Svetsko prvenstvo u rukometu - Švedska 2011.

Ko osvaja SP?

  • Srbija

  • Hrvatska

  • Španija

  • Island

  • Poljska

  • Danska

  • Nemačka

  • Švedska

  • Francuska

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Uzvišeni

Primećen član
Banovan
Poruka
985
Prvenstvo počinje 13. i traje do 30. siječnja 2011. Danas ždrijebom posložene skupine...

* skupina A - Francuska, Španjolska, Njemačka, Tunis, Egipat, Bahrein
* skupina B - Island, Norveška, Austrija, Mađarska, Brazil, Japan
* skupina C - Hrvatska, Danska, Srbija, Rumunjska, Alžir, Australija
* skupina D - Poljska, Švedska, Južna Koreja, Slovačka, Argentina, Čile
 
Poslednja izmena:
Pa ovo je SRPSKI 4um trebao si staviti Srbiju.

Da je bosanskohercegovački morao bih stavit državu koja se ne natječe :hahaha: . Svaki put bi umirao od smijeha kad bih pregledavao temu i vidio da piše opcija "Srbija" na anketno pitanje "Tko osvaja SP? "

Evo ovako, ja mislim da će Hrvatska osvojiti SP sa svim pobjedama u skupini, osim možda protiv Danske, no mislim da smo im nabili kompleks serijom pobjeda. Ne vjerujem da će Francuska napraviti takav niz da nakon osvojenih OI, SP i EP krene ispočetka, to bi stvarno bilo previše. Usput, hrvatska je klupa dulja.
 
Da je bosanskohercegovački morao bih stavit državu koja se ne natječe :hahaha: . Svaki put bi umirao od smijeha kad bih pregledavao temu i vidio da piše opcija "Srbija" na anketno pitanje "Tko osvaja SP? "

Evo ovako, ja mislim da će Hrvatska osvojiti SP sa svim pobjedama u skupini, osim možda protiv Danske, no mislim da smo im nabili kompleks serijom pobjeda. Ne vjerujem da će Francuska napraviti takav niz da nakon osvojenih OI, SP i EP krene ispočetka, to bi stvarno bilo previše. Usput, hrvatska je klupa dulja.

Haha...:hahaha::hahaha:
 
Samo se ti tesi, mi smo 4-ti a ti kako hoces :)

Meni je važna samo muška seniorska konkurencija, za ostalo me boli briga. Ako hoćeš sa mnom raspravljat o športu, moraš zapamtit ovo što ću sad napisati, općenito o meni i športu...

Ja pratim samo 4 športa: nogomet, košarku, rukomet i vaterpolo. Za ostale me boli briga. Samo mušku seniorsku reprezentativnu konkurenciju na važnim natjecanjima, za ostalo me boli briga. Važna natjecanja su u nogometu SP i EP, u košarci i rukometu OI, SP i EP, te u vaterpolu OI, SP, EP, SK i SL (prva 3 prioritet). Navijam samo za Hrvatsku i protiv Srbije. Ako Hrvatske nema na važnom natjecanju (vrlo vrlo rijetko), odaberem nekoga za koga ću navijati. Tako je to na prohujalom nogometnom SP-u bila Sjeverna Koreja. Što se tiče klupske konkurencije, navijam za samo jedan klub: Vaterpolski klub Jug iz Dubrovnika (grada u kojem sam rođen i u kojem boravim).

Nisi ništa rekao o temi. Tvoji favoriti, očekivanja, za koga si glasovao u anketi itd.
 
Nije mi jasno što navijaš protiv Srbije?Navijaj za Hrvatsku i nemoj mrzeti druge.

Srbija je najveći neprijatelj Hrvatske općenito, država protiv koje je Hrvatska ratovala za svoju neovisnost, država koja je ugnjetavala hrvatski narod u KSHS/KJ, država u kojoj 57.41% ljudi vjeruje da Hrvati i ne postoje kao narod ( :hahaha: ) . To je općenito, sad iz športskih razloga...

