ova moja ce kostati oko 3000kr,tako da za mene nema ferija u Srbiji iduce godine ako budem hteo tog zmaja. :P
 
Master_Chief:
Ja cu malu pa ce me izaci samo 600 kr. 8)
Da,ova moja ce kostati oko 3000kr,tako da za mene nema ferija u Srbiji iduce godine ako budem hteo tog zmaja. :P[/quote]
Pa ako je 10 sa 10 cm, ne bi trebalo da bude toliko skupo. Tetovaze 5 sa 5 cm i ispod su 600 kr. 10 sa 10 bi po nekoj logici tebale da budu malo vise nego duplo. Jedan moj drug je uradio dosta veliku tetovazu za 800 kr, doduse nije bila u boji, ali eto. :roll:
Jesi li se ti dobro raspitao?
 
chokolada:
Master_Chief:
Ja cu malu pa ce me izaci samo 600 kr. 8)
Da,ova moja ce kostati oko 3000kr,tako da za mene nema ferija u Srbiji iduce godine ako budem hteo tog zmaja. :P
Pa ako je 10 sa 10 cm, ne bi trebalo da bude toliko skupo. Tetovaze 5 sa 5 cm i ispod su 600 kr. 10 sa 10 bi po nekoj logici tebale da budu malo vise nego duplo. Jedan moj drug je uradio dosta veliku tetovazu za 800 kr, doduse nije bila u boji, ali eto. :roll:
Jesi li se ti dobro raspitao?[/quote]
MA ne znas ti kako je to ovde u Molde-u,sisaju samo tako... :wink:
 
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:
 
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:
isto! moja keva dobije epilepticni napad kad spomenem busenje bilo cega sem hrskavice na uvetu(zato sam to max iskoristila :wink: )i krece tamo da baca penu po kuci! al planiram daradim jezik bez njihovog znanja, al ne znam kako kad moram da jedem samo supicu nedelju dana, i da suskam ko patak daca...al viddecemo, videcemo...
inace meni su tetovaze uglavnom malo seljacke, narocito kad su u boji...nista licno...
 
prvo, sto se tatoo-a tice... ne svidja mi se... prosto ne mogu da se setim situcije u kojoj bi mogao da mi se svidi... i na drugome, kamoli na meni... :roll: ne znam zasto... :roll:
a sto se ~busenja tice... :pPp to mi se mlogo svidja! jako mi je simpaticno... (: jeste da ja imam samo izbusene usi :oops: ali polako... 8)
zezam se :lol: sve je to meni jako lepo, divno i bajno... ali ja ne bih isla dalje od usiju 8) ali zato bih tamo iskoristila prostor sto je vise moguce... :lol: ala lupetam... 8)
 
Ernesto_Che:
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:
isto! moja keva dobije epilepticni napad kad spomenem busenje bilo cega sem hrskavice na uvetu(zato sam to max iskoristila :wink: )i krece tamo da baca penu po kuci! al planiram daradim jezik bez njihovog znanja, al ne znam kako kad moram da jedem samo supicu nedelju dana, i da suskam ko patak daca...al viddecemo, videcemo...
inace meni su tetovaze uglavnom malo seljacke, narocito kad su u boji...nista licno...
Da,slazem se da je tetovaza ,poze biti seljacka ako je stavis tamo gde ne treba ili se zeznes u velicini,ali ima ljudi kojima lepo stoji...u svakom slucaju moju nece gledati svaka susa nego samo onaj kome ja dozvolim,eh da,i oni na bazenu... :lol: :lol: :lol:
 
A da...Tattoo nisam spomenuo!!!
I to mi se svidja!!!
Mada nemam apsolutno nikakvu ideju sta bih to "nalepio" na svoje telo...
Ona fora kao, sad cu da istetoviram besnog tigra, lava, vevericu il' whatever samo da ljudi vide kako sam opasan mi je ne svidja uopste!!!
Razmisljao sam recimo, ako ikad budem dobio cerku, istetoviracu njeno ime recimo na vratu!!!
To mi je nekako cute!!! :oops:
 
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:

E, samo se ti izbusi i videces da ce isqlirati! Tako su i meni moji govorili, ja probusila pupak i nos, i nista! Malo mi drzali predavanja, ali srecom kratko su trajala, tako da sad maksimalno qliraju! :wink:
 
marinica_:
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:

E, samo se ti izbusi i videces da ce isqlirati! Tako su i meni moji govorili, ja probusila pupak i nos, i nista! Malo mi drzali predavanja, ali srecom kratko su trajala, tako da sad maksimalno qliraju! :wink:
Vidis,moj buraz, on je malo poremecen...Malo vise...Ima tendenciju da ponekad (ne mnogo cesto, fala bogu) povraca kad vidi neki nakit, sve vrste nakita su mu extremno gadne!!!
p.S. Decko ima 24godine!!!
 
Shinoda:
marinica_:
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:

E, samo se ti izbusi i videces da ce isqlirati! Tako su i meni moji govorili, ja probusila pupak i nos, i nista! Malo mi drzali predavanja, ali srecom kratko su trajala, tako da sad maksimalno qliraju! :wink:
Vidis,moj buraz, on je malo poremecen...Malo vise...Ima tendenciju da ponekad (ne mnogo cesto, fala bogu) povraca kad vidi neki nakit, sve vrste nakita su mu extremno gadne!!!
p.S. Decko ima 24godine!!!


