Ruski Gazpromnjeft od danas generalni sponzor Crvene Zvezde
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 97

Tema: Ruski Gazpromnjeft od danas generalni sponzor Crvene Zvezde

Iskusan Srborus (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    302

Smile Ruski Gazpromnjeft od danas generalni sponzor Crvene Zvezde

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=07&dd=09&nav_id=444399

9. jul 2010. | 12:30 | Izvor: B92
    Gazprom generalni sponzor Zvezde!

Ruska kompanija Gazpromnjeft postala je novi generalni sponzor fudbalskog kluba Crvena zvezda, a ugovor je potpisan na pet godina.

Na konferenciji za novinare javnosti su se obratili Vladan Lukić, predsednik Crvene zvezde i Kiril Kravčenko, potpredsednik kompanije Gazprom njeft i generalni direktor Naftne industrije Srbije.

Konferenciji prisustvuje veliki broj novinara iz Srbije i Rusije kao i skoro svi članovi uprave Zvezde, skupštine kluba, veterani i čitav prvi tim Crvene Zvezde. Medju brojnim javnim ličnostima, koje prisustvuju ovom velikom događaju za crveno-bele i srpski fudbal, nalazi se i ministar energetike u Vladi Srbije Petar Škundrić.

Kako saznajemo, očekuje se da u narednih 30-ak minuta bude potpisan ugovor o generalnom sponzorstvu kojim će kompanija "Gazprom njeft" biti narednih pet godina generalni sponzor FK Crvena zvezda.

B92 je pokušao, da sazna vrednost ovog višegodišnjeg ugovora, na licu mesta, ali naši sagovornici nisu bili spremni da saopšte tačan iznos, ovog, po svemu sudeći višemilionskog ugovora, jer je „takav dogovor oba partnera“. Međutim, kako nezvanično saznajemo, u pitanju je „najveći sponzorski ugovor u sportu koji je ikada potpisan na ovim prostorima“.

Gazpromnjeft je jedna od najvećih ruskih kompanija koja se bavi proizvodjnom nafte, a već je sponzor fudbalskog kluba Zenit iz Sankt Peterburga i nemačkog Šalkea.

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Podrazumevano Re: Ruski Gazpromnjeft od danas generalni sponzor Crvene Zvezde

Одлично. Већ видим Звезду догодине у ЛШ.

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Divna vijest!!!!!!!!!!!!!!!

Iskusan Srborus (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    302

A pazi prvi komentar na B92:

uaaaaa! samo da vam kazem zvezdaši....koliko god vam ovo zvučalo lepo i finansijiski "taj gasprom će vam biti poslednji ekser u vašem sanduku"...….. žao mi vas je sada kada ste prevareni...i to MASNO
    (dexter, 9. jul 2010 12:46)

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Дробари су тешки комплексаши као по обичају.

Iskusan Srborus (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    302

Ja se bas nesto ne razumem u sport a hteo sam da pitam - da li ovo znaci kraj tzv. "vecitog derbija" izmedju Zvezde i Partizana?

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio Srborus Pogledaj poruku
    Ja se bas nesto ne razumem u sport a hteo sam da pitam - da li ovo znaci kraj tzv. "vecitog derbija" izmedju Zvezde i Partizana?
    Да Партизана ћемо сместити на прво место (од позади)

Iskusan JESAUL (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Ocito!

Domaćin 'Clint' (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Да Партизана ћемо сместити на прво место (од позади)
    Ja kao Partizanovac nemam nista protiv,to je u interesu naseg fudbala....a o kompleksima se bolje vi zapitajte.umesto da budete srecni sto cete se mozda izvuci iz onog sivila vama je prvo na pamet pao Partizan ...

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Odavno Zvezda - Partizan više nije derbi...previše su jadni...derbi je sada Partizan - Vojvodina...

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zvezdu i Hitlerov Šalke finansira Aleksej Miller Švabo direktor Gazproma

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio TARAS. BULJBA Pogledaj poruku
    Tarasebe Buljas je veoma inteligentno bice. Po njemu ako je neko po nacionalnosti Nemac, on je automatski Hitlerovac.

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Bravo za Zvezdu! Odlican potez
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Iskusan Srborus (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    302

Nije on Svabo on je Jevrej koliko je meni poznato.

Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio SQUID Pogledaj poruku
    Odavno Zvezda - Partizan više nije derbi...previše su jadni...derbi je sada Partizan - Vojvodina...
    i onda je mrmot zavio cololadu u celofance i dao pirocancu..

