Господа министри подржали "Поворку поноса"

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
Novi Sad : Dačić i Čiplić podržali "Povorku ponosa"

Međunarodni Radio Srbija - Pre 52 minuta

Zamenik srpskog premijera i ministar policije Ivica Dačić i ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić su na tribini u okviru festivala "Egzit" podržali inicijativu da u Beogradu ove godine bude održana "Povorka ponosa". Dačić i Čiplić su ukazali da Ustav Srbije, zakoni i evropske norme zabranjuju svaku vrstu diskriminacije, pa tako i diskriminaciju osoba sa drugačijim seksualnim opredeljenjem. Dačić je rekao da kao političar i ministar podržava "Povorku ponosa", ali je napomenuo da to nije samo pitanje za policiju nego i za društvo u celini. Svetozar Čiplić je naveo da promocija homoseksualne, biseksualne i transseksualne populacije zapravo predstavlja promociju društvene tolerancije i zaštite ljudskih prava.


Након свега, када је и званично речено да ће још једино Хрватска 2012. ући у ЕУ и када је све оно на чему се
базирала политика овог режима (Европа нема алтернативу!), пало у мутно Дунаво,
два минстра овог режима и даље удворички шене пред ЕУ и то на најглупљи могући начин - подршком тзв.
паради поноса!
И опет се ова "манифестација" потура Београду. Зашто не Нови Сад, Крушевац или Ниш?
 
Након свега, када је и званично речено да ће још једино Хрватска 2012. ући у ЕУ и када је све оно на чему се
базирала политика овог режима (Европа нема алтернативу!), пало у мутно Дунаво,
два минстра овог режима и даље удворички шене пред ЕУ и то на најглупљи могући начин - подршком тзв.
паради поноса!
И опет се ова "манифестација" потура Београду. Зашто не Нови Сад, Крушевац или Ниш?

А као, претходни пут, су били против (мислим на министре)? ;)
Може Ивица да подржи шта хоће, полиција је та која треба да чува хомосексуалце док шетају. Колики је Ивица ауторитет у полицији, то смо имли прилике више пута да се уверимо (нпр. кад у просторије ''Курира'' улеће полиција којој је издао наређење за претрес не зна се ко! :rotf:, али Ивица свакако није појма имао о томе).

Да се не лажемо, прошли пут се одустало због могућих последица.
Одустаће се опет.;)
 
А као, претходни пут, су били против (мислим на министре)? ;)
Може Ивица да подржи шта хоће, полиција је та која треба да чува хомосексуалце док шетају. Колики је Ивица ауторитет у полицији, то смо имли прилике више пута да се уверимо (нпр. кад у просторије ''Курира'' улеће полиција којој је издао наређење за претрес не зна се ко! :rotf:, али Ивица свакако није појма имао о томе).

Да се не лажемо, прошли пут се одустало због могућих последица.
Одустаће се опет.;)

Ма знам да ће се одустати, али чему такве изјаве? Шта очекују од тих изјава? Ко их то саветује за такве будалаштине?
 
Након свега, када је и званично речено да ће још једино Хрватска 2012. ући у ЕУ и када је све оно на чему се
базирала политика овог режима (Европа нема алтернативу!), пало у мутно Дунаво,
два минстра овог режима и даље удворички шене пред ЕУ и то на најглупљи могући начин - подршком тзв.
паради поноса!
И опет се ова "манифестација" потура Београду. Зашто не Нови Сад, Крушевац или Ниш?
zato sto je bg glavni grad naravno, a sto je tacno glupo u podrsci?
 
Децентрализације ради....
Мислим нема смисла све у Београд, а и у НС су ова двојица обећала параду. :mrgreen:

Немој сестро слатка...ко Бога те молим....
Имамо ми наших педера овде....преко главе....
:per: :per: :per:
 
Glupa je sama podrška pederastiji.Zašto bi nas trebalo da zanima njihov idiotizam koji ih tera da pokazuju kakva im je seksualna orjentacija?Niko normalan ne ide ulicom i objavljuje šta radi u četiri zida.
da, zasto bi nas zanimao..... i mi imamo taj isti idiotizam medju heteroseksualcima, da pokazuju svoju seksualnu orjentaciju ....i na ulici i po parkovima i po klubovima i bilo gdje drugo... pa njih niko ne cima :kafa:
 

Back
Top