Smatram da treba izgraditi općepoznato športsko rivalstvo između reprezentacija Hrvatske i Srbije u svakom športu, poput onog Brazila i Argentine. Bolje u športu, nego u ratu. Rivalstva su nešto lijepo, pozitivno i pohvalno, športska draž, ništa negativno ni ocrnjeno. Kao Partizan i Crvena zvezda, kao Hajduk i Dinamo, kao Inter i Milano, kao Brazil i Argentina, tako i Hrvatska i Srbija :ok: .
 
Srbija je najveći neprijatelj Hrvatske općenito, država protiv koje je Hrvatska ratovala za svoju neovisnost, država koja je ugnjetavala hrvatski narod u KSHS/KJ, država u kojoj 57.41% ljudi vjeruje da Hrvati i ne postoje kao narod ( :hahaha: ) . To je općenito, sad iz športskih razloga...

Smatram da treba izgraditi općepoznato športsko rivalstvo između reprezentacija Hrvatske i Srbije u svakom športu, poput onog Brazila i Argentine. Bolje u športu, nego u ratu. Rivalstva su nešto lijepo, pozitivno i pohvalno, športska draž, ništa negativno ni ocrnjeno. Kao Partizan i Crvena zvezda, kao Hajduk i Dinamo, kao Inter i Milano, kao Brazil i Argentina, tako i Hrvatska i Srbija :ok: .

U redu je odmori malo, naprego si se previse moze da se desi da prdnes slucajno.
 
Srbija je najveći neprijatelj Hrvatske općenito, država protiv koje je Hrvatska ratovala za svoju neovisnost, država koja je ugnjetavala hrvatski narod u KSHS/KJ, država u kojoj 57.41% ljudi vjeruje da Hrvati i ne postoje kao narod ( :hahaha: ) . To je općenito, sad iz športskih razloga...

Smatram da treba izgraditi općepoznato športsko rivalstvo između reprezentacija Hrvatske i Srbije u svakom športu, poput onog Brazila i Argentine. Bolje u športu, nego u ratu. Rivalstva su nešto lijepo, pozitivno i pohvalno, športska draž, ništa negativno ni ocrnjeno. Kao Partizan i Crvena zvezda, kao Hajduk i Dinamo, kao Inter i Milano, kao Brazil i Argentina, tako i Hrvatska i Srbija :ok: .

Pa ti navijaš za svoj tim ja za svoj.Nema razloga da ja tvoj mrzim nema razloga da ti moj mrziš.
 
Pa ti navijaš za svoj tim ja za svoj.Nema razloga da ja tvoj mrzim nema razloga da ti moj mrziš.

Ja se radujem pobjedama Hrvatske i porazima Srbije, što je tu čudno. To je dio rivalstva. Jedne su brazilske novine naslovljene "Potpuna radost, " zato što je Brazil pobjedio, a Argentina izgubila u tom kolu kvalifikacija.

Ni ti još ništa nisi rekao o temi. Sad počnimo o temi. Tvoji favoriti, očekivanja, tko će se istaknuti, tko će se pokazati, tko će se osramotiti itd.
 
Červar više nije izbornik Hrvatske. Reprezentaciju će do odabira nasljednika voditi Slavko Goluža. Vijest sa zakašnjenjem.

Cudi me kako ekipe poput Alzira TUnisa i Bahreina ovde dodjose??

KVALIFICIRANE MOMČADI

* domaćin - Švedska
* branitelj naslova - Francuska
* prva 3 s EP - Hrvatska, Island, Poljska
* prva 3 s azijskog prvenstva - Južna Koreja, Bahrein, Japan
* prva 3 s afričkog prvenstva - Tunis, Egipat, Alžir
* prvi s oceanijskog prvenstva - Australija
* oni koji su stekli plasman u doigravanju europskih kvalifikacija - Austrija, Danska, Španjolska, Njemačka, Mađarska, Norveška, Rumunjska, Srbija, Slovačka
* prva 3 s američkog prvenstva - Brazil, Argentina, Čile
 
Poslednja izmena:

Back
Top