Ko ovde nije normalan?

Halix

Elita
Poruka
16.206
Budeš u kontaktu sa nekom devojkom...izadjete u grad...stekneš poverenje u nju...misliš dobra je osoba i iskrena...i odjednom počnu da se dešavaju sumnjive stvari...navodno joj je telefon u kvaru i ne može da prima poruke i pozive...ovako razgovara normalno sa tobom,i kaže da je dala mobilni na opravku,ti poveruješ,ali imaš neku dozu sumnje...i proveriš je nekako sa nečijeg telefona,laže..telefon je kod nje..pošaljete joj 'sto' poruka i ni na jednu vam ne odgovara,a kad se vidite ovako javi se kao da je sve u redu...
Neko ovde nije u 'libeli' očigledno...dešavaju li vam se ovakvi slučajevi?
 
znas, sta te briga....ne vredi izigravati detektiva....njeno ponasanje ti se ne svidja i to resi sa njom direktno....pa niste deca....ili jeste????

Ma to si u pravu...ali to deluje nenormalno..a taj moj drug neće da se ponižava i da je moli...čovek joj je slao poruke i ona ga lagala da joj telefon ne radi i da je na opravci...on je pozove sa mog telefona fixnog i ona se javi,znači telefon je kod nje..
On je sad totalno zbunjen,jer nikad mu nije rekla ovako da neće da bude sa njim,niti šta slično...a njemu ne pada na pamet sad da joj prilazi jer je video da ga laže...stvarno čudno..
 
Budeš u kontaktu sa nekom devojkom...izadjete u grad...stekneš poverenje u nju...misliš dobra je osoba i iskrena...i odjednom počnu da se dešavaju sumnjive stvari...navodno joj je telefon u kvaru i ne može da prima poruke i pozive...ovako razgovara normalno sa tobom,i kaže da je dala mobilni na opravku,ti poveruješ,ali imaš neku dozu sumnje...i proveriš je nekako sa nečijeg telefona,laže..telefon je kod nje..pošaljete joj 'sto' poruka i ni na jednu vam ne odgovara,a kad se vidite ovako javi se kao da je sve u redu...
Neko ovde nije u 'libeli' očigledno...dešavaju li vam se ovakvi slučajevi?
cura ocigledno zeli da bude sa tobom samo kada se nadjete ,a da u medjuvremenu zivi svoj zivot, sto si zapjenio? :roll:
 
Ma to si u pravu...ali to deluje nenormalno..a taj moj drug neće da se ponižava i da je moli...čovek joj je slao poruke i ona ga lagala da joj telefon ne radi i da je na opravci...on je pozove sa mog telefona fixnog i ona se javi,znači telefon je kod nje..
On je sad totalno zbunjen,jer nikad mu nije rekla ovako da neće da bude sa njim,niti šta slično...a njemu ne pada na pamet sad da joj prilazi jer je video da ga laže...stvarno čudno..

ništa tu nije čudno
tačnije, kristalno je jasno
 
Ma to si u pravu...ali to deluje nenormalno..a taj moj drug neće da se ponižava i da je moli...čovek joj je slao poruke i ona ga lagala da joj telefon ne radi i da je na opravci...on je pozove sa mog telefona fixnog i ona se javi,znači telefon je kod nje..
On je sad totalno zbunjen,jer nikad mu nije rekla ovako da neće da bude sa njim,niti šta slično...a njemu ne pada na pamet sad da joj prilazi jer je video da ga laže...stvarno čudno..

Pf, varijanti je zilion....Tipa, spada u one cice što vole tipove da drže na lageru. Ako joj jedan dosadu, tu je drugi, rezervni. Ili ima dečka pa ne sme pred njim da se javlja na telefon. Ili je tvom drugu dala do znanja da joj se ne dopada al je on propustio očigledne signale....
 
Ja rekoh da tema nema veze sa mnom...ne znam šta vam je?
Drug nema komp,pa sam ja postavio pitanje sa svog kompa...šta je tu čudno?

Onda je tu lud tvoj drug koji ne razume da se devojci nije dopao i da ona na taj nacin pokusava da mu kaze to sto napisah.
Jednostavno joj je neprijatno da mu to kaze direktno, ili je prosto takva osoba
Nikakve tu misterije nema
 

Back
Top