Isak Njutn je tacno izracunao kada ce biti kraj sveta

Kraj sveta ce poceti onda, prema Njutnu, kada se svi Jevreji skupe u jednoj drzavi, kada na svetu pocu stalni ratovi i prorodne katastrofe i kada Jevreju u Jerusalimu ponovo obnove Solomov hram... To su tri znaka Pocetka Kraja.
Istu ali istu stvar pricaju i pravoslavni monasi medju kojima je bio i tkz Otac Tadej.

Tada ce se pojaviti Antihrist i doci ce do zadnje, odlucujuce bitke u kojij ce svet nestati.
Ne samo on nego ima jos dosta tekstova upakovanih u pdf format ruskih pravoslavnih....

Njutn je tacno matematicki dokazao i izracunao da ce to biti 2060. godina!
Ponovo ovo 26. Majanski period od 26 000 god se zavrsava 2012-te. Mozda je Njutn malo omasio..
 
Njutn je tacno matematicki dokazao i izracunao da ce to biti 2060. godina!

O ovim rezultatima svojih istrazivanja nikome nije govorio, vec su oni cuvani medju njegovim licnim stvarima i objavljeni 200 godina nakon njegove smrti.

(History Channel, 09.7.2010)


Ma kakva 2060.!?! Bog je stvorio zemlju, On zna kada ce je i unistiti. Ako ni u jednoj svetoj knjizi ne pise tacno kada ce biti, nije ok ni pretpostavljati. Imamo preznake za Sudnji dan, pa mozemo samo naslutiti da je kraj blizu. Mislim da je i to previse.
 
Pored A. Ajnstajna Isak Njutn je bio najbriljijantniji um koji je ikada ziveo na Zemlji.

Svi zakoni fizike koje danas poznajemo baziraju se na njegovim formulama i proracunima.

Bio je naucnik - strogi realista.

Ali, u tajnosti je proucavao Bibliju i pronasao je nesto neverovatno: cela Biblija je jedna sifrovana poruka direktno od Boga!

On je uspeo da desifruje onaj deo koji ga je najvise zanimao: kada ce biti kraj sveta.

Kraj sveta ce poceti onda, prema Njutnu, kada se svi Jevreji skupe u jednoj drzavi, kada na svetu pocu stalni ratovi i prorodne katastrofe i kada Jevreju u Jerusalimu ponovo obnove Solomov hram... To su tri znaka Pocetka Kraja.

Tada ce se pojaviti Antihrist i doci ce do zadnje, odlucujuce bitke u kojij ce svet nestati.

Njutn je tacno matematicki dokazao i izracunao da ce to biti 2060. godina!

O ovim rezultatima svojih istrazivanja nikome nije govorio, vec su oni cuvani medju njegovim licnim stvarima i objavljeni 200 godina nakon njegove smrti.

(History Channel, 09.7.2010)

dan i cas se ne znaju tako pise u bibliji ako si bar citao otkrovenje znaces i sam...
 
Ma kakva 2060.!?! Bog je stvorio zemlju, On zna kada ce je i unistiti. Ako ni u jednoj svetoj knjizi ne pise tacno kada ce biti, nije ok ni pretpostavljati. Imamo preznake za Sudnji dan, pa mozemo samo naslutiti da je kraj blizu. Mislim da je i to previse.

dan i cas se ne znaju tako pise u bibliji ako si bar citao otkrovenje znaces i sam...

Ljudi, nista vi ne znate. Jedino mozete da:

1. verujete (mnoge stvari su ljudi ucinili verujuci.. ) ; ateisti su vernici takodje;
2. aktivno tragate ceo zivot (vrlo verovatno da nista ne saznate ali sigurno ce se ispostaviti da ste je bar jednom bili blizu, ukoliko postoji mogucnost za donosenje zakljucaka, razmisljanje - procesor on, sto podrazumeva i secanje - memorija )
 
Ajnstajn i Njutn su precenjeni mediokriteti. Nista oni ne znaju.