Iskusan Srborus (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    302

Citat Original postavio JESAUL Pogledaj poruku
    Ocito!
    Pa dobro, ali nije me blam da kazem da nemam pojma o fudbalu.

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Nadam se da ovo znaci i kvalitetniju srpsku ligu,iako sam zvezdas.
    Poslednji put ažurirao/la JA SUMADINAC : 09.07.2010. u 14:15

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Шта рећи осим што је рекао овај познавалац фудбала још пре месец дана

Od kad je preuzeo Zvezdu vjerovao sam da je Lukic nas Mesije,a u to sam poceo jos vise da vjerujem nakon ovog komentara koji je na ovom sajtu postavio NN fudbalski radnik i kojeg sam cuvao za ovakvu priliku. Citajte i uzivajte:
    Spasojevic,Zbunja,Tana i ostali konobari i cirkusanti. Setite se samo!!!!! Kada je dosao Lukic,svi smo sumnjali,mnogi su se smejali,komsije su nas ismejavale,a jedino su ljudi,doticni iz saveza da ih ne imenujem znali sta ce Lukic znaciti za Zvezdu. Od samog starta,od izbora pa sve do poslednjeg dana sampionata su vodili hajku na njega,pustali razne dezinformacije koje su se provlacile po novinama,na sve moguce nacine pokusavali da destabilizuju klub,da nas okrenu protiv njega,da ga oteraju,a on je samo cutao i radio,dok gospodama nije ostao duzan ni za jednu jedinu rec.Samo da napomene,predstaviti se necu,ne zato da ne bih odkrivao svoj indentitet iz razloga sto vam moje ime ne bi znacilo nista,ali ovo vam pise covek koji je u fudbalu 37 godina i koji je funkcioner u nekom od nasih prvoligaskih ekipa. Lukic je trpeo sve i svasta,sa njim i navijaci i Zvezda,setite se samo onog duksa,koja je to bruka bila za sve ljude u savezu,pa to je strasno,90% nas se smejalo toj hajci,ali njih nije bilo sramota cak da prete i suspenzijom iz fudbala,pa naravno jer to im je i bio cilj. pazite,oni koji znaju Lukica,ma ljudi i oni koji ga ne znaju osete i uvideli su koliko je Lukic veliki Zvezdas,koliko voli Zvezdu i koliko se bori za nju. da,to su znala i gospoda iz saveza i to je ono sto im je najvise smetalo. iz Zvezde su oterani ljudi koji su se godinama trudili da je srozaju na dno DNA,odjednom je otislo u vodu sve sto su godinama kovali planove,a svedoci smo da su bili ne blizu,nego previse blizu,fakticki je falilo samo toliko,da se ne pojavi neki Lukic.Covek je dosao,ne samo covek,nego neko ko nema dlake na jeziku i koji ce svaku i najmanje sumnjivu situaciju da pusti u javnost,jednostavno nisu vise u tolikoj meri mogli da kroje sampionat.Mnogi od vas,a mozda i niko ne zna da je bilo mnogo noci kada je Lukic docekao jutro u kancelariji,kada je spavao na stadionu,ja sam se divio takvoj odanosti i ako nisam bas u najboljim odnosima sa njim. Prvo sto je uradio jeste to da je raskinuo sve moguce ugovore sa igracima koji su preskupi imaju prevelika primanja a Zvezdi ne mogu da pomognu mnogo. Znate koj je bio cilj Lukica i ostalih? ni titula,ni kup,eventualno Evropa,ali glavni cilj je stabilizacija Zvezde,trazenje glavnog sponzore koji se bira vec godinu dana,a da li znate zasto? zato sto kada neko da velike pare hoce da se pita za sve pa cak i za pojacanja i sastavljanje ekipa,to kod Lukica ne prolazi,ono sto je rekao jeste sledece:nece me biti sramota da zatrazim pomoc od navijaca(sto je na kraju i uradjeno cuvenom donacijom) ali u Zvezdi dok sam ja na celu ce se za sve pitati samo Zvezdasi i niko vise.verujte mnogo,ali mnogo je malih da kazem sponzora i ne mozete da predpostavite koliko oni pomazu Zvezdu,verujte mi previse za tako nesto,ali i to je uspeo. Da li mislite da je put u Ameriku samo zbog turnira? varate se,cak i tamo se danima radilo sa mnogim biznismenima tacnije okorelim Zvezdasima i njihovim prijateljima(ne Srbima) za pomoc Zvezdi.Pitate se koliko je para uslo? ne znam ni ja,ali pojacanja uz ne obavezno i po svaku cenu prodaju igraca vam dovoljno govori! I kao sto rekoh zvezdasima,setite se gde ste bili pre samo par meseci,da setite se!! Setite se koliko je ulozio u ekipu(skoro pa nista) setite se da ste osvojili kup,da ste bili lideri do samo par nedelja do kraja,ruku na srce sve dok ste imali svi podjednake uslove u borbi za titulu,pazite nije slucajno zvezdi oduzeta publika,Zvezda nije imala kvalitet za titulu,ali su delije bila krila koja bi ih sasvim sigurno odvela do iste te titule,to su znale i mnogo vece zvezrke i uradili pravi potez,tacnije,Zvezdu pred praznim tribinama uz njihove sudije i svega ostalog,ali dobro,toga je uvek bilo i uvek ce ga i biti. zatim se setite istog tog tima kako je ginuo na svakoj utakmici,pa onih Evropskih cudnih utakmica za infarkt i sve to od nule i sve to iz nicega,a danas iste te igrace prodaju za par miliona,2,5-3-4 milona,oni i dalje cute i rade. Budite ubedjeni da ce te ove sezone imeti najbolji tim u poslednjih 5,6 