Sama rec ljubav polako gubi znacenje...

Ljubav je kao energija,neuništiva.
I nije nestala jer ne može da nestane.Tu je,samo se mijenjaju naše projekcije i očekivanja,samo raste naše nepovjerenje i malodušnost jer su ovo neka vremena,zlehuda..
A da bismo je imali,ne treba da je očekujemo kao prirodnu pojavu(jer sama neće doći tek tako)..treba da je dajemo čak i kad je ne primamo..jer ljubav se ipak,ljubavlju vraća...možda ne u tom trenutku ali sigurno se vraća..
Za tebe jedno veliko i boldovano RESPECT, plus srculence :heart:

Reč »ljubav« je jedna od onih reči za koju niko ne zna šta precizno znači.
Ipak, svi znaju kada nastane i svi znaju kada je nema[/QUOTE]

:(
 
Ja stalno govoirm aj lav majself :mrgreen:

to je velika istina.
Čovek iskreno, voli samo sebe.
Čak i ako isključimo reč "voleti", posmatrajte male bebe i videćete kako su okrenute samo i pre svega sebi.

Sve što im je važno, važno im je zbog njih.

Kasnije u to "sebe" uključujemo one koji ili liče na nas ili koji su Nama iz nekog razloga važni. Ali pre svega Nama, a ne njima.

"Ljubav" prema drugome je odricanje i žrtvovanje sebe, svog psihofizičkod integriteta.
Sve ostalo je pričam ti priču.

Pogledajte ljude koji npr žive sami.

Njihov mozak je toliko navikao na ogledalo u kome vidi samo jedno lice, (a mozak mnogo voli slike) da tu, što je čovek više sam, sve manje ima mesta za druge ljude.
 
ljubav se ne govori
ili je osećaš ili ne

:) ali kad se nikad ne govori bude bas bzvz...moj sadasnji mi nikad nije rekao i bas se opire iako to dokazuje postupcima....:)...a kad smo se posvadjali, tj kad sam bila u fazi da prekinemo oci su mu bile pune suza....mislio je da ne vidim,nikad mu to nisam ni spomenula ali opet, ta ograda, ne mogucnost reci nekome sta osecas mi je kao da imas prazninu u sebi.....kao da ti nedostaje slojevitost.....
 
šaljiv si
imaćeš uspeha kod žena

aj i to da dozivim
pa da mrem u cvetu mladosti

i skorman si..
žene šta čekate

skromnost
je moj midl nejm
zene
poslusajte ga
aj' sad u buljucima
na pp

skroman ali zna šta hoće
aj čik nek ti neka odoli sad

:hahaha: a da vi idete malo na pp pa da se medjusobno podrzite....ili pridrzite.....:rumenko:
 

Back
Top