Da li je teoretski moguce instalirati paralelni windows linux u neciji komp?

Једино ако мислиш "телепатски". ;)


28jh8pz.jpg
 
Neka moderatori ozbiljno razmotre moj predlog o lepljivoj tipa "Najsmešnija pitanja". Zaista čovek debelo da se zamisli šta je to "paralelni linux windows" i kako ubaciti nešto u komp kome nemaš pristup. Čisto da ti mozak blokira :ovca:
mozda sam se pogresno izrazila ali to je taj jos jedan windows koji je instaliran protiv moje volje i ima 7 megabajta. Covek koji mi je popravljao to sto je taj paralelni windows uradio kaze da nije mogao da obrise taj windows vec je samo obrisao moj windows i instalirao novi. E sad ako vi kazete da je nemoguce instalirati preko neta onda ispada da je taj paralelni windows instaliran od samog pocetka u taj komp?
 
Koji windows imaš , XP, Vistu ili 7-cu. Ne postoji "paralelni windows" od 7MB, to je smešno. I da li ti možda "brkaš" pojmove PARTICIJA i WINDOWS ? A taj "majstor" je "pravi", podseća me na neke likove sa ovog foruma. Na kraju uzmi malo pročitaj na forumu to što je napisano oko instalacije XP-a, nabavi instalacioni CD i sama to sve napravi, to je izuzetno jednostavno, šta god da pogrešiš opet možeš da popraviš, to ti je najbolji način da sama naučiš tu najosnovniju radnju i da ti nikad više ni jedan "majstor" ne prosipa gluposti.
 
mozda sam se pogresno izrazila ali to je taj jos jedan windows koji je instaliran protiv moje volje i ima 7 megabajta. Covek koji mi je popravljao to sto je taj paralelni windows uradio kaze da nije mogao da obrise taj windows vec je samo obrisao moj windows i instalirao novi. E sad ako vi kazete da je nemoguce instalirati preko neta onda ispada da je taj paralelni windows instaliran od samog pocetka u taj komp?

Hajde ti nama kaži kako se na tvom računaru ispoljava "paralelni windows". Je li možda kada pališ računar pita te koji ćeš windows a ti znaš da imaš samo jedan..možda si nekada imala na D particiji windows pa su ostali tragovi.Ako je samo to, to je veoma lako riješiti...
 
Poslednja izmena:

Back
Top