godina jer para pored svih sada vec malih dugova ima,a Zvezda hoce da ulozi u ekipu,i ono sto je osnovno i na cega se oslanja Lukic i ostali Zvezdasi i sto ce opet odraditi jeste sledece:dovesce opet najkvalitetnije i najperpektivnije klince,zvezdase u klub na kojima ce opet zaraditi nekoliko miliona. Pazite uz igrace koji su veliki potencijal kakvi su lazovic,jeftic,tu je kadu,ostace i Lazetic,vracaju Koromana,dolazi Tosic,pregovaraju sa Dragutinovicem,ima jos jedan vrlo inetersantan i jedno veliko pojacanje u vidu bivseg Zvezdinog igraca i reprezentativca sa kojim pregovaraju,imacete mocnu Zvezdu koju ce te stvoriti bukvalno od nicega,samo pametnim poslovanjem,velikim zalaganjem i ogromnoj ljubavi prema klubu.Zar mislite da ste se sasvim slucajno u velikom broju vratili na tribine? ljudi,vas je bilo 6 puta vise nego u celoj jelen ligi po utakmici! ne,to nije slucajno,ne treba vama niko nista da kaze,to se oseca,pruzate ogromno poverenje Lukicu i ostalima,a on ce vam na najbolji moguci nacin vratiti.Do 1.jula bi ruski gas trebao da postane glavni sponzor,da li iz tih razloga i ova pojacanja ili je nesto drugo u pitanju ne znam,ali stvarate ekipu koja ce posle dugo godina sasvim sigurno prezimeti u Evropi i igrati znacajnu ulogu! Cudno mi je kada citam komentare kao sto su,kako,zasto,pa da li su normalni i ostale istog tipa.Ljudi: kup,za prvenstvo kako je bilo i mala deca znaju,milioni na igrace u koje nije ulozeno nista,desetine hiljada delija na stadione,svi ste kao jedan i svi pomazete vasoj Zvezdi,najveci Zvezdasi i legende koji rade u klubu,pojacanja i sve ostalo,zar postoji neko ko sumnja i ko ne kaze kapa dole? ne,cak ni navijaci partizna,citam par komentara gde kritikuju upravu zasto se ne dovode slicna pojacanja,kukaju za pare sto su i upravu,godinama unazad prodaju i to dobro prodaju igrace i dalje pricaju paranema,i dalje prodaju a godinama ne ulazu u nista. verujte mi oni su najbolje oterali,velike grobare i radnike koji su im stvorili sve ovo sto imaju sa kojima su igrali u Evropi i bili jaki ko zemlja,nekom je smetalo,a sada? E sda je situacija slicna kao sto je bila u Zvezdi samo se radi postepeno dok u zvezdi sede legende i Zvezdasi. Zvezda se digla iz pepela i iz dana u dan ce biti sve jaca,vratice se vec sledece godine na evropsku scenu i to na velika vrata.Dovoljno je samo realno pogledati da li smo navijaca crno ili srveno belih,OFK-e ili nekog cetvrtog,nisu slozni,ali su svi uz Zvezdu i svi rade za Zvezdu: Sekularac, Pizon,Savic,Sestic,Dujkovic,dzajic i ostali da ne nabrajam sve a sa druge strane u fotelju Djuric sa mnogima od vas ne poznatim pomocnicima.Buducnost i jednih i drugih se vidi,a to je sve rekao i Milosevic,rasprodace sve sto valja ulagati nece nista i klub ce srozati tamo gde je bila Zvezda. na zalost,tako ce i biti.na zalost,jer mnogi od nas ocekuju da nasa dva najveca kluba budu stabilizovana jaka,da nastupaju u Evropi,da prezime i da se tamo medjusobno takmice za bolje rezultate,a ne u domacem sampionatu.Lepu sansu partizan i ove godine ima da nas predstavlja u ligu sampiona,svi mi radnici fudbala ocekujemo i ocekivali smo da se to konacno desi ove godine,ali gledajuci sta i kako rade i imajuci u vidu jos neke informacije,ovo je neverovatno,sve ce se rasprodati sto moze i sto makar malo vredi,a pojacanja u teleoptik i sa dvd-a,mnogo ne ozbiljno za sampiona koji garantujem sa ovim timom uz samo jos 2 ili 3 pojacanja moze da zastavu lige sampiona dobese na JNA,zasto to nekom nije u interesu,ljudi to je 7 milina evra,puni stadioni,ludnica u Bg,srbiji,popularizacije naseg fudbala,nase dece,a oni samo rasprodaju i rasprodaju,kada dodje bruka,optuze trenera,dovedu drugog i ispocetka do sledece pijace do dna.u vreme batice mirkovica,Petrovica i ostalih grobara,veri=ujte mi da ste bili organizovani kao najveci evropski klubovi,i da su danas ti ljudi u foteljama vi bi igrali ligu sampiona.sada kada pogledam sto je vrlo moguce da ni Ninkov ne ode i uz sve ove igrace poput jeftica,lazovica,kadua, Lazetica,savia,Perovica,dodje Tosic,Dragutinov, Koroman i jos jedan ili dvoje maksimum,a sa druge strane oterali najveceg borca Djordjevica,teraju dijaru,traze angazman Moreiri,Petrovicu i ostali,a pojacanja iz teleoptika i ne znam nija kavih dvd-a,e zato sam uvek za biznismeni u svom poslu pare,mesto eventualno u skupstini ali sto dalje od fotelja,politicari u skupstini bez mesta u sportskim klubovima,a sportski radnici i proslavljeni sportisti,legende na stadione,hale i u fotelje.dok toga ne bude bilo,mnogi od nas ce tonuti do samog dna,neko use da se digne,ali mnogi potonu i dublje nego sto mogu da zamisle.
    (realan navijac za dobro srpskog fudbala, 8. jun 2010 14:38)
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije on Svabo on je Jevrej koliko je meni poznato.