WhoKnows.jpg
 
Poslednja izmena:
Koju si glupost rekao ni sam nisi svestan :dash:

Ti nisi svestan da je sah zapravo jedna jako skucena i ogranicena igra. Matematicari i sahisti obicno pokusavaju da impresioniraju ljude teoretski ogromnim brojem kombinacija na tabli. U realnosti to je igra gde nema bas mnogo mesta za kreativnost, vec vrhunski sahista, u koje i sam spadam, mora da nastreba milion kombinacija. Neko ko ne streba napamet, ne moze ni da pomisli da se ozbiljno takmici. Zato su glupe masine danas bolje u sahu nego ljudi.
Tamo gde nema mesta da se razmase kreativnost i masta, tamo nema mesta ni za inteligenciju.
Ali to nije tema, tema je lupetanje o kraju sveta.
 
Poslednja izmena:
Ti nisi svestan da je sah zapravo jedna jako skucena i ogranicena igra. Matematicari i sahisti obicno pokusavaju da impresioniraju ljude teoretski ogromnim brojem kombinacija na tabli. U realnosti to je igra gde nema bas mnogo mesta za kreativnost, vec vrhunski sahista, u koje i sam spadam, mora da nastreba milion kombinacija. Neko ko ne streba napamet, ne moze ni da pomisli da se ozbiljno takmici. Zato su glupe masine danas bolje u sahu nego ljudi.
Tamo gde nema mesta da se razmase kreativnost i masta, tamo nema mesta ni za inteligenciju.
Ali to nije tema, tema je lupetanje o kraju sveta.

:hahaha::hahaha::rotf:

:dash::dash::dash::dash::dash:

A da ti nisi neki zahebant?
 
Ti nisi svestan da je sah zapravo jedna jako skucena i ogranicena igra. Matematicari i sahisti obicno pokusavaju da impresioniraju ljude teoretski ogromnim brojem kombinacija na tabli. U realnosti to je igra gde nema bas mnogo mesta za kreativnost, vec vrhunski sahista, u koje i sam spadam, mora da nastreba milion kombinacija. Neko ko ne streba napamet, ne moze ni da pomisli da se ozbiljno takmici. Zato su glupe masine danas bolje u sahu nego ljudi.
Tamo gde nema mesta da se razmase kreativnost i masta, tamo nema mesta ni za inteligenciju.
Ali to nije tema, tema je lupetanje o kraju sveta.

Tvoja izjava "Tamo gde nema mesta da se razmase kreativnost i masta, tamo nema mesta ni za inteligenciju." - samo pokazuje koliko si malo upoznat u vezi saha, i da si verovatno slagao da si vrhunski sahista.
Reci ime i prezime da te nadjem na FIDE chess ratings-u, bas me zanima koji je to vrhunski sahista koji kaze da za sah nije potrebna masta :dash:
 
:eek:
Je l' vi to o čiki kojewg je jabuka opalila po labrnji pa je shvatio da stvari ne lete?
A kako je to izračunao?
Preciznije izračune su imali Dogoni.
Nepismen(u modernom poimanju) narod u stepama Afrike.
Ali su računali POLOŽAJ ZVIJEZDA kakav će biti.
Kakve to veze ima sa krajem svijeta?
Uostalom,kad pročitam tri dana zaredom novine,i saberem sva silovanja,ubistva,
krađe,prevare,predofiliju i ostale gadosti...
Šta će mi Maje i Njutn?
Nismo ni zaslužili da još dugo budemo tu.
Možda se Bog sažali i oprosti nam.
Ipak je On malo jači matematičar od Njutna.
:heart:
 
:eek:

Preciznije izračune su imali Dogoni.
Nepismen(u modernom poimanju) narod u stepama Afrike.
Ali su računali POLOŽAJ ZVIJEZDA kakav će biti.

:heart:
To sto si napisao...nema veze sa mozgom!Dogoni su pleme koje ni danas , ni pre hiljadu godina, nisu imali, i jos uvek nemaju pojma o zvezdama, vise od prosecnog coveka bez osnovne skole.Njihovo "znanje" je proizvod maste jednog francuskog pustolova...
Kopaj dublje...:rtfm:
 

Back
Top