Izvini, ali mislim da ti je brat retard! Nista licno!
 
marinica_:
Shinoda:
marinica_:
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:

E, samo se ti izbusi i videces da ce isqlirati! Tako su i meni moji govorili, ja probusila pupak i nos, i nista! Malo mi drzali predavanja, ali srecom kratko su trajala, tako da sad maksimalno qliraju! :wink:
Vidis,moj buraz, on je malo poremecen...Malo vise...Ima tendenciju da ponekad (ne mnogo cesto, fala bogu) povraca kad vidi neki nakit, sve vrste nakita su mu extremno gadne!!!
p.S. Decko ima 24godine!!!


Izvini, ali mislim da ti je brat retard! Nista licno!
Cini ti se!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Eee, srecom ja imam 4 god mladju sestru, pa je sve po mom (inace je izmlatim... zezam se, prije bi se moglo reci da ona mene mlati, ali se sve zavrsi time sto se ja zakljucam u WC a ona se dere ispred vrata: ''Izadji ako smijes!!!'' :lol: :shock: :lol: )
Nego, ja mislim da je piercing COOL... ja bih izbusila obrvu ali su mi mama & tata rekli da sam ga ugasila ako mi tako nesto padne na pamet...
A kad je tatoo u pitanju... pa, vjerovatno bih i to, ali nista pretjerano veliko... mozda malecnu, malecnu skorpiju na vratu... I tako... PoZzZ
 
pirsing mi je u sustini pozerski i malo seljacki (nista licno),narocito u pupku i nosu,na devojkama,ali mi je ok obrva na muskarcima,a jezik i sve ostalo mi je fuuuuuj!!!!

a tetovaze:ako su vece od 3x3cm,a narocito u boji postajem ovakva: :twisted: ,a svidjaju mi se one male,kao neki simboli,na nekim zanimljivim mestima (rame,vrat,iza uva,clanak...)


... a volela bi da uradim jednu malu pahuljicu malo ispod kuka,na onoj liniji gde se zavrsava kuk i pocinje donji deo stomaka...od prilike gde se zavrsavaju neke plitke gace...to mi je bas slatko...i nije napadno
 
helena_LP-freak:
Eee, srecom ja imam 4 god mladju sestru, pa je sve po mom (inace je izmlatim... zezam se, prije bi se moglo reci da ona mene mlati, ali se sve zavrsi time sto se ja zakljucam u WC a ona se dere ispred vrata: ''Izadji ako smijes!!!'' :lol: :shock: :lol: )
sto mi je ovo POZNATO :lol: :lol: :lol:

nego...
~tetovaze
svidjaju mi se tribali ili tako neki znakici...skorpije su isto kul.....ali ne znam da li bih ja htela neku na sebi.....pre sam zelela da kad budem malo starija uradim tribal u donjem delu ledja,ali sad,ipak neeee....nije to za mene...
~piercing
skroz mi se svidja :wink: hocu da uradim jedan na obrvi,mozda na nosu,naravno usi.....pupak ne bih smela :oops: :oops: a svidja mi se kako izgleda :)
moji nemaju bas puno toga protiv...ali nismo ozbiljnije razgovarali.....mama mi je rekla da moze za kojih godinu,dve.... 8) 8)
 
Ernesto_Che:
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:
isto! moja keva dobije epilepticni napad kad spomenem busenje bilo cega sem hrskavice na uvetu(zato sam to max iskoristila :wink: )i krece tamo da baca penu po kuci! al planiram daradim jezik bez njihovog znanja, al ne znam kako kad moram da jedem samo supicu nedelju dana, i da suskam ko patak daca...al viddecemo, videcemo...
inace meni su tetovaze uglavnom malo seljacke, narocito kad su u boji...nista licno...

Eehhh...ja bar s tim nemam problema :D ,meni kazu busi se,tetoviraj,osisaj na nulu,drogiraj se,pusi,radi sta hoces-boli ih dupe...tako da ne znam sta cu sledece da busim,hehhhheeehee... :D
Cale me je cak letos vodio da se tetoviram(pred polazak kuci,bila sam na moru)ali nismo imali dovoljno vremena :( ,pa su mi samo hennu crtali-ogromnu tarantulu preko desne ruke... :twisted:
Bar sam z-a-j-e-b-a-l-a sve kuci da je prava,dok se nije skinula posle mesec dana... :roll:
Hahahahahhhhahahhahhhaaaaa... :twisted:
 
miss:
pirsing mi je u sustini pozerski i malo seljacki (nista licno),narocito u pupku i nosu,na devojkama,ali mi je ok obrva na muskarcima,a jezik i sve ostalo mi je fuuuuuj!!!!

a tetovaze:ako su vece od 3x3cm,a narocito u boji postajem ovakva: :twisted: ,a svidjaju mi se one male,kao neki simboli,na nekim zanimljivim mestima (rame,vrat,iza uva,clanak...)


... a volela bi da uradim jednu malu pahuljicu malo ispod kuka,na onoj liniji gde se zavrsava kuk i pocinje donji deo stomaka...od prilike gde se zavrsavaju neke plitke gace...to mi je bas
slatko...i nije napadno
I mene nesto na to pirsing podseca,a tetovazu moram imati neku veliku,i to iskljucivo na ledjima,i mislim da ce biti crno-bela.A na vratu bih istetovirao kukasti krst...(salim se ofcours) :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top