Isak Njutn je tacno izracunao kada ce biti kraj sveta

Ti nisi svestan da je sah zapravo jedna jako skucena i ogranicena igra. Matematicari i sahisti obicno pokusavaju da impresioniraju ljude teoretski ogromnim brojem kombinacija na tabli. U realnosti to je igra gde nema bas mnogo mesta za kreativnost, vec vrhunski sahista, u koje i sam spadam, mora da nastreba milion kombinacija. Neko ko ne streba napamet, ne moze ni da pomisli da se ozbiljno takmici. Zato su glupe masine danas bolje u sahu nego ljudi.
Tamo gde nema mesta da se razmase kreativnost i masta, tamo nema mesta ni za inteligenciju.
Ali to nije tema, tema je lupetanje o kraju sveta.

Jako me zanima koliki ti je rating... da li bi bio ljubazan da nam pokazes kakav si ti to vrhunski sahista.
 
Jes bre stvarno,majku im njiOvu.. :mrgreen::lol:

al ajde bre,ranije ga pomerase za po nekolko godine....sada ga icepise,sa 2012. ga premestili na 2060. cccc,sram ih bilo. :mrgreen:

:hahaha:

Nisu oni, već to za 2060. god reče Isak Njutn, strogi realista hahaha :lol:.
Njutnove radove treba tražiti u okvirima hermetizma, a ne u okvirima šarene laže prodate kroz školski program....:lol:...strogi realista :lol:
 
Nisu oni, već to za 2060. god reče Isak Njutn, strogi realista hahaha :lol:.
Njutnove radove treba tražiti u okvirima hermetizma, a ne u okvirima šarene laže prodate kroz školski program....:lol:...strogi realista :lol:

Haha...ma videces....ako se nista ne bude desilo 2012(mislim na ove katastrasne stvari kao smak sveta) odma ima da se nadovezu na tu Isakovu teoriju,ili ima da iskopaju nesto sa mnogo ranijim datumom. :mrgreen::lol:
 
Од овог узалудног разглабања боље је да свако поведе рачуна о својој души и чини што је могуће више добрих дела и одрекне се зла. Молитве, исповест... ко је православан зна на шта мислим.
И кад дође тај час нећемо имати чега да се бојимо.

Сад се већ толико намножило греха на овој земљи скоро као пре потопа тако да крај није далеко.

Све ово што сам написао пише и у Светом Писму. Читајте га.

Видим да некима се то чини као велики проблем. Мени лично након првог читања скоро ништа није било јасно али при сваком наредном читању се све више тога открива и схвата.

Антихрист је спреман, жив је и наш савременик je, само се чека његово устоличење. Има доста о томе на YouTube. зар вам треба још неки "већи" или "бољи" знак?
 
Pored A. Ajnstajna Isak Njutn je bio najbriljijantniji um koji je ikada ziveo na Zemlji.




Ali, u tajnosti je proucavao Bibliju i pronasao je nesto neverovatno: cela Biblija je jedna sifrovana poruka direktno od Boga!


(History Channel, 09.7.2010)

„Последњих година свог живота Њутн је потпуно запоставио истраживања у области математике, физике и астрономије, а почео поклањати много пажње теологији и написао велики број дела о том предмету“. [Орленко, 1927.]. „Сва Њутнова теолошка дела представљају нерационално трошење времена...“ [Орленко, 1927].
 
„Последњих година свог живота Њутн је потпуно запоставио истраживања у области математике, физике и астрономије, а почео поклањати много пажње теологији и написао велики број дела о том предмету“. [Орленко, 1927.]. „Сва Њутнова теолошка дела представљају нерационално трошење времена...“ [Орленко, 1927].

To mu je donelo pomirenje sa Kraljevskom akademijom nauka koja je u to vreme bila pod debelim uticajem crkve. Tako je dospeo na njeno celo.
 
`Ja mislim da je ta knjiga sveta koliko i jucerasnje novine. Sry. Kvazi religiozna astroloska papazijanija sklepana da se masa objedini u poslusnickoj veri.
Моје мишљење је да грешиш.
Не може се доказати ни моје ни твоје тврђење али то није ни тема овде. Сви докази би се свели на изјаве тебе, мене и других људи а то није довољан доказ. И узалудно је расправљати о томе.
 
Ima jedna zgodna prica:
Jedan Katolicki svestenik je proveo dosta vremena racunajuci godinu kada je Bog stvorio svet.
Tu svoju racunicu, izneo je pred vernicima prilikom jedne mise:

-Bog je stvorio svet 7.658-me pre Hrista...- nato ga jedan od vernika upita:
- a sta je radio do tada?
Ljutiti svestenik, kao iz topa, odgovori:
-Pravio je pakao za nevernike kao sto si ti!!!:hahaha:
 
ne znam koliko puta moj post treba da bude izbrisan, bolje je da taj koji brise odgovori na njega ;)
elem, sramota je da jedan moderator na ovaj nacin ispljuje hriscanstvo. tacka.

Ili bar izbrise svoj post...

Moderator ne sme da iznosi tako osudjujuce stavove.
On moze naravno da iznese svoje misljenje, ali da pazi da nekog time ne uvredi ili da neko citajuci tu izjavu ne stekne utisak da ce zbog svojih verovanja ili uopste stavova da se tretira drugacije od ostalih forumasa...

Kako ja normalno da raspravljam ovde ako znam da moderator nema uopste lepo misljenje o Jevrejima i osecam da samo ceka da kazem nesto dvosmisleno sto bi mi obezbedilo ban ili slicno...
 
ne znam koliko puta moj post treba da bude izbrisan, bolje je da taj koji brise odgovori na njega ;)
elem, sramota je da jedan moderator na ovaj nacin ispljuje hriscanstvo. tacka.
Ја сам предложио да се твој пост избрише.
Он је написао:
`Ja mislim da je ta knjiga sveta koliko i jucerasnje novine. Sry. Kvazi religiozna astroloska papazijanija sklepana da se masa objedini u poslusnickoj veri.
А на форуму је дозвољено да се износе мишљења.
А сад му предлажем да те банује.
 
ne znam koliko puta moj post treba da bude izbrisan, bolje je da taj koji brise odgovori na njega ;)
elem, sramota je da jedan moderator na ovaj nacin ispljuje hriscanstvo. tacka.

Covek je samo izneo svoje misljenje, svako ima pravo na svoje misljenje pa i moderator. I MODERATOR JE SAMO COVEK.

Pre ce biti da je ispljuvao ljude koji upravljaju crkvom a ne hriscanstvo... Tu svetu knjigu nije pisao Hrist nego covek koji je sastavio tu knjigu na nacin kako je crkvi tad odgovaralo te ona najverovatnije ne prikazuje hriscanstvo u izvornom obliku... Zasto bi inace bilo izbaceno jevandjelje po Judi? Hriscanstvo je u svojim pocecima bila cista vera a ljudi su je zbog svojih interesa upropastili i pretvorili je u oruzje kojim ce upravljati ljudima...
 

Back
Top