Memorija
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Memorija

Nov član
    Učlanjen
    09.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Memorija

Molim vas da me uputite na mesto gde mogu da mi pomognu da povratim deo memorije. Bila sam na moru pre 2 nedelje i tamo sam u jednom monentu sakrila novac da ga nebi nosila na plazu. Od momenta od kad drzim novac u ruci da bi ga sakrila do sada ja ne pamtim nista vezano za njega. Sve stvari sam pretrazila i njega nema, a sigurno nije potrosen. Molim vas pomozite mi da se setim. Znam da smesno zvuci ali upravom mi je to potrebno - da se setim. Nikad mi se ovako nesto nije desilo u zivotu. Ali nikad nisam ni isla na more sa detetom od 16 meseci i suprugom koji ne vodi niocemu raduna pa moram ja o svemu. A nasi odnosi vec 2 godine nisu najbolji. Mozda to sve ima svoje. Inace sam dijabeticar vec 20 godina, na insulinu, ako to ima ikakve veze.

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

Podrazumevano Re: Memorija

NE mogu da verujem da dosada niko nije hteo da pomogne ovoj zeni u ovakvoj delikatnoj i hitnoj situaciji..........

Sve bre psiholog do psihologa sa sve onim navodnicima.....

Gospodjo idite kod nekog terapeuta ili psihijatra/klinickog psihologa mozda on pomogne....

Mislite o problemu pred spavanje mozda vam se resenje javi u snu jer mozak obradjuje probleme koje ste imali tog dana bas dok spavate...........

Novac ste verovatno ostavili na neko mesto gde inace NIKADA NE BISTE OSTAVILI verovatno zato ne mozete i da nadjete....Prema tome prestanite da trazite po logicnim i razumnim mestima i pocnite da trazite po nekim smesnim nebuloznim mestima....Mozda nadjete,mozda upali....

Javite sta je bilo......

Ako pomognem meni 15% (salim se)

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

I ne brinite se nije vam nista sa memorijom u fizickom smislu.....

Stresovi i problemi su ucinili svoje i to je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mozak i psiha isto trebaju odmor kao i misici u kojima je mlecna kiselina posle vezbanja.....

Probajte relaksacije joge i sl.....setajte u prirodi kad god mozete i probajte da ne mislite ni na sta...Disite duboko i polako....Posmatrajte kako je priroda lepa oko vas i divite joj se......

E sad i taj dijabetes moze da ima uticaja to vec ne znam u detalje uzrok-posledica....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Saamo sex Srbina spasava,a narochito sve zene.Dete 16 mes.muz zapostavljen,zena /////// itd. Kod mene mesar ***** resavao te probleme.

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio svastara1971 Pogledaj poruku
    Molim vas da me uputite na mesto gde mogu da mi pomognu da povratim deo memorije. Bila sam na moru pre 2 nedelje i tamo sam u jednom monentu sakrila novac da ga nebi nosila na plazu. Od momenta od kad drzim novac u ruci da bi ga sakrila do sada ja ne pamtim nista vezano za njega. Sve stvari sam pretrazila i njega nema, a sigurno nije potrosen. Molim vas pomozite mi da se setim. Znam da smesno zvuci ali upravom mi je to potrebno - da se setim. Nikad mi se ovako nesto nije desilo u zivotu. Ali nikad nisam ni isla na more sa detetom od 16 meseci i suprugom koji ne vodi niocemu raduna pa moram ja o svemu. A nasi odnosi vec 2 godine nisu najbolji. Mozda to sve ima svoje. Inace sam dijabeticar vec 20 godina, na insulinu, ako to ima ikakve veze.
    За то постоји веома лако решење. Све то што сте радили стоји у некој фиоци у вашем мозгу. Обично када човек нешто изгуби, он крене да преврће све редом тражећи ту ствар, међутим није у томе фазон. Овако ћете од сада радити када нешто негде изгубите или незнате где сте оставили (обично људи посебно новац остављају на неко "сигурно место"), за кога после ни сами не могу да се сете. Овако ћете:

1. Када желите да се сетите где сте оставили нешто, никад не преврћите и не тражите редом по стварима
    2. Седите за моменат негде, на неку столицу и смирено размислите ГДЕ СТЕ ПОСЛЕДЊУ ПУТ ВИДЕЛИ ТУ СТВАР (када сте се последњи пут раставили од те ствари и шта сте ЗАДЊИ пут радили са том ствари).
    3. Након два минута сетићете се тачно где сте то оставили.
    4. Битно је у том тренутку размишљања не бити нервозан

За побољшање меморије читајте књиге, играјте шах и пасијанс, решавајте укрштене речи. Вероватно пошто имате бебу немате времена да читате књиге, и онда сте запоставили мало меморију :-) али то је све ок меморија је чудо
    Косово је срце Србије

Elita Maja_pcelica (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    239

Citat Original postavio svastara1971 Pogledaj poruku
    da li ste razmotrili opciju krađe?

Slične teme

1. Ram memorija...
    Autor Gonzo666 u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.06.2007., 13:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •