Da li ste za kratku ili duuuuuuuugu vezu?

Patka dugoprugasica… :roll: :lol:
Mislim da je zdravije za psihu imati dugu vezu.
A dosada, rutina… Javljaju se kad ne ulazes u vezu. A osveziti se moze – nekim novim mestom za izlazak, nekom sitnom svadjom, neocekivanom reakcijom na nesto uobicajeno… Pretpostavljam da i nesto novo u sexu moze uticati na to da se veza osvezi. (to je sigurno i najbolji nacin)
Ma, kad razmislim, kako je malo meni potrebno da budem srecna i zadovoljna… Cini mi se da bih zbog ljubavi mogla i prevideti razne nedostatke veze, a to mi nije bas pametno… Ali, dobro, to valjda ide sa godinama i iskustvom.
Mozda je pametnije u mojim godinama imati krace veze…
 
Ne znam sta da ti kazem,mislim da sve zaisi od osbe do osobe!!!
ja sam recimo u dugoj vezi i sroz mi je ok.Ne znam,kad god mi se ucini monotonom,smislim nesto novo-idemo negde gde nismo bili,menjamo drustvo,izlazimo svako sa svojim drustvom,eksperimentisemo u sex-u-meni nikad nije bio smorno,da moram da razmisljam sta dalje?
 
Iakljucivo sam za duge veze! ukoliko se u vezu ulazi sa namerom da to bude nesto prolazno bez volje da se u tu vezu bilo sta ulozi vec samo da se od nje nesto ako je moguce dobije, to smatram neljudskim prema drugoj stani koja se mozda necemu vise ipak nada, smatram nezrelim i nerazumnim!
ukoliko se u vezu ulazi sa ciljem da ti ta osoba bue sve u zivotu smatram da je period od pola godine do godinu dana period za koji trebaju da se oforme neka pravila u vezi i u kome mogu da se vide sve vrline i mane veze. za to vreme prastajte ne svadjatese maksimalno se trudite da razumete partnera ukiliko on takvo ponasanje ne bude znao da ceni znajte da taj partner nije za dugu vezu tj ozbiljnu! DUZINA VEZE NE ZNACI NISTA!! sta znaci ako si sa nekim bio/la 2 meseca , godinu ili 5 godina ako vise nisi sa njim?
sto se tice zabave u vezi shvatite da ZIVOT NIJE FILM! zabavno je dok ste jedno drugome novi nepoznati kad se upoznate pocinjete da budete toliko bliski da to vise nije zabavljanje nego prava vazanost dve osobe koje ne raskidaju nikad se opako posvadjaju jer vec tada smatrate vasu vezu necim sto je nepromenljivo! (tipa kao kad se posvadjas sa roditeljima ti ih se ne odrices ili ne ides od kuce)
veza je razumevanje i postovanje! a ne zabavljanje! zabavljanje traje dok se upznate! vi ste tada istrazivaci pa vam je poporirodi sve samo od sebe zanimljivo!
 

Back
Top