Transparent 'Srbe na vrbe' osvanuo na ulazu u Split

Ako nastavite ovako, od turisticke sezone ostace vam samo ono sto je isplivalo u Dubrovniku.:lol:

Badava njima turisticka sezona sve i da je perfektna, dugovi samo rastu i rastu ...

ovo su procene pre onih mrtvih turista i gowana u Dubrovniku

U prvoj polovici godine šest posto turista manje nego lani

http://www.vecernji.hr/vijesti/u-pr...t-posto-turista-manje-nego-lani-clanak-164767

------------------------------------------------------------

he he

Ulazak u EU koji svi želimo neće ništa riješiti, poručio je guverner Rohatinski.

Rohatinski: I u ovoj godini doći će do pada BDP-a, oko 1,5 posto

http://www.vecernji.hr/vijesti/roha...oci-ce-pada-bdp-a-oko-1-5-posto-clanak-164846

------------------------------------------------------------

Predlazem da Hrvati jos jednom otpevaju Danke Deutschland, mozda se Svabe smiluju pa im daju koju milostinju

Pravoslavnim Grcima dadose 150 milijardi, a oni nisu pevali i podizali Genscheru spomenike. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Razlog vise da ne omalovazavas one srebrenicane, recimo, i da ne potcjenjujes njihove zrtve.

Evo, sad ce bas 15-godisnjica genocida pa se prisjeti toga kad krenes tipkati bedastoce.

Svaki moj post u kojem mislis da nipodastavam ili vredjam zrtve prijavi !
Kao sto ja prijavljujem svaki gde se Jasenovac izjednacava sa Srebrenicom ...

Problem vam je sto se prica o istini sve vise, sto se objavljuju spiskovi zivih, razna priznanja, sto istina polako isplivava ?


interesantno, ti svoj osmeh za zlocine nad srpskim narodom pravdas mojim navodnim omalovazavanjem zrtava!?! :eek: ...
 
Poslednja izmena:
Svaki moj post u kojem mislis da nipodastavam ili vredjam zrtve prijavi !
Kao sto ja prijavljujem svaki gde se Jasenovac izjednacava sa Srebrenicom ...

Problem vam je sto se prica o istini sve vise, sto se objavljuju spiskovi zivih, razna priznanja, sto istina polako isplivava ?

Prijave su ovdje uzaludne sve dok moderacija misli ono sto i ti, ili cak i gore od toga.

No plakati nad srpskom sudbom a istovremeno pljuvati po Srebrenici dvolicno je i pakosno, i toga budi svjesna.
 
to je netko vjerojatno od srba stavio, gotovo sam siguran u to, to se i priej pojavljivalo, bilo je slučaj u Zadru digla se hajka i na kraju našli dva srpska povratnika koji su to iz osvete zbog neobnovljene kuće napisali kako bi nas kompromitirali kao ustaše.


Ma znala sam, samo sam cekala da to provalite javno :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

p.s. Naravno da niko sa pola grama mozga nije ni ocekivao neku osudu sa te vase strane.
 
Pa je li i priznanje Mirsada Tokače o manipulacijama sa spiskom stradalih u Srebrenici "pljuvanje žrtava"?

Manipulacija je jedno, ali reci da masovnih strijeljanja nije bilo, da su svi izginuli u proboju te da su sudske odluke o genocidu montirane nesto je sasvim drugo. ;)

Uzmimo ponovno Jasenovac kao primjer - i vasa strana manipulira zrtvama, ciframa i spiskovima, ali to niposto ne znaci da se Jasenovac nije desio.
 

Back
Top