Оптужена супруга Ратка Младића!

Да ли је љубав злочин?

  • Да,Европа нема алтернативу

  • Не

  • Да,Европа нема алтернативу

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
BEOGRAD - Prvo osnovno tužilaštvo podiglo je optužnicu protiv Bosiljke Mladić, supruge haškog begunca Ratka Mladića, zbog nedozvoljenog držanja oružja, prenose beogradski mediji.

Oružje u ormaru

Bosiljka Mladić se tereti da je bez dozvole držala u kući četiri pištolja "zastava" sa nekoliko desetina metaka, automat "hekler i koh" i lovačku pušku. To oružje su pronašli policija i bezbednosne službe u ormaru porodične kuće bivšeg komandanta Vojske Republike Srpske na Banovom brdu 4. decembra 2008. godine.

Pošto se nije odazivala na sudske pozive, policija je 8. juna privela Bosiljku Mladić i ona je tada, navodno, ispričala da nije znala da je oružje njenog supruga u ormaru kuće u kojoj stanuje.
Ona je, kako se prenosi, tvrdila da njen suprug Ratko Mladić ima dozvolu za lovačku pušku i da je jedan od pištolja dobio kao nagradu kad je proglašen za najboljeg pitomca Komandno-štabne akademije.

Овако је једино било 1948 године после Видовданске резолуције!

Подигнута оптужница за ловачку пушку и пиштољ орден Гнерала Младића,војни сувенир!

Срамота!


ГДЕ ЈЕ ГРАНИЦА?
 
Poslednja izmena:
Ма да....поново у логор у њему је и рођена након што су јој усташе убиле оца и мајку!

NE u logor ali u zatvor ako je kriva, a verovatno jeste. Stvarno ne vidim u cemu je problem. Mislim ipak je posedovala ovo

mp5k.jpg


Koji ce joj moj to u kuci. :rtfm:
 
Суд треба да утврди да бака не зна да користи оружје!

То је жена у годинама:(

Сада још и баке хапсе и суде :roll:

ne treba sud da utvrdjuje da li ona zna ili ne zna da koristi oruzje, to je potpuno nebitno. Sud mora da utvrdi da li je kriva za nelegalno posedovanje oruzja :rtfm: i ako je kriva onda iza resetaka
 
Boli me dupe za EU, a to da li je njeno ili ne ne znam, to treba sud da utvrdi.
a ako nije njeno otkud kod nje?

Pa nije bilo kod "nje" vec u njenoj kuci, ciji je vlasnik i Ratko Mladic, njen suprug. A posto drzava tvrdi da je general Ratko ziv - samo je logicno da je oruzje njegovo. Ona kao supruga nije u obavezi da prijavi niti se moze teretiti zasto nije prijavila da general Ratko poseduje nelegalno oruzje.
Dakle jasno je kao dan svima osim najvecem olosu i folirantima da je oruzje bilo Mladicevo a da ustaski rezim na celu Srbije maltretira nevinu zenu samo zato sto je njegova supruga.
 
Знаш ти добро да оружје није њено и да је то орден Ратка Младића,сувенир са академије!

И због тога бака да робија,нема части у Србији ,ни части ни образа!

hehe pa kao sto sam rekao pored tog suvenira nasli su i helkel i 3 pistolja. A ako nije njeno sto nije predala oruzje policiji kada su bile one akcije prikupljanaja oruzja?
 

Back
Top