Zasto svi
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Zasto svi

1111
    Guest

Podrazumevano Zasto svi

Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dvolični ljudi, eto šta je.

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Zasto svi

Citat Original postavio 1111
    Zasto svi pljuju Ameriku,Kanadu i ostale zapadne zemlje, a svi ti koji ih pljuju tamo zive i rade i nemaju nameru da se vrate odakle su dosli , a drugima pricaju price kako je tamo lose (sve najgore)???
    what?? ko kaze??
    evo ja zivim u torontu i ovde zaista ne moras da brines u vezi skolovanja, poslova, kupovanja, i sl. ja se jedino zalim na to sto ljudi nisu drustveni kao kod nas, i svi gledaju sebe. ovde ne postoji kao kod nas da ti dodje komsinica/drugarica/ortak na kafu, ili da skoknete do grada na brzaka, cisto da se prosetate..ili da sedite u nekome kaficu satima...ta opustencija kao dole NE POSTOJI!! svi bi da rade i SAMO rade... i tako im prolazi zivot.

eto, meni to smeta...i zato se ja vracam kuci!!

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bebidoll
    what?? ko kaze??
    evo ja zivim u torontu i ovde zaista ne moras da brines u vezi skolovanja, poslova, kupovanja, i sl. ja se jedino zalim na to sto ljudi nisu drustveni kao kod nas, i svi gledaju sebe. ovde ne postoji kao kod nas da ti dodje komsinica/drugarica/ortak na kafu, ili da skoknete do grada na brzaka, cisto da se prosetate..ili da sedite u nekome kaficu satima...ta opustencija kao dole NE POSTOJI!! svi bi da rade i SAMO rade... i tako im prolazi zivot.

Jebga srbi nisu navikli da rade!!! Oni bi setali, ceo dan bi sedeli u kaficu ili kuci gledali televizor!!!!!!!!

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Company
    Citat Original postavio bebidoll
    what?? ko kaze??

Jebga srbi nisu navikli da rade!!! Oni bi setali, ceo dan bi sedeli u kaficu ili kuci gledali televizor!!!!!!!!
    e bas nije tako nego SRBI SU NAVIKLI DA IMAJU VREMENA ZA SVE....ovi ovde dodju kuci sa posla, odu u teretanu(i to po neki)...cekaju vikend da bi mogli da se narokaju i tako im prodje VREME...dakle, kanadjani NE ZNAJU DA UZIVAJU!!

Obećava SkySpirit (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

e bas nije tako nego SRBI SU NAVIKLI DA IMAJU VREMENA ZA SVE....ovi ovde dodju kuci sa posla, odu u teretanu(i to po neki)...cekaju vikend da bi mogli da se narokaju i tako im prodje VREME...dakle, kanadjani NE ZNAJU DA UZIVAJU!![/quote]

AKO SI MU REKLA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Tako neko da prica jos nisam cula.A ako i ima tih pojedinaca sto tako pricaju,pa vjerovatno im je dosadno pa ne znaju sta ce sami sa sobom.Evo ja imam familiju u Australiji pa se niko ne zali,stavise odlicno im je i nemaju namjeru ikada da se vrate.A i pricaju na sav glas da im je odlicno.

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 15:17
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 11:27
  3. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •