Problem

aca5

Obećava
Poruka
69
Imam jedan problem i pokusacu da vam ga obrazlozim pa ako neko moze da mi pomogne.Kad ukljucim kompjuter i i podigne se windows pojavi se desktop i pdizu se programi i za kratko vreme od nekoliko sekundi 15-20, ukoci se kom isto kao u stanje sten baj, pojavi se plav ekran na kojem pise:

-A problem has ben detected and windows has been shat down to prevent damage a proces or thread cruucial to system operation has unexpectedly exited or been terminated.
If this is dthe first time you ve seeen this stop error screen restart your komputer.
If this screen appears again, fallow these steps:
Cech to make sure any new hardware or softvare is properly installed.
Is this is a new installation ask your hardware or softvare manufacture for any windows updates you might need. If problems continue, tisable or remove eny newly installed hardware or software.Disable bios memory options such as caching or shadowing.If you need to use safe mode to remove or disable components, restart you computer press f8 to select advanced startup options, end den select safe mode.Technical information :
***stop:0x000000f4(0x00000003,0x85ff2da0,0x85ff2f14,0x805d2970)
Begininng dumb of puhsical memori pyhsical dumb complete contakt your sistem administrator or technical suport grop for further asistance.
(Mozda ima nekih gresaka u pisanju al morao sam ovako posto sve ovo saljem od kom moga druga, moj nemogu ukljuciti logicno)Ovakav plavi ekran stoji jedno 10 min i posle se ceo kom sam ugasi.
E sad ako mi mozete pomoci i reci u cemu je problem i sta trebam uraditi da bih resio problem.
Hvala unapred.
 
Vako pokusao sam da preinstaliram, al nemogu doci do tog koraka da mi se pojavi instalacija, jer kad stavim CD u toku podizanja kom ne pojavljuje mi se instalacija da bih krenuo dalje.Sto dalje i kako?
 
Au brate, odmah cu ti reci,
"Begininng dumb of puhsical memori pyhsical dumb complete contakt your sistem administrator or technical suport grop for further asistance"
se i meni desio.
Odneo sam kod prodavca i dao mu komp da vidi sta nije u redu. Zvao me posle 2 sata i rekao da hard crko.
Evo bas taj problem sam imao pre 10-ak dana. Odnosno, uzeo sam komp 6-og.
 
The error 0x000000F4 CRITICAL_OBJECT_TERMINATION may occur if the hard drive with the operating system is installed is set as the slave or secondary drive.

If you havent changed the hard drives, you may want to do some diagnostics on it. Also this from MS Bug Check codes page:

Bug Check 0xF4: CRITICAL_OBJECT_TERMINATION
The CRITICAL_OBJECT_TERMINATION bug check has a value of 0x000000F4. This indicates that a process or thread crucial to system operation has unexpectedly exited or been terminated.

Cause
Several processes and threads are necessary for the operation of the system. When they are terminated for any reason, the system can no longer function.

It sounds from this that you have some corrupted system files. If you can get to the desktop do a search for drwtsn32. open it up and look at the Application Exception entries. You just need to look at the first part. The most recent will be towards the bottom. See what program is causing it, or if there are different ones. Actually before doing that if you get to the desktop try to run the system file checker. Go to start/run and type in sfc /scannow and let it run. It will repair or replace any corrupted system files.
Овде су ти објашњене неке ствари у вези са тим проблемом, па пробај нешто од тога.
 
Vako pokusacu jos jednom da objasnim da bi ste me bolje razumeli.Meni se windows ucitava i pojavi se desktop i ide ono ucitavanje startnih programa, ak kad dodje valjda negde do kraja ucitavanja kom se zakoci nekoliko sekundi i pojavi se crn ekran kao kad se iskljucuje i zatim odmah plavi ekran sa tekstom sto sam vec napisao, pa ako ostavim da plavi ekran stoji jedno 15 do 20 min kom se sam iskljucuje.Pokusao sam da stavim CD da bih ga preinstalirao, ali u toku restartovanja CD mi se ne otvara nikako, vec sve ide kao da sam samo normalno ukljucio kom.Pomagajte!!!
 
Vako pokusacu jos jednom da objasnim da bi ste me bolje razumeli.Meni se windows ucitava i pojavi se desktop i ide ono ucitavanje startnih programa, ak kad dodje valjda negde do kraja ucitavanja kom se zakoci nekoliko sekundi i pojavi se crn ekran kao kad se iskljucuje i zatim odmah plavi ekran sa tekstom sto sam vec napisao, pa ako ostavim da plavi ekran stoji jedno 15 do 20 min kom se sam iskljucuje.Pokusao sam da stavim CD da bih ga preinstalirao, ali u toku restartovanja CD mi se ne otvara nikako, vec sve ide kao da sam samo normalno ukljucio kom.Pomagajte!!!

Pa kada ubacis CD namesti da ti ucitava preko cd-rom.
 
Vako pokusacu jos jednom da objasnim da bi ste me bolje razumeli.Meni se windows ucitava i pojavi se desktop i ide ono ucitavanje startnih programa, ak kad dodje valjda negde do kraja ucitavanja kom se zakoci nekoliko sekundi i pojavi se crn ekran kao kad se iskljucuje i zatim odmah plavi ekran sa tekstom sto sam vec napisao, pa ako ostavim da plavi ekran stoji jedno 15 do 20 min kom se sam iskljucuje.Pokusao sam da stavim CD da bih ga preinstalirao, ali u toku restartovanja CD mi se ne otvara nikako, vec sve ide kao da sam samo normalno ukljucio kom.Pomagajte!!!

Pa znači da nisi stavio da CD bude First boot.Ili možda i krene ali ti ne pritisneš na vrijeme taster...
 

Back
Top