Ma nije važno zezam se drago mi je zbog Zvezde

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i onda je mrmot zavio cololadu u celofance i dao pirocancu..
    Ne znam za mrmota, al' vi ste izbačeni iz ''večitog'', imali ste svoju šansu...red je na druge...da ih karamo kao i vas...

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JA SUMADINAC Pogledaj poruku
    Buljas lupas gluposti po obicaju
    Nadam se da ovo znaci i kvalitetniju srpsku ligu,iako sam zvezdas.
    Nema nikakve kvalitetnije lige, Srpski Bekam je došao u Zvezdu, o bože...većeg retarda od njega nema, hvala Bogu pa ga Partizan na vreme odbio...

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tarasebe Buljas je veoma inteligentno bice. Po njemu ako je neko po nacionalnosti Nemac, on je automatski Hitlerovac.

Šalim se brate drago mi je zbog Zvezde ali Šalke je uistinu Hitlerov klub.

I šta fali Njemcima to je najpošteniji narod.

Domaćin
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

znaci sad ce stvarno da propadnu

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Šalim se brate drago mi je zbog Zvezde ali Šalke je uistinu Hitlerov klub.

I šta fali Njemcima to je najpošteniji narod.
    Nemački mentalitet.
    To je nešto posebno...

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Evo ja sam Grobar i drago mi je zbog vaseg sponzora. Ipak, ni veliki sponzori C.Z i Partizana ne mogu nista da pomognu, potrebna je prodaja klubova nekim mocnicima.
    Sve u svemu, Ruse podrzavam ma gde god sponzorisali nase klubove.

Slične teme

1. Televizija Crvene Zvezde na satelitu
    Autor DanijelVR u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.01.2007., 18:33
  2. Bajević na klupi Crvene zvezde!!!
    Autor tab503 u forumu Fudbal
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.06.2006., 14:28
  3. Crvene Zvezde - Beograd, 1941
    Autor Travalian3 u forumu Istorija
    Odgovora: 5