Demokratizacija u ljubavi i seksu, a moral, brak i ljubav

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Sve u zivotu treba probati, neustrucavati se pred svojim partnerom masturbirati, oral, anal, public sex i menjati partnere naravno kada je za to vreme jer tako postajemo iskusniji i znamo sta hocemo od ziovota i svoje prinicipe i karakter mozemo prilagoditi osobi koju volimo i koju smo u tom putesestviju nasli. Toliko smo se trudili i radili na toj ljubavi i onda varamo supruga/zenu, sta se to desava u mozgovima mnogih ljudi sirom sveta pa i na nasim prostorima, gde je tu moral, ljubav, postovanje, razumevanje.

Ja(je) ga volim ali sam (je)ga prevarila(o)....doslo mi...hocu da probam nesto novo itd. Ludo burazeru zar nee.....

Izvini te ako sam dosadan ali za rad boljeg drustva i za rad nase dece i buducnosti covecanstva napisah ovu temu a vi kako vam volja... 8)
 
tajanstvena:
Tek kada postanes iskusan,znas sta hoces od zivota.Nekada mi je sex bio samo vezan za ljubav.Iskustvo donosi nova osecanja i saznanja.Vremenom naucis da svaku stvar stavis na svoje mesto.
Vremenom bracni sex postaje borba za orgazam,a ja bi jos da vodim ljubav.Ne mislim da je to nemoralno.

Borba za orgazam, vrlo interesantna recenica. Draga moja ljubav se vodi od pocetka pa do kraja. Samo treba naci osobu koja se u borbi za orgazam upotrebiti ljubav kao oruzje do konoacne pobede...
 
Robinzon Kruso:
tajanstvena:
Tek kada postanes iskusan,znas sta hoces od zivota.Nekada mi je sex bio samo vezan za ljubav.Iskustvo donosi nova osecanja i saznanja.Vremenom naucis da svaku stvar stavis na svoje mesto.
Vremenom bracni sex postaje borba za orgazam,a ja bi jos da vodim ljubav.Ne mislim da je to nemoralno.

Borba za orgazam, vrlo interesantna recenica. Draga moja ljubav se vodi od pocetka pa do kraja. Samo treba naci osobu koja se u borbi za orgazam upotrebiti ljubav kao oruzje do konoacne pobede...

Ljubav,postovanje sve to postoji,ali nedostaje prvobitne strasti....vremenom iscili.Verovatno si jos mlad ima vremena.Malo kasnije bice ti jasnije,
 
Mlad nisam ali sam fleksibilan i uvek spreman za nesto novi i za promene a isto tako sam majstor za iznenadjenja kao i devojka sa kojom sam...pa tako uvek postoji neki kec u rukavu koji dokazuje da se jos najbolje nismo upoznali i tako uvek iznova pocetak neceg novog...ako volis ta pocetna strast se nikad ne gasi samo moze da bude jaca, jaca i jacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
 
Robinzon Kruso:
Mlad nisam ali sam fleksibilan i uvek spreman za nesto novi i za promene a isto tako sam majstor za iznenadjenja kao i devojka sa kojom sam...pa tako uvek postoji neki kec u rukavu koji dokazuje da se jos najbolje nismo upoznali i tako uvek iznova pocetak neceg novog...ako volis ta pocetna strast se nikad ne gasi samo moze da bude jaca, jaca i jacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Super trudi se da se sto duze ne upoznate do kraja.
Znas neki ljudi se zakljucaju u kavez duboko u sebi.Nisu svesni da kljuc imaju samo oni.Na svu srecu ja sam se otkljucala na vreme.
 
tajanstvena:
Robinzon Kruso:
Sta treba da se odkljucaju i da se jebu na sve strane da bi doziveli strast koja je bila na pocetku, ma daj....[/quote
Nisi shvatio, sta sam htela da kazem,bas si sve iz vulgarizovao i spustio na najnizi nivo.
Necu vise komentarisati.

Pa sestro slatka kada je prevara u pitanju i preljuba onda ja to i spustam na njnizi mogucu nivo kao sto si i mogla da primetis....ako sam te uvredio molim te iznini....a moguce je da sam pogresno razumeo tvoje reci...ako bi bila ljubazna pojasniti ih...hvala unapred...i jos jednom I'm sorry...
 
Garava:
Robinzon Kruso:
Sta treba da se odkljucaju i da se jebu na sve strane da bi doziveli strast koja je bila na pocetku, ma daj....

Da nisi ti malo povredjen kad si tako ogorcen?

Ne Garava nisam povredjen i nadam se da nacu biti, ali imam prijatelja kojeg zena vara i ja to znam ali kako da mu to kazem jer vise necemo bit brijatelji to je sigurno...zato sto je mnogo voli...a naravno posmatrajuci taj i mnoge primere onda sam zaista ogorcen i mozda zato tako reagujem...
 
Robinzon Kruso:
Garava:
Robinzon Kruso:
Sta treba da se odkljucaju i da se jebu na sve strane da bi doziveli strast koja je bila na pocetku, ma daj....

Da nisi ti malo povredjen kad si tako ogorcen?

Ne Garava nisam povredjen i nadam se da nacu biti, ali imam prijatelja kojeg zena vara i ja to znam ali kako da mu to kazem jer vise necemo bit brijatelji to je sigurno...zato sto je mnogo voli...a naravno posmatrajuci taj i mnoge primere onda sam zaista ogorcen i mozda zato tako reagujem...

Meni ovo vise lici na Don Kihota i vetrenjace :D
 
Robinzon Kruso:
Garava:
Robinzon Kruso:
Sta treba da se odkljucaju i da se jebu na sve strane da bi doziveli strast koja je bila na pocetku, ma daj....

Da nisi ti malo povredjen kad si tako ogorcen?

Ne Garava nisam povredjen i nadam se da nacu biti, ali imam prijatelja kojeg zena vara i ja to znam ali kako da mu to kazem jer vise necemo bit brijatelji to je sigurno...zato sto je mnogo voli...a naravno posmatrajuci taj i mnoge primere onda sam zaista ogorcen i mozda zato tako reagujem...

ako ti "znas" da ga zena vara ( video si svojim ocima ) onda mu reci
ako mu ne budes kazao onda mu ti i nisi neki prijatelj
ako mu ti budes kazao onda se on kao naljuti , e pa ******* , ti mu svejedno kazi, ako je pravi prijatelj umece da to ceni ..
 

Back
Top