Zasto svi

1

1111

Gost
Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???
 
1111:
Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???

what?? ko kaze??
evo ja zivim u torontu i ovde zaista ne moras da brines u vezi skolovanja, poslova, kupovanja, i sl. ja se jedino zalim na to sto ljudi nisu drustveni kao kod nas, i svi gledaju sebe. ovde ne postoji kao kod nas da ti dodje komsinica/drugarica/ortak na kafu, ili da skoknete do grada na brzaka, cisto da se prosetate..ili da sedite u nekome kaficu satima...ta opustencija kao dole NE POSTOJI!! svi bi da rade i SAMO rade... i tako im prolazi zivot.

eto, meni to smeta...i zato se ja vracam kuci!! :D
 
bebidoll:
1111:
Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???

what?? ko kaze??
evo ja zivim u torontu i ovde zaista ne moras da brines u vezi skolovanja, poslova, kupovanja, i sl. ja se jedino zalim na to sto ljudi nisu drustveni kao kod nas, i svi gledaju sebe. ovde ne postoji kao kod nas da ti dodje komsinica/drugarica/ortak na kafu, ili da skoknete do grada na brzaka, cisto da se prosetate..ili da sedite u nekome kaficu satima...ta opustencija kao dole NE POSTOJI!! svi bi da rade i SAMO rade... i tako im prolazi zivot.

eto, meni to smeta...i zato se ja vracam kuci!! :D

Jebga srbi nisu navikli da rade!!! Oni bi setali, ceo dan bi sedeli u kaficu ili kuci gledali televizor!!!!!!!!
 
Company:
bebidoll:
1111:
Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???

what?? ko kaze??
evo ja zivim u torontu i ovde zaista ne moras da brines u vezi skolovanja, poslova, kupovanja, i sl. ja se jedino zalim na to sto ljudi nisu drustveni kao kod nas, i svi gledaju sebe. ovde ne postoji kao kod nas da ti dodje komsinica/drugarica/ortak na kafu, ili da skoknete do grada na brzaka, cisto da se prosetate..ili da sedite u nekome kaficu satima...ta opustencija kao dole NE POSTOJI!! svi bi da rade i SAMO rade... i tako im prolazi zivot.

eto, meni to smeta...i zato se ja vracam kuci!! :D

Jebga srbi nisu navikli da rade!!! Oni bi setali, ceo dan bi sedeli u kaficu ili kuci gledali televizor!!!!!!!!

e bas nije tako nego SRBI SU NAVIKLI DA IMAJU VREMENA ZA SVE....ovi ovde dodju kuci sa posla, odu u teretanu(i to po neki)...cekaju vikend da bi mogli da se narokaju i tako im prodje VREME...dakle, kanadjani NE ZNAJU DA UZIVAJU!!
 
e bas nije tako nego SRBI SU NAVIKLI DA IMAJU VREMENA ZA SVE....ovi ovde dodju kuci sa posla, odu u teretanu(i to po neki)...cekaju vikend da bi mogli da se narokaju i tako im prodje VREME...dakle, kanadjani NE ZNAJU DA UZIVAJU!![/quote]

AKO SI MU REKLA :lol:
 
1111:
Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???


Tako neko da prica jos nisam cula.A ako i ima tih pojedinaca sto tako pricaju,pa vjerovatno im je dosadno pa ne znaju sta ce sami sa sobom.Evo ja imam familiju u Australiji pa se niko ne zali,stavise odlicno im je i nemaju namjeru ikada da se vrate.A i pricaju na sav glas da im je odlicno. :lol:
 

Back
Top