ego fideri

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
ima jedan soj ljudi
za prijatelje-društvo biraju isključivo ljude koji su na neki načij lošiji i jadniji od njih, uglavnom fizički naravno, mada i ovako
time valjda hrane svoju dušu
znate li ih?
ili ste možda vi ego fider?
 
Ja sam bas suprotno,ponekad me privuce neko ko je na neki nacin bolji od mene, msm od njih barem mogu da naucim ponesto. Ali ponekad... Iako me takvi ljudi privuku, i zainteresuju, opet ne verujem da sam do sada naisao na nekoga ko ce se "hraniti" na meni :lol:
Msm to mi je malo debilno, iskreno :lol:

Nisam ego feeder, verovatno sam nesto suprotno...
 
uh, znam.to ti je onaj tip osobe koja nesigurna u sebe, svoju individuu :P, i svoje kvalitete pa bira osobe koje ce da mu potkrepe sve zelje za dokazivanjem koje ne uspeva da ispuni u nekom "kvalitentijem" drustvu, sa malo vise i ku-a.Al' to je pateticno, iskreno.
 
ima jedan soj ljudi
za prijatelje-društvo biraju isključivo ljude koji su na neki načij lošiji i jadniji od njih, uglavnom fizički naravno, mada i ovako
time valjda hrane svoju dušu
znate li ih?
ili ste možda vi ego fider?

Znam ih, nažalost. :roll: ... ali, ja nisam od te sorte ...
... mislim da i oni koji izigravanju potrčka pomenutoj rasi, imaju neke komplekse, pa misle da će na ovaj način uz nekog ko ih iskorišćava, izlečiti svoje boljke ...
 
Poslednja izmena:
Uh svaka devojka ima svoju ruznu drugaricu iz dva razloga! Ako se lepsoj ne svijda momak,ona ga uvali ovoj ruznijoj,a tu ruzniju vodi da bi ona izgledala lepse ili kao riba! Naravno slicno je i kod muskaraca! Vise je to kao strategija,nego zelja za spustanjem i unizavanjem nekog!
 
0.o nikad nisam o tome razmishljala..... ooooo.... :eek:
Nem' pojma ne biram neku grupu, shta ja znam, svi u grupi smo slichni... nzm....
stvarno j.bt nikada nisam o tome razmishljala... :///
 
ima jedan soj ljudi
za prijatelje-društvo biraju isključivo ljude koji su na neki načij lošiji i jadniji od njih, uglavnom fizički naravno, mada i ovako
time valjda hrane svoju dušu
znate li ih?
ili ste možda vi ego fider?

Imam ja drugaricu kojoj su ugl. najbolji drugovi neke rugove i ulizice...naravno, druzi se i sa onim popularnijima...mislim, i ona je lepa... ali uglavnom sa nekim rugobama...i uvek mi je to delovalo malo sumnjivo...:p
 
Jok .
I iskreno,nije mi jasno kako to funkcionise-da li ti oni odgovaraju,ili ih namerno biras,pa ih trpis samo da bi istakao svoje kvalitete.
E,ali me nerviraju ljudi koji su hranilice ega-devojke i momci koji idu redom i govore -jao,mila,kako si lepaaaaaaaaaaaa,lepotice
Kad mi neko od njih udeli neki kompliment,dodje mi da pocnem da placem,ali majke mi
 
Uh svaka devojka ima svoju ruznu drugaricu iz dva razloga! Ako se lepsoj ne svijda momak,ona ga uvali ovoj ruznijoj,a tu ruzniju vodi da bi ona izgledala lepse ili kao riba! Naravno slicno je i kod muskaraca! Vise je to kao strategija,nego zelja za spustanjem i unizavanjem nekog!

o tome pričam
kod žena tipično
baš jednu takvu imam
ne dejulu tako očigledno
al kad proanaliziram baš tako i zato bira drugarice
SVE
i to zrela osoba 25
inače se ne bih ništa čudio
 
Jok .
I iskreno,nije mi jasno kako to funkcionise-da li ti oni odgovaraju,ili ih namerno biras,pa ih trpis samo da bi istakao svoje kvalitete.
E,ali me nerviraju ljudi koji su hranilice ega-devojke i momci koji idu redom i govore -jao,mila,kako si lepaaaaaaaaaaaa,lepotice
Kad mi neko od njih udeli neki kompliment,dodje mi da pocnem da placem,ali majke mi

pa kažem nije crno-belo
uglavnom je to valjda podsvesni mehanizam
onako perfidno
kao kul su i totalno ravnopravne
ali zapravo ova bolja ima taj trip
sad ova lošija dal kapira ne znam

to slatka moja je posebna priča
takođe ego fideri
jer ono kao kad pohvališ negog
uglavnom mora da uzvrati kompliment
 
a takvih mi je pun
dodje zagrli neku -kaze joj lepa siiiiii,i kad ova okrene ledja-u je,koliki nos
zato,kad m te drugarice kazu da sam lepaaaaaaa....pa,lakse bi mi bilo da mi kazu ruzna si u pm,ali majke mi
 
znam ih više

najčešće su kombinacije: lepa i mršava devojka se druži sa nesrećnom bucom koja je dobar đak i izvlači korist iz tog "prijateljstva":..

ma ima puno primera, to su prosto rečeno, pokvarene osobe, zaobilazim ih u širokom luku ;)
 
ako jedna nadje ruznu drugaricu, izgledace lepse pored nje ;D a ta ruzna ce postati ''riba'' samim tim sto se druzim s tom ''lepsom'', tako da to odgovara i jednoj i drugoj :lol:
jadno,ali sta da se radi
znam ih dosta nazalost..
 

Back
Top